سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۴:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۴در ۶:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 591 بازدید کد خبر:42063 چاپ خبر

بروجرد منطقه ویژه اقتصادی می شود!

0

علاءالدین بروجردی

به گزارش کشکان به نقل از فارس علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت جذب سرمایه‏‌گذار در سطح لرستان، تصریح کرد: اشترینان پتانسیل‏‌های بالقوه زیادی دارد که پرداختن به آنها نقش غیرقابل انکاری در سطح درآمدی آن ایفا می‏‌کند. بروجردی با اشاره به اینکه ضعف مدیریتی عاملی اساسی در روند توقفی […]

۱۳۹۲۰۸۰۴۰۰۰۵۹۶_PhotoAبه گزارش کشکان به نقل از فارس علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ضرورت جذب سرمایه‏‌گذار در سطح لرستان، تصریح کرد: اشترینان پتانسیل‏‌های بالقوه زیادی دارد که پرداختن به آنها نقش غیرقابل انکاری در سطح درآمدی آن ایفا می‏‌کند.

بروجردی با اشاره به اینکه ضعف مدیریتی عاملی اساسی در روند توقفی کارخانه خودروسازی اشترینان است، خاطرنشان کرد: این نقیصه قابل اصلاح است.

وی با اشاره به اینکه احداث منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در محدوده اشترینان صورت می‏‌گیرد، اظهار کرد: عبور خط آهن از این منطقه و اجرای دیگر زیرساخت‏‌های تعریف شده زمینه اتصال به غرب کشور را فراهم کرده و در تبدیل ظرفیت‌های بالقوه بخش اشترینان به فعل موثر است.

نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی به قابلیت‎های طبیعی و گردشگری منطقه اشترینان اشاره و تأکید کرد: با وجود بهره‏‌گیری این منطقه از مناطق گردشگری همچون سراب کرتول، ونایی و غیره ضعف‎های زیرساختی در حوزه گردشگری و توریستی در منطقه مشهود است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط