سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۶:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۴در ۲:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 953 بازدید کد خبر:41487 چاپ خبر

افراطیون بدانند با روش‌های ضد اخلاقی نمی‌توانند اصلاح‌طلبان را حذف کنند

0

محمدرضا عارف

به گزارش امید عارف در دیدار با جمعی از نخبگان وخانواده معظم شهدا استان فارس تأکید کرد: باور ما به ارزش‌ها کمتر از رقیب نیست؛ هر دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا ریشه در انقلاب دارند، هرچند که در هر دو جریان افرادی تندرو هستند. رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصلاح طلبان هیچگاه به رقیب خود برچسب های […]

۱۳۹۳۰۱۲۷۰۰۰۴۹۸_PhotoAبه گزارش امید عارف در دیدار با جمعی از نخبگان وخانواده معظم شهدا استان فارس تأکید کرد: باور ما به ارزش‌ها کمتر از رقیب نیست؛ هر دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا ریشه در انقلاب دارند، هرچند که در هر دو جریان افرادی تندرو هستند. رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه اصلاح طلبان هیچگاه به رقیب خود برچسب های ناروا نزدند،خاطرنشان کرد: متاسفانه افراطیون رقیب برای از میدان به در بردن اصلاح طلبان از روشهای نخ نمای اتهام زنی استفاده می کنند. اگر زمانی با چنین روشهای ضد اخلاقی به نتیجه می رسیدند بدانند که دیگر آن دوران به سر آمد و نمی توان اصلاح طلبان را حذف کنند. باید با تعامل مثبت در صحنه مبارزات سیاسی حضور پیداکرد.

رئیس بنیاد امید ایرانیان درادامه با تاکید براینکه رأی توده های مردم پشتیبان اصلاح طلبان است؛ گفت: نمی‌خواهیم که حرکت‌های عوام‌فریبانه داشته باشیم. نمی‌خواهیم برای رأی جمع کردن شعاری بدهیم که نمی‌توانیم اجرا کنیم. عارف در این دیدار در بخش دیگری از سخنان خود،به ضرورت تشکیل احزاب تاثیر گذار در کشور اشاره کرد و گفت: باید تلاش کنیم احزاب فراگیر داشته باشیم که مسئولیت بگیرند و پاسخگو باشند؛ اما چون در آن مرحله نیستیم ناچاریم که حرکت جبهه‌ای داشته باشیم، در این حرکت جبهه‌ای احزاب باید خواسته‌های خود را تعدیل کنند وخرد جمعی را مبناء اقدام عملی خود قرار دهند. گفتنی است در این مراسم لوح تقدیری به پاس اقدام اخلاقی دکتر عارف در انتخابات سال ۹۲ و توجه وی به خانواده معظم شهدا،از طرف خانواده سرداران شهید نوری به رئیس بنیاد امید ایرانیان اهدا شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با سلام و سپاس ؛
    به نظر من افراطیون می توانند و خوب هم می توانند پیش پای اصلاح طلبان سنگ بیندازند. این مشکلات سیستمیک و ساختاری است و با این قبیل توصیه ها و حرف های قشنگ قشنگ حل نمی شود.

    [پاسخ]

  2. اصلاحات طنز تلخی بود نهالی که از ریشه برکندند ،کسانی که با این عنوان سعی میکنند خود رابه مردم قالب کنند را باید در طیف جدیدی به نام فرصت طلبان دسته بندی کرد ،چرا که اصلاح طلب واقعی از فیلتر های نصب شده عبور نمیکننداصلاح طلبان یا غاز میچرانند یا با کتابزده شده اند ورنگ کاغر گرفته اند ویا…..

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط