سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۹:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۴در ۶:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,192 بازدید کد خبر:41152 چاپ خبر

کبک های که زنده در آتش سوختند/ آتش همچنان زبانه می کشد…

0

بلوطستان خاکستر شد!

  دو روز است که مناطق “دالاو، چنگری، هرین خلیفه، کشماهور، چه ترافو…” کوهدشت طعمه ی شعله های آتش شده است. گزارش ها حاکی است که آتش سوزی همچنان ادامه دارد. افراد محلی، برخی اعضای انجمن آوای اردیبهشت و تعدادی از کارکنان ادارات، فرماندار و سایر مسئولین برای اطفاء حریق در محل حضور دارند و ابزاری جز شاخه های درختان بلوط در اختیار […]

 

۱۷۲۸۹۶۹
دو روز است که مناطق “دالاو، چنگری، هرین خلیفه، کشماهور، چه ترافو…” کوهدشت طعمه ی شعله های آتش شده است. گزارش ها حاکی است که آتش سوزی همچنان ادامه دارد.

افراد محلی، برخی اعضای انجمن آوای اردیبهشت و تعدادی از کارکنان ادارات، فرماندار و سایر مسئولین برای اطفاء حریق در محل حضور دارند و ابزاری جز شاخه های درختان بلوط در اختیار ندارند! صبح امروز هم بالگردی برای کمک به خاموش سازی آتش روانه منطقه شده است.

یکی از صحنه های دردناک آتش سوزی اخیر، زنده زنده سوختن کبک های است که خانه ای جزء درختان بلوط ندارند…

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. هعی…

  دی تموم…

  همون وقتی که آقایون سر جایزش داشتن دعوا میکردن باید به فکر اینحاشم میبودن! بی وجدانا…

  [پاسخ]

 2. با سلام و خسته نباشید به کلیه همشهریان عزیزکه در خاموشی آتش گرفتن طبیعت و درختان بلوط افتخار لرستان و زاگرس نشینان .به راستی چرا فرماندار شهرمان بجای اعلام به مسئولین پایتخت و درخواست کمک از مرکز و سایر استانهای همجوار با شاخه و برگ درختان آتیش را خاموش میکنه، اگه میخواهید احساس مسئولیت را به مردم شهرمان اثبات کنید سه روز تمام درختان نمی سوختن حداقل درخواست یک بالگرد را از استانی دیگر جهت کمک به مردم ،جهت جابجایی مردم و جهت بردن آب و سایر امکانات به خاموش کنندگان را می نمودید .به راستی چرا استاندار لرستان از این خبر نگران کننده هیچ خبری نداده و شاید نماینده ی ایشان شخص فرماندار میخواد جوابگو باشد؟ کجایند مردان خدایی؟ کجایند مسئولین …… به راستی همین مسئولین امروزی رزمندگان دیروزی هستند؟ نه نه نه فکر نمی کنم.

  [پاسخ]

 3. خدا به خیر کنه کوهدشت هم مشکل کم آبی داره

  [پاسخ]

 4. همشری انسان باید خودرانشان دهد به هر صورت

  [پاسخ]

 5. مسیئولین در خوابن وگرنه همه می دانیم این آتش سوزی عاملش انسانی بوده مردم خلیفه واولادقباد وکشماهور با زغال کردن درختان سالهاست که به جان این درختان افتادن دادگاه ومسئولین هیچ اقدامی نمی کنند مرده شور این باند بازی را ببره که تمام داراییها ی طبیعی وغرورمان را به آن فروختیم اگر قبلا اقدامی می شد وکسانی که درختان را به خاطر چند کیسه زغال قطع می کردن به اشد مجازات می رساندن حالا شاهد این ظلم بزرگ نبودیم از مسئولین می خواهیم که عاملین را شناسایی وبه سزای اعمال ننگینشان برسانند …

  [پاسخ]

 6. میگن با وجود درخت ها بارون میباره دیگه درختی هم نمونده.

  [پاسخ]

 7. تلاشگران خاموشی بلوطستان خسته نباشید هرچند باید عزا گرفت و بحال شهرمان گریست اما دست مریزاد بخاطر زحمات شبانه روزی مردمی و بسیج و سپاه وسایر ادارات.ای کاش استاندار لرستان جوابگوی زحمات با یک درخواست ( درخواست یک بالگرد)به مرکز و ندای این مرز و بوم را به گوش مسئولین برسانند و در خصوص احتمال حوادث و بحرانهای آتی یک کمی به خودشان زحمت بدهند و تفکری بیاندیشند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط