سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۲:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۴در ۹:۳۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,443 بازدید کد خبر:42102 چاپ خبر

رانندگان تاکسی محور کوهدشت- خرم آباد کار خود را تعطیل کردند

0

در اعتراض به عدم برخورد با مسافربرهای شخصی

به گزارش خبرنگار کشکان، رانندگان تاکسی پایانه مسافربری کوهدشت- خرم آباد در اعتراض به عدم برخورد با خودروهای شخصی مسافربر از صبح امروز با تعطیلی کار خود مقابل این پایانه تجمع صنفی آرام برگزار نموده و موجب سرگردانی مسافران شده اند. آن ها معتقدند نهادهای مسئول باید برخورد شدیدتری با خودروهای شخصی داشته باشند که […]

DSC_0176

به گزارش خبرنگار کشکان، رانندگان تاکسی پایانه مسافربری کوهدشت- خرم آباد در اعتراض به عدم برخورد با خودروهای شخصی مسافربر از صبح امروز با تعطیلی کار خود مقابل این پایانه تجمع صنفی آرام برگزار نموده و موجب سرگردانی مسافران شده اند.

آن ها معتقدند نهادهای مسئول باید برخورد شدیدتری با خودروهای شخصی داشته باشند که علاوه بر لطمه به کسب و کار رانندگان دارای مجوز باعث به مخاطره افتادن امنیت جانی شهروندان نیز شده اند.

DSC_0183

یکی از مسافران این پایانه به خبرنگار کشکان می گوید: درست است تاکسی ها امنیت بیشتری داشته و ما قانوناً باید با آن ها به خرم آباد برویم اما نرخ کرایه شان بعضی مواقع دو برابر مسافربرهای شخصی است.

راننده ی یکی از خودروهای شخصی که مقابل پایانه منتظر سوار کردن مسافر است نیز به سمت خبرنگار ما آمده و می گوید: اگر ما کار داشته باشیم هیچ وقت به اینجا نمی آئیم تا هر روز با رانندگان پایانه جنگ اعصاب داشته باشیم. بیکاری دردی است که تا به آن دچار نباشی درکش نمی کنی.

پایانه مسافربری کوهدشت – خرم آباد که بیشتر عنوان گاراژ برازنده ی آن است هر روز صحنه ی کشمکش رانندگان دارای مجوز و مسافربرهای شخصی است که گاه به ضرب و جرح انجامیده و صحنه های زشتی از خود به جا می گذارد.

DSC_0179 DSC_0185

 

 

گزارش و عکس: میثم دوستی

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حق با مسافربرهای خطی می باشد چون عوارض و مالیات میدهند.به هر حال شخصی ها هم میخوان کارکنند از اونا هم مالیات عوارض بگیرند تا بیکار نباشند.

  [پاسخ]

 2. با تشکر از سایت پرمخاطب کشکان بخاطر اطلاع رسانی اش؛به نظرم اگه یکی باشه به راحتی مدیریتشون میکنه در ترمینال کوهدشت – کرمانشاه همه رو نوبت اند اول ۲ماشین خطی میره بعد یک ماشین شخصی

  [پاسخ]

 3. کرایه کمتری مثل شخصی ها بگیرن

  [پاسخ]

 4. کرایه آنها خیلی است چرا شخصی ها۴۰۰۰تومان است ولی خطی ها۸۵۰۰تومان خواهشمندم مسئولین کرایه راپایین بیاید

  [پاسخ]

 5. سلام.باتوجه به اینکه بنده استخدام خرمابادم مجبور ب رفت و امدم. من ب دو جانب حق میدم. واگر کرایه خطی ها با شخصی ها برابر باشه قطعا همه مسافر شخصی ها هستن.

  [پاسخ]

 6. سلام ماهرسرویسی که به خرم اباد میریم ۱۵۰۰تومان به شهرداری ۲۰۰۰تومان به اقای طولابی ۱۵۰۰تومان بیمه سرنشین و۱۰۰۰تومان هم که از ما میگیرندمعلوم نیست جیب کی میرود ایااین مبلغی که از ما میگیرندامکاناتی هم به ما می دهند خود شهروندان عزیز قضاوت کنند/اگر این مبلغ راازمانگیرند کرایه مارا هم کم کنند مثل شخصی ها

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط