سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۹:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۴در ۳:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 890 بازدید کد خبر:41960 چاپ خبر

فراخوان جذب مشاوران افتخاری جوان استاندار لرستان

0

مشاور استاندار لرستان در امور جوانان گفت: به منظور بهره برداری بیشتر از ایده ها و راهکارهای جوانان، مشاوران افتخاری استاندار جذب و از راهکارهای آنان استفاده می شود. محمود حکمت نیا افزود: در این راستا فراخوان جذب مشاوران افتخاری اعلام شده و افراد علاقه مند می توانند با نام نویسی در این طرح، استاندار […]

Nochamani-16034312

مشاور استاندار لرستان در امور جوانان گفت: به منظور بهره برداری بیشتر از ایده ها و راهکارهای جوانان، مشاوران افتخاری استاندار جذب و از راهکارهای آنان استفاده می شود.

محمود حکمت نیا افزود: در این راستا فراخوان جذب مشاوران افتخاری اعلام شده و افراد علاقه مند می توانند با نام نویسی در این طرح، استاندار لرستان را همراهی کنند.

وی با تاکید بر نخبه گرایی استاندار لرستان در امور اجرایی گفت: شرایط نام نویسی داشتن تحصیلات دانشگاهی و حداکثر سن ۳۵ سال در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: در این راستا افراد علاقه مند به شرکت در این مسابقه باید مشخصات و درخواست خود را به شماره ۳۰۰۰۲۸۲۸۹۵ پیامک کرده و یا از طریق پست الکترونیک مشاور جوان استاندار لرستان به آدرس javanirani313@gmail.com ارسال کنند.

حکمت نیا گفت: استاندار لرستان به حضور جوانان و استفاده از ایده ها و نظرات آنان در توسعه استان معتقد بوده به همین منظور انجمن مشاوران جوان افتخاری استاندار با برنامه های متنوع و ایده های خلاق شکل خواهد گرفت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط