سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۲:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴در ۵:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 513 بازدید کد خبر:40901 چاپ خبر

تخصیص بیش از ۱۱۴ میلیارد ریال اعتبار عمرانی به دلفان

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان از اختصاص ۱۱۴ میلیارد و۹۶۴ میلیون ریال اعتبار عمرانی در سال جاری به این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است. به گزارش کشکان، جعفر طولابی در جلسه کارگروه توسعه و برنامه ریزی شهرستان دلفان افزود: این اعتبار از محل اعتبارات سرمایه […]

IMG_00291

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان از اختصاص ۱۱۴ میلیارد و۹۶۴ میلیون ریال اعتبار عمرانی در سال جاری به این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش یافته است.

به گزارش کشکان، جعفر طولابی در جلسه کارگروه توسعه و برنامه ریزی شهرستان دلفان افزود: این اعتبار از محل اعتبارات سرمایه استانی ، مصوبات خاص، دو درصد فروش نفت و ماده ۱۸۰ استانی به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: این اعتبار برای تکمیل بیش از یکصد طرح و پروژه در فصل های مسکن ، عمران شهری و عشایری، صنعت و معدن، آموزش، دفاع، فرهنگ و هنر، حفاظت و مرمت آثار تاریخی و توسعه زیرساخت های گردشگری، باستان شناسی، بهداشت و درمان، رفاه و تامین اجتماعی،کشاورزی و منابع طبیعی، توسعه ورزش، محیط زیست، منابع آب، حمل و نقل و خدمات مالی و فنی هزینه می شود.

وی مهمترین ویژگی بودجه سالجاری این شهرستان را اولویت به طرحهای نیمه تمام عنوان کرد و از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تمام توان خود را برای جذب بموقع این اعتبارات بکار گیرند.

طولابی، مطالعات دشت نورآباد، تکمیل مجتمع فرهنگی هنری ،کمک به احداث مصلی، تکمیل سکوی تماشاگران،توسعه آبرسانی به شهر نورآباد و احداث بند انحرافی اسماعیل آباد، اجرای فاضلاب روستایی کفراج ،توسعه پارک جنگلی علی آباد نورآباد و کمک به آبرسانی روستایی را از مهمترین این طرحها عنوان کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط