سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۳:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ تیر ۱۳۹۱در ۱۰:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 126 بازدید کد خبر:4143 چاپ خبر

رهبری معظم با درایت تمام مسایل را زیر نظر دارند

0

عضو خبرگان رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب بعنوان انسانی متفكر و وارسته‌، با درایت و تدبیر تمام مسایل را زیر نظر دارند.


به گزاش ایرنا از مركز خبر حوزه، آیت‌الله ‘محمد مومن’ روز سه شنبه در دیدار رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه جمهوری اسلامی ایران منشا صدور انقلاب به تمام جهان بوده است، افزود: قدرتهای استكباری برای متوقف كردن ملت ایران از اقدامات خرابكارانه دست برنمی‌دارند.

وی با تاكید بر اینكه قم مركز و منشا صدور اسلام است، بیان كرد: مسوولان باید با برنامه‌ریزی مناسب، كمبودهای فرهنگی قم را جبران كنند

رییس مجلس شورای اسلامی، نیز در این دیدار مسیر قوه قانونگذاری را در احقاق حقوق مردم مثبت خواند و گفت: كاهش مشكلات كشور به میزان تلاش مسوولان بستگی دارد.

‘علی لاریجانی’ با تاكید بر اینكه مجلس در دوره نهم از تمام جهات وضعیت خوبی دارد، اضافه كرد: خوشبختانه نمایندگان این دوره از نظر وضعیت علمی، تخصصی، تدین، تجربه در شرایط خوب و قابل قبولی قرار دارند.

وی با بیان اینكه نمایندگان مجلس نهم نسبت به مسایل فعلی كشور بویژه گرانی توجه خاصی دارند، افزود: خوشبختانه فضای مجلس هم اكنون رو به تكامل است.

وی مسیر مجلس نهم را در احقاق حقوق مردم مثبت خواند و گفت: كاهش مشكلات كشور به میزان تلاش مسوولان بستگی دارد.

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به افزایش اعتبار حوزه فرهنگی و دینی در بودجه 91، گفت: هم‌اكنون طرح‌های زیادی برای توسعه این بخش وجود دارد، از این رو باید برای اجرای آن برنامه‌ریزی كرد.

‘علی لاریجانی’، رییس مجلس شورای اسلامی صبح روز سه شنبه در قم در دیدار با آیت الله ‘محمد یزدی’، رییس جامعه مدرسین و آیت الله’محمد مومن’، عضو مجلس خبرگان رهبری، گزارشی از اقدامات و برنامه های مجلس را ارایه كرد.

وی همچنین دیدارهای جداگانه ای با آیات مصباح یزدی، مسعودی خمینی و مقتدایی از اساتید حوزه علمیه قم داشته است.

برای پوشش این دیدارها از خبرنگاران دعوت نشده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط