سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۵:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۴در ۴:۱۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,106 بازدید کد خبر:40929 چاپ خبر

محمد جعفر محمدزاده به ریاست مرکز روابط عمومی وزارت ارشاد منصوب شد

0

از سوی وزیر فرهنگ “محمد جعفر محمدزاده” با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد منصوب شد. در حکمی از سوی “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر ارشاد با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت […]

۶۱-۱۲

از سوی وزیر فرهنگ “محمد جعفر محمدزاده” با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد منصوب شد.
در حکمی از سوی “علی جنتی” وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر ارشاد با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.
به گزارش کشکان، در بخشی از متن این حکم خطاب به محمدزاده آمده است: نظر به مراتب علمی و سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه ارتباطات و اطلاع رسانی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می شوید.

بنابراین گزارش در بخش دیگری از این حکم جنتی بر هدایت و نظارت بر عملکرد روابط عمومی معاونت ها و واحدهای ستادی و استانی تاکید کرده است. همچنین به پاسخگویی سریع و به موقع به شبهات و ادعاهای نادرست، سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد واحدهای مختلف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره شده است.

پیش از این “بابک دربیکی” رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و در پی استعفای وی، بر اساس این حکم “محمد جعفر محمدزاده” مشاور رسانه ای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس این مرکز منصوب شد.

محمدزاده پیش از این نیز معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ بوده است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باتبریک صمیمانه به دکتر محمدزاده عزیز ،ازخداوندمتعال برای ایشان آرزوی موفقیت وسربلندی دارم.

  [پاسخ]

 2. به به ایشان هم اصلاحاتی شدند ! به هر حال مبارک باشد

  [پاسخ]

 3. با عرض تبریک به جناب آقای دکتر محمدزاده موضع سیاسی و جناحی این برادر بزرگوار با کدام طیف جناح های سیاسی است (مشائی – بقائی – رحیمی – یا اصلاح طلبان

  [پاسخ]

 4. علی دوست رضایی فرد

  جناب دکتر محمدزاده تبریک

  [پاسخ]

 5. سلام
  جناب جنتی بر چه اساسی ایشان به این سمت با حفظ سمت. منصوب کرده اید.سوال این است که محمدزاده از نزدیکان رحیمى است … لذا وزیر باید در این خصوص پاسخگو باشد؟سوال بعدی این است ایشان در کدام دانشگاه تحصیل و یکشبه به این فیض در دولت ………………..دست یافته اند؟آیا خیلی سخت است که چگونگی تحصیل و کسب مدرک ایشان را استعلام و دقیق بدون حب و بغض بررسی نمایند؟یا اینکه مسئولین غیر پاسخگوی دو جریان سیاسی کشور به هم نون قرض میدن؟چگونه است که دولت برای یک برگه ی امتحانی از یک دانش آموز به دلیل مثلا کمک دو نمره به او جرم تلقی و دبیر یا مسئول افزایش این دو نمره را مستحق انفصال موقت یا کسر حقوق می شود و حراست آموزش و پرورش شادمانه بر بوق و کرنا می کوبد که موفق به کشف جرم بزرگی شده است و نظام اسلامی را ار یک سقوط حتمی نجات داده است؟اما به راحتی از کنار یکشبه دکتر شدن محمد زاده می گذرد؟چرا جریان اصولگرایی دو سال است که در مورد مدرک دکترای رییس جمهور(روحانی) در روزنامه ها و شبکه های مجازی و رسانه ملی پرده دری می کند و از دانشگاهی که به ایشان مدرک دکترا اعطا کرده استعلام و تحقیق می کند اما از ……………های سیاسی هیچگونه تحقیق و پرسشی بعمل نمی آید؟آیا این تناقض ها در برخورد با جرم های یکسان اما با احکام تبعیض آمیز یادآور داستان معمول آفتابه دزد را باید به حذف حیات محکوم کرد اما جرم یقه سفیدان را کسی جرات یا انگیزه بررسی ندارد؟آیا این همان اصول حکومت علی(ع) است؟که بعید است جواب مثبت باشد. این نحوه ی برخورد با جرم و تبعیض در اجرای احکام فقط یادآور نماز نماز علی، سفره سفره ی معاویه است؟ ………………….که مدعی است تمام سازمانهای اطلاعاتی دنیا را کیش و مات کرده است چگونه ممکن است که از این مدرک های دوران تاریک احمدی نژاد خبر نداشته باشد؟آیا وزارت علوم و ارشاد نمی توانند مانند وزارت بهداشت که از متخصصین تحصیل کرده در خارج امتحان می گیرد و بعد مدرک آنها را تایید می کند، نمی تواند یه امتحان از امثال محمدزاده بگیرد…..؟ … اگر در خانه کس است یه حرف بس است؟منتظر دسته گل بعدی وزارت ارشاد و دولت تدبیر هستیم؟!؟با این انتصاب ها به کجا می رود:این تذهبون؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  درود بر شرفت حبیب بدری

  [پاسخ]

  مرادبگ در :

  افرین بر بدری اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلللللللللللللللللللللللللللاااااااااااااااحححححححححححححححححتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتیییییییییییییی کر طرهان دا روروت نکه

  [پاسخ]

 6. واقعا جای تاسف دارد ایشان ازدوستان نزدیک محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم بودند

  [پاسخ]

 7. با سلام و تبریک و آرزوی توفیق روز افزون برادرمان جناب آقای محمدزاده

  [پاسخ]

 8. باسلام به محضر مبارک دوست عزیز وگرامی جناب آقای دکترمحمدزاده برای جنابعالی آرزوی موفقیت وسربلندی رامی نماییم

  [پاسخ]

 9. خدا حفظش کنه مرد بزرگ و مدیر خیلی خوبیه من تبریک میگم. در زمان معاونت مطبوعاتی ایشان مطبوعات بسیار رشد کردند و دلسوزانه به نشریات کمک زیادی میکرد و نگاه عادلانه و منصفانه ای داشت و تا میتوانست برای اعتلای نشریات تلاش مینمود. برخلاف آقای دکتر محمدزاده، آقای انتظامی علیرغم شعارهای فریبنده در هنگام نشستن بر جایگاه معاونت مطبوعات فعلی، اکنون معاونت مطبوعاتی آکنده از بی عدالتی، باند بازی، تحقیر نشریات، ضربه به نشریات مظلوم و بدون پشتوانه با قطع یارانه ها و افزایش یارانه های نشریات مجیز گویش شده و به اقتصاد نشریات بسیار ضربه زده است و موارد دیگری که نشریات دیگر توان لازم برای ادامه حیات ندارند. با نگاهی به مستندات موجود در سایت معاونت مطبوعاتی و بررسی بعضی موارد میتوان پی به این قضیه برد.(البته مستندات لازم موجود است ودرزمان لازم میتوان خدمت رئیس محترم جمهور یا وزیر محترم ارشاد ارائه نمود). اما در زمان آقای دکتر محمدزاده نگاه منصفانه ایشان در زمان تنگناهای مالی کشور توانسته بود نشریات را سرپا نگه دارد. همچنین درسال ۸۳ درخواست مجوز روزنامه و ماهنامه دادم ایشان قول دادند برای دریافت پیگری کنند اما دوران معاونتشان تمام شد و زمانی که آقای انتظامی سرکار آمد خیلی از تقاضا ها را علیرغم گذشت ۱۰ سال از درخواست بدون صورتجلسه به بهانه آمایش سرزمین! از دور خارج کرد و فقط به هم مسلکان خودش که کمتر از یکسال تقاضا داده بودند ارائه کرد.

  [پاسخ]

 10. با سلام خدمت همشهری و دبیر گرامی ام جناب آقای محمد زاده ضمن عرض تبریک امید آن دارم که موفق و موید باشی

  [پاسخ]

 11. ارسال از جناح چپ به راست
  شوت از راست به چپ
  کنترل در میانه میدان
  توی دروازه توی دروازه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط