سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۶:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۴در ۹:۰۷ ب.ظ تعداد بازدید: 481 بازدید کد خبر:41922 چاپ خبر

آتش در جنگل‌های معمولان پلدختر دوباره شعله ور شد

0

بخشدار معمولان از توابع شهرستان پلدختر لرستان از وقوع دوباره آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این شهر خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، عباس محمودی در پلدختر گفت: آتش سوزی ساعت ۱۱ یکشنبه در کوه باغله مرز بین معمولان و شهرستان دوره چگنی که ساعت چهار صبح امروز (سه شنبه) با […]

۱۷۶۳۵۳۵

بخشدار معمولان از توابع شهرستان پلدختر لرستان از وقوع دوباره آتش سوزی در جنگل ها و مراتع این شهر خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، عباس محمودی در پلدختر گفت: آتش سوزی ساعت ۱۱ یکشنبه در کوه باغله مرز بین معمولان و شهرستان دوره چگنی که ساعت چهار صبح امروز (سه شنبه) با اعزام نیروهای امدادی مهار شد؛ دوباره ساعت هفت صبح جنگل ها و مراتع بخش معمولان را فرا گرفت.

او با بیان این که آتش سوزی همچنان ادامه دارد؛ افزود: حجم آتش سوزی در کوه معمولان به علت وزش شدید باد بالاست و برای خاموش کردن آن با بسیج تمام نیروهای دهیاری جهاد کشاورزی، حدود ۸۰ نفر به منطقه اعزام شده اند.

محمودی ادامه داد: اکنون نیروهای مردمی و ستاد مهار آتش شهرهای پلدختر و معمولان و لشکر ۸۴ لرستان وارد منطقه شده اند و درحال خاموش کردن آتش هستند.
بخشدار معمولان گفت: سخت گذر بودن منطقه و وزش باد شدید و نبود امکانات، مهار آتش را با مشکل مواجه کرده است.

محمودی افزود: نیروهای امدادی و پشتیبانی که به منطقه اعزام شده اند باید چند ساعت مسیر سخت گذر را طی کرده که این امر توان آنان را می کاهد و به علت نبود امکانات اولیه، نیروها اعزامی مجبورند با شاخ و برگ درختان اقدام به خاموش کردن آتش کنند.

بخشدار معمولان گفت: تاکنون از میزان خسارت وارده به جنگل ها و مراتع معمولان اطلاع دقیق در دست نیست و به محض مهار آتش، اطلاع رسانی می شود.

شهرستان پلدختر در ۱۳۰ کیلومتری خرم آباد مرکز استان لرستان قرار دارد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط