سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۱:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۴در ۲:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 244 بازدید کد خبر:42060 چاپ خبر

تاکنون چهارهزار نفر از اصول‌گرایان، اصلاح‌طلبان و افراد مستقل برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند

0

وزیر کشور گفت: تاکنون چهارهزار نفر از اصول‌گرایان، اصلاح‌طلبان و افراد مستقل برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند. به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ‌در جمع خبرنگاران، با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات اظهار داشت: در این باره تاکنون چهارهزار نفر از اصول‌گرایان، اصلاح طلبان و افراد مستقل، برای حضور در انتخابات اعلام […]

image634769128555757394وزیر کشور گفت: تاکنون چهارهزار نفر از اصول‌گرایان، اصلاح‌طلبان و افراد مستقل برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی‌فضلی ‌در جمع خبرنگاران، با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات اظهار داشت: در این باره تاکنون چهارهزار نفر از اصول‌گرایان، اصلاح طلبان و افراد مستقل، برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کرده‌اند.

وزیر کشور با بیان اینکه مجری انتخابات دولت است تصریح کرد: ما براساس برنامه‌ زمان‌بندی، انتخابات را پیش برده و هماهنگی خود را با دستگاه‌های مختلف انجام می‌دهیم.

رحمانی فضلی با تأکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی باید قوانین انتخاباتی را رعایت کنند، گفت: در این باره آنان باید از تبلیغات زودرس جلوگیری کنند و خوشبختانه تاکنون مشکلی از این جهت به وجود نیامده است.

وزیر کشور بیان کرد: دولت به‌دنبال برگزاری انتخاباتی سالم، قانونی و بانشاط بوده و صیانت از آرای مردم با توجه به فرمایشات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی درباره تقویت حوزه‌های علمیه اظهار داشت: اگر حوزه‌های علمیه تقویت شوند، به تقویت فضای فرهنگی کشورمان کمک می‌شود و در این باره خوشبختانه دولت ردیف بودجه مناسبی برای حوزه‌های علمیه در نظر گرفته است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط