سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۶:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۴در ۱:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,270 بازدید کد خبر:41841 چاپ خبر

روزنامه «دلفون» از هیات نظارت مجوز انتشار گرفت

0

سیدحسینعلی حسینی صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه دلفون که در جلسه اخیر هیات نظارت مجوز آن صادر شده است در گفتگو با کشکان  از انتشار این روزنامه در روزهای آینده خبر داد. حسینی با ذکر اینکه این روزنامه در تاریخ ۹۳/۵/۱۲ به شماره ۷۵۳۲۲ و با شماره مجوز ۹۴/۱۰۲۵۹ از هیات نظارت مجوز انتشار گرفته است، گرایش […]

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz0

سیدحسینعلی حسینی صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه دلفون که در جلسه اخیر هیات نظارت مجوز آن صادر شده است در گفتگو با کشکان  از انتشار این روزنامه در روزهای آینده خبر داد.

حسینی با ذکر اینکه این روزنامه در تاریخ ۹۳/۵/۱۲ به شماره ۷۵۳۲۲ و با شماره مجوز ۹۴/۱۰۲۵۹ از هیات نظارت مجوز انتشار گرفته است، گرایش این روزنامه را عمومی و زمینه فعالیت آن را در مسائل فرهنگی ، سیاسی، اجتماعی و مسائل عمومی ذکر کرد.  وی با بیان اینکه این روزنامه در ۸ صفحه منتشر می شود از همه اهالی فرهنگ و دلسوزان دلفان تقاضای همکاری و همفکری کرد و از فرماندار دلفان و سایر مسئولان خواست تا وی و تیم روزنامه دلفون را در انتشار این روزنامه کمک کنند.

مدیرمسئول روزنامه دلفون از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و مدیر اداره ارشاد دلفان هم خواست تا ضمن حمایت از نشریات محلی این تیم را در هرچه بهتر شدن این روزنامه مساعدت کنند.

قابل ذکر است حسینی مدیر مسئول این روزنامه مدت ۲۰ سال است که فعالیت مطبوعاتی دارد و از سال ۷۴ با نشریات مختلف به عنوان نماینده و خبرنگار و سرپرست روزنامه در استان فعالیت داشته و انتشار نزدیک به ۲۰۰ ویژه نامه را در کارنامه خود دارد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ممنون وسپاس از انعکاس خبر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط