سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۲:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۴در ۱:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 906 بازدید کد خبر:41274 چاپ خبر

پیام تشکر مدیر اداره ی ورزش و جوانان کوهدشت از همکاری مسئولین و مردم در برگزاری همایش نقش جوانان در همدلی و هم زبانی

0

با نام و یاد خدا قال رسول الله (ص): «ان الله یحب الرجل القوی» رسول خدا می فرماید: خداوند متعال انسان نیرومند را دوست دارد. با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی، جوانان به عنوان نیروی فعال جامعه می توانند توانمندی های خود […]

IMG_1945

با نام و یاد خدا

قال رسول الله (ص): «ان الله یحب الرجل القوی»

رسول خدا می فرماید: خداوند متعال انسان نیرومند را دوست دارد.

با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی، جوانان به عنوان نیروی فعال جامعه می توانند توانمندی های خود را به کار گیرند و نقش زیادی در ایجاد همدلی و همزبانی ایفا کنند. دولت نیز باید از ظرفیت جوانان بهره گیرد و ساز و کارهای اجرایی و عملیاتی برای گفتمان سازی و ارتباط همه جانبه به منظور ایجاد همدلی و هم زبانی به وجود آورد.

مجموعه ورزش و جوانان با همکاری دفتر ولی فقیه در استان، در راستای لبیک به شعار مبارک سال ۱۳۹۴ که از سوی مقام معظم رهبری تعیین گردید اقدام به برگزاری اولین همایش با موضوعیت همدلی و هم زبانی با محوریت نقش جوانان در همدلی و همزبانی نمودیم.

بر خود واجب دانستیم از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی از جمله نماینده ی محترم ولی فقیه در استان لرستان آیت الله میرعمادی، امام جمعه محترم شهرستان کوهدشت حاج آقا طهماسبی، نماینده محترم شهرستان های کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی دکتر ملکشاهی، امام جمعه شهرستان رومشگان حاج آقا جمیاری، امام جمعه دوره و چگنی حاج آقا حسین زاده آملی، مدیر کل ورزش و جوانان استان، فرماندار محترم و تلاشگر کوهدشت، شورای شهر و شهرداری، مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزشکاران و مربیان زحمت کش ورزشی، اصحاب محترم رسانه های محلی و استانی و سایت های خبری که زحمت انعکاس همایش را بر عهده داشتند و کلیه ادارات و ارگان ها و نهادهای شهرستان و عموم مردم که ما را یاری نمودند و دعوت ما را پذیرفتند کمال تشکر و قدردانی را داریم امیدواریم این همایش مقدمه برای برگزاری همایش های دیگری با موضوعیت همدلی و همزبانی در عرصه های مختلف در سطح شهرستان باشد.

امیدواریم کم و کاستی های این همایش را بر ما ببخشید.

با تشکر

مدیریت ورزش و جوانان کوهدشت – بیژن امرایی

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. همایش نه نظم داشت و نه سودی و نه….فقط رو اعصاب مردم با این شلوغی و عدم برنامه راه رفتید بیژن جان این مردمه که باید در مورد شما نظر بدن سیاست در ورزش سم میباشد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط