سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۴:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۴در ۳:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 3,225 بازدید کد خبر:41954 چاپ خبر

کشتار دو رأس کل و بز در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد توسط شکارچیان+ تصاویر

0

به گزارش کشکان به نقل از اداره روابط عمومی محیط زیست لرستان،۲ راس کل و بز در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد بدست شکارچیان کشته شدند. علیرضا رحیمی مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد گفت: در اقدامی ناجوانمردانه ۲ راس کل و بز وحشی توسط ۲متخلف شکار و صید که سابقه […]

IMG-20150803-WA0022

به گزارش کشکان به نقل از اداره روابط عمومی محیط زیست لرستان،۲ راس کل و بز در منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد بدست شکارچیان کشته شدند.

علیرضا رحیمی مسئول منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد گفت: در اقدامی ناجوانمردانه ۲ راس کل و بز وحشی توسط ۲متخلف شکار و صید که سابقه بدی نیز در این زمینه دارند کشته شدند.

متخلفان در منطقه رفتخوان شاهیوند توسط یگان اجرایی سفید کوه خرم آباد دستگیر شدند که از این متخلفان ۲قبضه اسلحه شکاری مجاز به همراه مقادیری مهمات کشف و ضبط گردید.

رحیمی اظهار داشت: با توجه به مصوبه جدید شورای عالی محیط زیست که از تاریخ ۲۰/۵/۹۴ قابل اجرا می باشد جریمه شکار هر راس کل و بز وحشی ۱۰۰۰۰۰۰۰۰میلیون ریال می باشد که از متخلفان اخذ میگردد.

وی ادامه داد: با توجه به سابقه بد این متخلفان ۲ قبضه اسلحه شکار مجاز به نفع دولت ضبط گردید و مجوز اسلحه ها باطل گردید، پرونده قضایی شکارچیان غیر مجاز در شعبه ویژه محیط زیست در دست بررسی است تا با اعمال حبس برایشان حکم قطعی صادر شود.

اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از مردم طبیعت دوستمان درخواست دارد در صورت مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی با شماره تلفن ۱۵۴۰ تماس حاصل فرمایند.

 

IMG-20150803-WA0007

IMG-20150803-WA0025

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدمت محیط بانان محترم عرض کنم که یک اگر غیرت داشتید نباید این دوکل بز شکار میشدند دوم همچین بالاسر اجساد عکس گرفتین انگار هنر کردین سوم من به جای قاضی ان منطقه باشم هردم شکار چی راسنگ سار میکنم تا عبرت شود برای دیگر شکار چیان چهام اگر کسی از گوشت این کل بز مخصوصا ………… محترم استفاده کند ازگوشت سگ حرامتر است پنجم محیط بان محترم دار دهنر نمائی میکند باگوشی فلیم میگیرد تا فردا برای فرزندانش تعریف کند که عزیزان این کل بز را جلوی چشم باباتان شکار کردن من اینو شیر بعد از کشتن کل بز انها را دست گیر کردم درکل دستتان درد نکند همین که دست گیر شدند جای تشکر از محیط بانان را دارد

  [پاسخ]

 2. به نظر شما گوشتها رو کجا میبرن؟ . مجازات ده میلیون تومان کم است . حد اقل باید پنجاه میلیون تومان جریمه بشن و یکی دو سال هم آب خنک میل بفرمایند .

  [پاسخ]

  گراوند در :

  معلومه خودشون گوشتها رو کباب میکنن اینا هم به خاطر گوشت اون شکارچی هارو دسگیر میکنن مملکت بی در و پیکریه

  [پاسخ]

 3. با سلام
  عرض خسته نباشید و خدا قوت دارم خدمت کلیه محیط بانان زحمت کش و کم توقع میهن،
  بنده خودم کارمندم و حقوق بگیر یه سازمان ،ولی خدا وکیلی اگر قرار بود با این حقوقی که محیط بانان میگیرند زندگی کنم حتما یه کار آزاد را انتخاب میکردم نه محیط بانی با این حقوق ناچیز و سختی کار فراوان
  محیط بانان خدا قوت

  [پاسخ]

 4. به نظرم حکمشون اعدامه

  [پاسخ]

 5. باسلام
  ضمن عرض خسته نباشید خدمت پرسنل زحمتکش
  محیط بانی و عذرخواهی بخاطر گلایه بسیار مردم
  که بخاطر خدشه دار شدن احساسات و انذجار از
  شکارچیان هست ٬ از مسئولین خواهشمندیم
  درخصوص فرهنگ سازی چاره ای بیاندیشند
  وگرنه حکم اعدام هم کارساز نیست

  [پاسخ]

 6. ضمن عرض سلام و ادب خدمت کلیه دوستداران طبیعت و محیط زیست باید عرض کنم خدمت آن عزیز که می گویند هنر کرده اید بعد از گشتن کل وبز شکارچی متخلف را دستگیر نموده اید وعکس گرفته اید هنر کرده اید حفاظت از محیط زیست وگونه جانوری فقط وظیفه محیط بانان زحمت کش وبا حقوق ناچیز نیست بلکه وظیفه اقشار مردم است . محیط زیست اسمش با موسما وبا خودش است یعنی محیطی که بنده و دیگر همنوع من در آن زندگی وزیستن انجام می دهیم پس خواهشن بیایید دست در دست هم محیط زیست خودمان را حفاظت کنیم و به دست نسلهای آینده بدرستی تحویل دهیم . درگذشته سرزمین ایران عزیز دارای گونهای جانوری زیادی بوده که متاسفانه نسل آنان منقرض شده اکنون ما از دست گذشته گان زنجور هستیم گونه جانوری مانند شیرباعظمت و کبک سفید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط