سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۳:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۴در ۷:۲۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,934 بازدید کد خبر:41359 چاپ خبر

تصویب ۶ رشته جدید در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد کوهدشت

0

بازوند خبر داد:

ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت از تصویب رشته حقوق در مقطع کارشناسی این مرکز دانشگاهی خبرداد. حسن بازوند رئیس دانشگاه آزاداسلامی مرکز کوهدشت، گفت: تصویب رشته های جدید نتیجه پیگیری ویژه نماینده محترم شهرستان و همت و تلاش کلیه همکاران خدوم مرکز کوهدشت می باشد. وی افزود: علاوه بر رشته حقوق ما توانستیم رشته های […]

۱۱
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت از تصویب رشته حقوق در مقطع کارشناسی این مرکز دانشگاهی خبرداد.
حسن بازوند رئیس دانشگاه آزاداسلامی مرکز کوهدشت، گفت: تصویب رشته های جدید نتیجه پیگیری ویژه نماینده محترم شهرستان و همت و تلاش کلیه همکاران خدوم مرکز کوهدشت می باشد.
وی افزود: علاوه بر رشته حقوق ما توانستیم رشته های مدیریت امور بانکی، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، مهندسی تکنولوژی برق قدرت، مهندسی اجرایی عمران، تربیت بدنی و علوم ورزشی- مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی در مقطع کارشناسی را تصویب نماییم.
بازوند یادآور شد: کلیه کسانی که علاقه مند به تحصیل در رشته های فوق الذکر هستند می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org ثبت نام کنند و از تاریخ ۹۴/۶/۱۵ با در دست داشتن مدارک ثبت نام به این مرکز دانشگاهی واقع در روبروی بیمارستان امام خمینی(ره) مراجعه نمایند.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: اقدامات اساسی برای تصویب رشته های جدید و پرطرفدار در حال انجام بوده و در آینده ای نزدیک، بر تعداد رشته ها در مقاطع کارشناسی و ارشد مرکز اضافه خواهد شد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با تشکر از جناب مهندس بازوند و تلاش بی وقفه در جهت تصویب رشته حقوق

  [پاسخ]

 2. بی شک مدیریت خوب جناب مهندس بازوند در دانشگاه ازاد مشهود می باشد امید است با پشتکار و روحیه جهادی که دارد بتواند رشته های دیگری چون روانشناسی و علوم انسانی را در این مجموعه دایر کند با سپاس از ایشان ودیگر پرسنل که تکریم دانشجویان را سرلوحه کای خودشان قرار دادند

  [پاسخ]

 3. کار و اشتغال که نباشه مدرک بدون علم به چه دردی میخوره؟ بجای اینکه به فکر خالی کردن جیب مردم باشید به فکر اشتغال برای جوانان باشید.

  [پاسخ]

 4. ۶ رشته کارشناسی بدون اینده روشن و شغلی مطمئن

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط