سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۳:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۴در ۳:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,167 بازدید کد خبر:41599 چاپ خبر

آبرسانی سیار اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت+تصاویر

0

به گزارش خبرنگار کشکان، مهندس قربان پور مسئول اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت از ارائه خدمت آبرسانی سیار به مناطق عشایری و باغات شهرستان کوهدشت با همکاری جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد. وی ادامه داد: با توجه به کاهش نزولات جوی، خشک شدن چشمه ها و کاهش سطح منابع آب های زیر زمینی عشایر ساکن […]

۱

به گزارش خبرنگار کشکان، مهندس قربان پور مسئول اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت از ارائه خدمت آبرسانی سیار به مناطق عشایری و باغات شهرستان کوهدشت با همکاری جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.

وی ادامه داد: با توجه به کاهش نزولات جوی، خشک شدن چشمه ها و کاهش سطح منابع آب های زیر زمینی عشایر ساکن دشت های کوهدشت، دامداران و کشاورزان این مناطق مهم کشاورزی غرب کشور دچار مشکلات عدیده ای گردیده اند. لذا برای کمک به عشایر این شهرستان و کاهش تبعات کمبود آب برای این عزیزان، اداره امور عشایر شهرستان کوهدشت مبادرت به توزیع ۳۸ دستگاه تانکر چرخ دار(با گنجایش ۲۰۰۰ لیتر) و حمل آب شرب توسط یک دستگاه کامیون آبرسان( با گنجایش ۱۲۰۰۰لیتر) در بین عشایر در مناطق مختلف و صعب العبور  این شهرستان به صورت شبانه روزی نموده است.

قربان پور همچنین بیان داشت: برای کاهش مشکلات باغداران بخش مرکزی شهرستان کوهدشت در زمینه کمبود آب برای آبیاری باغات، یک دستگاه کامیون سیار حمل آب(با گنجایش  ۱۲۰۰۰ لیتر) را در اختیار جهاد کشاورزی شهرستان کوهدشت قرار داده که از این طریق با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان بخشی از مشکلات این قشر زحمت کش تا حدودی کاهش داده شده و به شعار سال رهبر معظم انقلاب (دولت و ملت، همدلی و همزبانی) جامه عمل پوشانده شود.

وی در پایان از بذل توجه و عنایت های ویژه ی مسئولان ارشد استان و شهرستان کوهدشت در پیگیری مشکلات و مطالبات عشایر شهرستان کوهدشت قدردانی ویژه نمود.

۲

۳

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط