سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۲:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۴در ۱۰:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 1,904 بازدید کد خبر:41193 چاپ خبر

پیام تشکر عضو شورای شهر کوهدشت از فرماندار این شهرستان به خاطر تلاش بی وقفه در مهار آتش سوزی جنگل چنگری

0

مراد درویشی عضو شورای شهر کوهدشت با ارسال پیامی به دفتر پایگاه خبری کشکان، از تلاش های شبانه روزی کرم محمدی فرماندار کوهدشت در راستای مهار آتش سوزی بلوطستان چنگری تشکر کرد. متن پیام: جناب آقای محمدی فرماندار محترم دولت تدبیر و امید در شهرستان کوهدشت ضمن سلام و ادای احترام، به نمایندگی از مردم قدردان […]

۸۱۱۸۲۰۵۳۴_۹۳۹۱۴

مراد درویشی عضو شورای شهر کوهدشت با ارسال پیامی به دفتر پایگاه خبری کشکان، از تلاش های شبانه روزی کرم محمدی فرماندار کوهدشت در راستای مهار آتش سوزی بلوطستان چنگری تشکر کرد.

متن پیام:

جناب آقای محمدی فرماندار محترم دولت تدبیر و امید در شهرستان کوهدشت

ضمن سلام و ادای احترام، به نمایندگی از مردم قدردان و زحمت کش کوهدشت خاضعانه و خالصانه از زحمات بی دریغ شما و حضور مستقیمتان در کنار مردم و کارکنان ادارات مرتبط در برنامه مهار آتش سوزی بلوطستان چنگری شهرستان کوهدشت تقدیر و تشکر می نمایم.

شما ثابت نمودید که با وجود کمبود امکانات می توان با تأسی از شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) کارهای بزرگ را به انجام رساند و به وظیفه ی قانونی، انسانی و اخلاقی خویش در برابر دولت و ملت جامه ی عمل پوشید.

امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر همواره در کنار خانواده ی محترمتان سالم و سربلند باشید.

با ادای احترام

مراد درویشی/ عضو شورای اسلامی شهر کوهدشت

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر فرماندار توانا و مقتدر کوهدشت که با ایثار و شجاعت بی مثالشان به جنگ آتش رفت و با دستان خالی توانست بر آن چیره گردد.

  [پاسخ]

 2. یه دونه ای فرمانداااااااااااااار!

  [پاسخ]

 3. شواری شهر شما هم می توانستید قدمی بردارید اما شرایط را مناسب دید تا در این شلوغی که همه نگاه هشان به اتش سوزی است شهردار انتخاب کنید. دوما اگر پیام صادر نمی کردید بهتر بود.

  [پاسخ]

 4. با سلام و خسته نباشید به کلیه همشهریان عزیزکه در خاموشی آتش گرفتن طبیعت و درختان بلوط افتخار لرستان و زاگرس نشینان .به راستی چرا فرماندار شهرمان بجای اعلام به مسئولین پایتخت و درخواست کمک از مرکز و سایر استانهای همجوار با شاخه و برگ درختان آتیش را خاموش میکنه، اگه میخواهید احساس مسئولیت را به مردم شهرمان اثبات کنید سه روز تمام درختان نمی سوختن حداقل درخواست یک بالگرد را از استانی دیگر جهت کمک به مردم ،جهت جابجایی مردم و جهت بردن آب و سایر امکانات به خاموش کنندگان را می نمودید .به راستی چرا استاندار لرستان از این خبر نگران کننده هیچ خبری نداده و شاید نماینده ی ایشان شخص فرماندار میخواد جوابگو باشد؟ کجایند مردان خدایی؟ کجایند مسئولین …… به راستی همین مسئولین امروزی رزمندگان دیروزی هستند؟ نه نه نه فکر نمی کنم.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  باید برای شما تاسف خورد بدون آگاهی و فقط برای اینکه چیزی گفته باشید کامنت میذارید ،برادر جان اگر نمیدانی بدان هلی کوپتر در شب پرواز نمی کند،هلی کوپتر آبپاش در کشور وجود ندارد،باید پذیرفت که امکانات ما در هم این حد است ،آیا به زعم شما فرماندار باید منتظر امدادهای غیبی می بود ودر اتاق کارش می نشست آنوقت همین شمایی که ژست کارشناسانه به خود گرفته ای اولین منتقد ایشان می شدی که ای داد بیایید ببینید که فرماندار در اتاقش نشسته و جنگلها آتش گرفته اند،برای مبارزه با آتش اولین وبدیهی تریترین راه خاموش کردن آن با سرشاخه است باید به این فرماندار که مدیریت جهادی را معنا کرد وبا حضور در منطقه همچون یک فرمانده دوران دفاع مقدس به جنگ آتش رفت قدردانی نمود

  [پاسخ]

 5. با سلام و خسته نباشد
  واقعا همچون رزمندگان سابق تلاش نمودن . خسته نباشی رزمنده واقعی . بنده که سن بچه ایشان را دارم دو روز بیشتر دوام نیاوردم . آقای درویشی باید به شمانیز تحسین گفت. چرا که برخی فقط نیمه خالی لیوان را میبینند .در آمریکا با اونهمه امکانات سالانه صدها هکتار جنگل سوزی که منجر به تلفات انسانی نیز میشود داریم خداوند برخی بلاها را برای بیداری از غفلت وامتحان انسانها نازل میکند

  [پاسخ]

 6. ما هم از اعضای محترم شورای شهر چهارم به خاطر انتخاب ششمین شهردار نهایت تشکر را می نماییم و امیدواریم فرصت استخدام را به این بزرگوار ندهید و به زودی شهردار هفتم را هم در صحن شورایتان مطرح نمایید!!!!!

  [پاسخ]

 7. جناب درویشی دیگر چیزی نمانده تادرآتش بسوزد تشکرلازم نیست

  [پاسخ]

 8. آقای درویشی تشکر شما مناسبت نداشت . تلاش کجا بود آقا دیشب دهها اکیپ از نیروهای مردمی از اطراف کوهدشت اومده بودند برا مهار آتش کسی نبود که اونها رو راهنمایی کنه بیچارها سر در گم تاصبح نمی دونستند کدوم طرف برن .

  [پاسخ]

 9. شما رو به قرآن آقای دوست محمدی اینو بردار واقعا زحمت اصلی جوانان بی ادعا کشیدن آقایون که از همون ساعت اول خبر از مهار آتش سوزی میدادن بعد که همه ی سرمایه های ملی سوخت باید ازشونم تشکر بشه . ..

  [پاسخ]

 10. فرماندار جای خود دارد ممنون متشکر
  ای کاش از جوانان مردان وکلیه کسانی که در مهار وخاموش کردن نقش داشتن در پایان تشکر میشد
  جناب درویشی عکس کسانی که پارتی ندارن پیرمرد های منطقه کشماهور که همه سوختن را اگه میزدن خوب بود خیلی ها زحمت کشیدن

  [پاسخ]

 11. باز هم سیاسی کاری…..به نظر باید برای مسولین مرتبط سهل انگار، دادگاه صحرایی تشکیل وبه سزای بی مسولیتیشان برسند، بودجه حفاظت از جنگل که هرساله به مناقصه گذاشته می شود به جیب کی رفته، خوبه مردم در جریان باشند، شورای شهر اگه از اون ظرفیت به ظاهر ناپیدای انسانی که طی سنوات گذشته بکار گیری نموده (استخدام های دودمانی وخانوادگی ) وهیچگونه حضور فیزیکی درشهرداری ندارند استفاده می کرد امروز شاهد این فاجعه بلوط سوزی نبودیم

  [پاسخ]

 12. جناب فرماندار عزیز ضمن خسته نباشید و خداقوت
  ولی بهتر بود شما همونجا پشت میزتون می نشستید و از استانهای هم جوار در خوواست هلیکوپتر میکردن نه اینکه با شاخه و بیل آتیش خاموش کنید

  [پاسخ]

 13. قلب ما قلب همه کوهدشتی ها قلب زاگرس سوخت بعد آقایان به جای بیل وو شاخه دست گرفتن نتونستین یه هلیکوپتر بیارین خاموشش کن
  نوش دارو بعد مرگ سهراب امدی

  [پاسخ]

 14. ای کاش به جای شعار و تقدیر تشکر الکی اقای درویشی هم با توجه به مسولیتهای که دارد خدا را در نظر گرفته وبرای رضای او قدمی بردارد .

  [پاسخ]

 15. وقتی استاندار از مدیر کل منابع طبیعی میخواد که در مورد بیماری و خشکیدگی درختان بلوت تحقیق کنه وچقدر بودجه میخواد که تحقیق کنی میگویند دویست میلیون و سردستی بودجه رو تحویل میگیرند حالا که سرمایه یک استان آتش گرفته و نابود شده ایشان در جواب امام جمعه در استمداد از کمک مهار آتش چنگری میگن تحریم هستیم و هزینه بالگرد زیاد است ؟

  [پاسخ]

 16. اقای شورا پس زحمت مردم چی ؟میشه بگید شورا چکار کرد؟

  [پاسخ]

 17. واقعا حضور شخص فرماندار در کنار نیروهای مردمی وادارات وتلاش ایشان در جلوگیری از گسترش آتش ومهار آن قابل تقدیر ، وتداعی کننده روزهای ایثار واز خودگذشتگی در جبهه های جنگ بود

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط