سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۶:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۴در ۷:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 938 بازدید کد خبر:42019 چاپ خبر

احمدی‌نژاد یک ساعت هم نباید رئیس‌ جمهور می‌ماند/ اگر در اجتماعی، ظلم غلبه داشت آن جامعه باقی نمی‌ماند

0

علی مطهری

به گزارش «انتخاب»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در شانزدهمین همایش سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور اظهار کرد: در زمان دولت احمدی‌نژاد، رویه را قبول نداشتیم؛ چون رئیس دولت می‌گفت که فلان مصوبه را قانون نمی‌دانم. یکبار هم به صراحت اعلام کرد که هر قانونی را که خودم تشخیص بدهم […]

علی-مطهری-۳۰۰x201
به گزارش «انتخاب»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در شانزدهمین همایش سالیانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور اظهار کرد: در زمان دولت احمدی‌نژاد، رویه را قبول نداشتیم؛ چون رئیس دولت می‌گفت که فلان مصوبه را قانون نمی‌دانم. یکبار هم به صراحت اعلام کرد که هر قانونی را که خودم تشخیص بدهم منطبق بر قانون اساسی است، اجرا می‌کنم. به نظر من چنین فردی یک ساعت هم نباید رئیس‌جمهور باشد و نمایندگان مجلس وظیفه داشتند که او را برکنار کنند.

وی افزود: رئیس‌جمهوری که می‌گوید قانون را اجرا نمی‌کنم، باید استیضاح شود. اما ما زورمان تنها به سؤال از رئیس‌جمهور رسید.

این نماینده مجلس ادامه داد: اما حالا روحانی که اعلام نکرده مجلس صلاحیت بررسی برجام را ندارد و اگر بعضی دولتی‌ها می‌گویند، این یک نظر است.

مطهری در بخش دیگری از سخنان خود به چهار علت افول جوامع اشاره کرد و گفت: عامل اول ظلم است و اگر در اجتماعی، ظلم غلبه داشت آن جامعه باقی نمی‌ماند و عامل دوم، فساد اخلاقی است که جامعه را نابود می‌کند.

مطهری، همچنین تفرقه و ترک امر به معروف و نهی از منکر را از دیگر عوامل افول جامعه خواند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. امیدواریم روزی برسد مردم نمایند گانی انتخاب نمایند که حرف حق را وواقعیات جامعه خود را اینچنین مثل آقای دکتر علی مطهری بیان نمایند

  [پاسخ]

 2. مطهری حرف زیادی وبی اهمیت زیاد می زند

  [پاسخ]

 3. اقای محترم دلتی ها زیر دست روحانی هستند .چرا ن……..

  [پاسخ]

 4. همون اصفهان خوب شناختنت

  [پاسخ]

 5. درود خدا بر این مرد بزرگ

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط