سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۳۲:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱در ۵:۴۶ ب.ظ تعداد بازدید: 129 بازدید کد خبر:4124 چاپ خبر

سه هزار و 500 نفر در دستگاه های اجرایی لرستان جذب می شوند

0

استاندار لرستان گفت:درسالجاری سه هزار و 500 نفر از طریق برگزاری آزمون در سیستم دستگاه های اجرایی سطح استان لرستان جذب می شوند.


به گزارش خبرنگار ایرنا،دكتر ‘حبیب الله دهمرده’ شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اشتغال لرستان با اشاره به اینكه دولت با بزرگ شدن سیستم كاركنان دولتی مخالف است و نسبت به اخذ مجوز استخدام سخت گیری می كند ، افزود: نگاه دولت به استان نگاه ویژه ای است و اخذ این مجوز یك ركورد جدیدی در حوزه ایجاد اشتغال محسوب می شود.

وی با بیان اینكه درجریان توزیع سهم ایجاد اشتغال در دستگاه های اجرایی استان های كشور توسط دولت ، سهم وِیژه ای برای لرستان در نظر گرفته شده است، تصریح كرد:این آمار نسبت به سال گذشته در ایجاد اشتغال در بخش خصوصی و بخش دولتی با 27 درصدافزایش بیش از دوبرابر رشد داشته است.

استاندار لرستان در ادامه در خصوص پرداخت تسهیلات توسعه حوزه كشاورزی كه موجب ایجاد اشتغال و افزایش بهره ور تولید محصولات ارگانیك كشاورزی می شود گفت: در راستای سهولت در پرداخت به موقع این تسهیلات حدود 40 متصدی امورات مربوطه توسط استانداری دراختیار بانك كشاورزی و سازمان جهاد كشاورزی لرستان قرار گرفته است.

دكتر دهمره با بیان این كه تمامی بسترهای مربوط به برنامه توسعه طرح های كشاورزی مهیا شده است و هیچ بهانه ای برای تعلل در پرداخت تسهیلات به كشاورزان وجود ندارد، خطاب به متولیان جهاد كشاورزی و بانك عامل تاكید كرد: در راستای تحقق این مهم باید تلاش جدی تری به كار گرفته شود.

وی دربخش دیگری از سخنانش در خصوص اجرای سند توسعه اشتغال سرمایه گذاری در لرستان كه جزء استان های برتر كشور قرار گرفته است، گفت: پیش بینی می شود با اجرای برنامه های این سند تحول چشمگیری در حوزه اشتغال استان ایجاد می شود.

استاندار لرستان با قدر دانی از عوامل اجرایی پی گیری سند توسعه اشتغال گفت:پی گیری و اجرایی كردن این سند نشان ازكاركارشناسی ،علمی و برنامه ریزی مسولان استان است كه با همدلی و همراهی در مسیر توسعه استان حركت می كنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط