سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۵:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۴در ۵:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 2,972 بازدید کد خبر:40883 چاپ خبر

به استقبال مهر/ مجتمع آموزشی غیر دولتی «باغ مینو» شهرستان کوهدشت

0

به استقبال مهر ۹۴ در باغ مینو… بهترین، زیباترین و آماده ترین فضای آموزشی غیردولتی شهرستان کوهدشت در سه دوره تحصیلی آمادگی، دبستان و متوسطه اول به مهر سلامی دوباره می کند… با معلمان نمونه و با تجربه و دانش آموزان خلاق و ممتاز به فردایی بهتر می اندیشیم… کسب ۳۰ رتبه برتر مسابقات فرهنگی […]

به استقبال مهر ۹۴ در باغ مینو…

بهترین، زیباترین و آماده ترین فضای آموزشی غیردولتی شهرستان کوهدشت

در سه دوره تحصیلی آمادگی، دبستان و متوسطه اول

به مهر سلامی دوباره می کند…

با معلمان نمونه و با تجربه و دانش آموزان خلاق و ممتاز به فردایی بهتر می اندیشیم…

کسب ۳۰ رتبه برتر مسابقات فرهنگی و هنری و ورزشی شهرستان

مجهز به سیستم کلاس هوشمند و استفاده از فناوری های نوین آموزشی…

آدرس: کوهدشت – روبروی اداره ی تأمین اجتماعی

تلفن: ۳۲۶۲۱۸۲۰-۳۲۶۲۲۱۴۶ / همراه: ۰۹۱۶۶۶۰۱۳۶۸ خانم حاتمی (مدیر)

 

IMG_0056

IMG_0059

IMG_0047IMG_0049

IMG_0011

IMG_0008

IMG_0021

IMG_0025IMG_0018

IMG_0064

IMG_0020IMG_0067

IMG_0019

IMG_0033(۷۶)

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دوستی به خاطر فراهم نمودن چنین فضایی زیبا و شادی .که محیط آموزشی جذاب تاثیر بسزایی در آموزش وایجاد انگیزه در دانش آموزان خواهد داشت .باشد که دیگر مدارس شهرستان به این نکته توجه نمایند وفقط در فکر گرفتن شهریه از دانش آموزان نباشند وکمی هم به فکرمحیط های نا مناسب اموزشگاه ها باشند ( مدارس غیر دولتی )

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  سلام وسپاس از رامین عزیز.هدف مدیریت باغ مینو رضایت خدا واولیای دانش آموزان وانجام شایسته کارهاست .از همراهیتان بی نهایت متشکریم.

  [پاسخ]

 2. این مدرسه دخترانه ست یا پسرانه? پسرام میشه ثبت نام کنن ممنون اگه پاسخ بدید من میخوام پسرمو ثبت نام کنم اگه پسرونه ست که بیام اونجا..

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  باسلام خدمت سالار عزیز.مدرسه باغ مینو دخترانه است.

  [پاسخ]

  مهندس در :

  باغ رونالدو که نیست! باغ مینوه!

  [پاسخ]

  سالار در :

  ممنون از زحمات شما

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خیر

  [پاسخ]

 3. باسلام خدمت مدیرفعال ؛ توانا وارزشمندمجتمع غیر انتفاعی باغ مینوجناب آقای دوستی بایدتبریک گفت به فعالیت هایتان درهردوبعدپرورشی وآموزشی همچنین پروژه مهرکه انصافاًسنگ تمام گذاشته اید.امیدوارم همچون گذشته موفق ومویدباشی

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  از اظهار لطف ومحبت دلفانی عزیز کمال تقدیر وتشکر دارم .موفقیت شما هم آرزوی ماست.

  [پاسخ]

 4. همانگونه که بر همه اندیشمندان عرصه علم و اخلاق و جامعه شناسی مشهود است، زیربنای هر گونه توسعه ای پرداختن به زیرساختهای آموزشی-تربیتی است.
  جانب آقای دوستی اهتمام ویژه حضرتعالی در پرداختن به امر مقدس آموزش و تربیت آینده سازان این مرز و بوم را قدر دانسته و از “خداوند نون والقلم” توفیق و سرفرازی را برایتان آرزومندم.

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  جناب آقای منصوری از توجه ودقت نظر شماومهر ومحبتتان به این حقیر سپاسگزارم.سلامت وسربلند باشید.

  [پاسخ]

 5. ازلحاظ نور کلاس ها و فضا صحبت کنید این تصاویر عوام فریبیست

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  باتشکر از نقد فرهنگی به نور آموزشگاه،مدرسه هر روزه باز وفضای متفاوت شده آن آماده بازدید است .نور آموزشگاه کاملا مورد تاییدمی باشد تشریف بیارید واز نزدیک ببینید .بعد از قضاوت عجولانه تان پشیمان خواهید شد.

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  حاج آقا از تو بعید است اگر دوکتاب ویک مقاله در مورد فضای آموزشی ونور کلاس ونحوه چیدمان صندلی ها را مطالعه کنید متوجه می شوی که قضاوتم عجولانه نیست. یک سوال از مدیران ومعلمان مدارس انتفاعی در کجا دنیایک دانش آ/موز دیر آموز با ارزشیابی خیلی خوب قبول می شود اطفا جواب بدهی

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  آقای باسواد وکارشناس؟توکه زیادکتاب ومقاله میخوانی چرا یادنگرفته ای که نباید به دیگران به خاطر گناهی نکرده تهمت “عوام فریبی” زد وآنها رادور از کتاب ومطالعه دانست.؟اینجا فضایی غیردولتی واستیجاریست که از حداقل امکانات بهترین استفاده شده وسعی شده از نظر کارشناسان وهنرمندان وانجمن اولیای مدرسه بهرگرفته شود در نتیجه اولیا ودانش آموزان آن رابا اختیار پسندیده اند وکسی با التماس واجبار به آن نمی آید.دانش آموزی که ثبت نام میکند حتما خودش وخانواده اش مدرسه ومدیریت وکارکنان وفضایش راقبول دارندو…
  واما باغ مینو یکی از تنها مدارس غیر دولتی این استان است که نمره وارزشیابی درسی وتربیتی کاملا دقیق وتعریف شده است ودانش اموز تجدیدی منتظر شهریور می ماند و”دانش اموز دیر اموزی “هم که باارزشیابی خیلی خوب قبول شده باشد وجود ندارد.درضمن چون باهویت نامشخص به محاکمه ما آمده اید به سوالات احتمالی بعدی شما پاسخی داده نمیشود .خداوند همه مارا هدایت کند.

 6. خدا قوت حاج کریم

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  ممنون ومتشکر از لطف حاجی عزیز.آرزوی موفقیت برای شما وپیام معلم.

  [پاسخ]

 7. با سلام خدمت به ظاهر فرهنگی محترم اولا اگر شما منتقد هستید با اسم واقعی کامنت بگذارید وخواهشا از لفظ فرهنگی استفاده درست انجام دهید نه با توهین کردن به زحمات دیگران اسم فرهنگی را بدنام کنید. دوم در اکثر مدارس غیر دولتی شهرستان فضا همان فضای سنتی قدیمی است که بامعیار آموزش امروزه وروحیات دانش آموز توجه کافی نشده است سوم اینکه در کجا ی آموزش وپرورش رسیدگی به فضا ی آموزش طبق استانداردها ی موجود روز وزیبا سازی ان را عوام فریبی نام مینهند تا باشد مدارس دیگر اینگونه عوام فریبی نمایند. به جای تخریب حداقل تقلید فرمایید بهتر است

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  سلام رامین جان خودت بهتر از ماها اطلاع دارید که مدارس غ انتفاعی هیچ کدام استحکام بنا ندارند که با کوچکترین پس لرزه تلفات انسانی به بار میارد آن زمان وجدانهای بیدار این کامنت هارا تخریب نمی داند.از لحاظ فضا ونور به جرات می توانم بگویم هیچ کدام از مدارس افضای مطلوبی ندارند بادو کیلو رنگ که دیوارها را رنگ آمیزی می کنند می توان سرانه فضای آموزشی وبهداشتی وورزشی را زیاد کرد.در کجای دنیا ساختمانی که برای مسکونی مناسب نیست ما وشما حتی حاظر نیستیم یک شب را در زیر آن سقف بنشینیم مدرسه می کنند این مدارس با مدارس کپری چه فرقی دارند رامین جون اگر فرهنگی هستی می دانی چه می گم در یک آشپز خانه نه متری ۲۵ دانش اموز را جا دادن خلاقبت است یا سرمایه انسا نی این مرز وبوم را نابود کردن

  [پاسخ]

  رامین نجفی در :

  فرهنگی دلسوز و محترم حرف های شما این بار درست ومنطقی ولی حرف های را که ذکر نمودید بحث دیگریست در کل استان شما نمی توانید آموزشگاه غیر دولتی مناسبی از لحاظ فضا پیدا کنید که استاندارد باشد واینجانب یکی از منتقدین سر سخت این موضوع می باشم که خود جای بحثی جداگانه با این مطلب دارد حرف من این بود که با این شرایط حال افرادی چون اقای دوستی دستی به سروصورت اینچنین فضاها می کشند در صورتی که خیلی از اموزشگاه ها حتی این کار را انجام نداده پس به جای تشویق برای باب شدن این فعالیتها بهتر آن است درست ومنطقی نقد شود نه غیر منصفانه تخریب کنیم به هر حال از اینکه این موضوع برایتان مهم است خوشحالم.

  [پاسخ]

  کویشتی در :

  اقای عزیز هنوز که زلزله نیومده.تو هم بچه ات راببر جایی دیگه مردی بس حرف زدی.جناب اقا

  [پاسخ]

 8. باسلام خدمت جناب آقای دوستی موسس محترم مجتمع باغ مینو به خاطر ایجاد فضایی زیبا و شاد و اهمیت دادن به هنر های سنتی این مرز و بوم که میراث فرهنگی ما می باشد. به یقین می دانیم که محیط آموزشی جذاب تاثیر بسزایی در آموزش و یادگیری دانش آموزان و ایجاد انگیزه در دانش آموزان و اولیا و معلمان خواهد داشت.

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  سلام برسید عزیز .معلم نمونه وخلاق .بی نهایت ازلطف شما ممنونیم.

  [پاسخ]

 9. هرجا حاج کریم باشد گلستان میشود حاجی فکری به حال پسردارها هم بکن

  [پاسخ]

 10. باتشکر از گراوند عزیز.مدارس پسرانه خوبی در شهر وجود دارد که کارشان رابه خوبی انجام میدهند .جدیدا پیام معلم هم به جمع مدارس پسرانه اضافه شده که محیط خوبی برای آموزش است.برقرارباشید وماندگار.

  [پاسخ]

 11. باسلام بنده چندین سال است که فرزندم رادرمدرسه باغ مینو گزاشته ام وخداشاهده که از معلمان ومدیر محترم باغ مینو راضی هستم وفرزندم از لحاظ تربیتی.اخلاق.ودرس نمونه شده.اززحمات جناب اقای دوستی وهمتی بینهایت سپاس گزاریم.

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  ممنون از اعتماد شما ولی دانش آموز به مجموعه باغ مینو.بهترین ثمره ونتیجه کار ما همین اعتماد شماست.پیروز وسربلند باشید.

  [پاسخ]

 12. یکساله از کوهدشت دورهستم ولی دلم واسه باغ مینو تنگ شده،حاجی جون غافلگیر شدم بادیدن عکس ها!!!
  سربلند باشید….

  [پاسخ]

 13. تشکر از اکبر عزیز که در غربت هم باغ مینو را به یاد دارد.زنده باشی .

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی دانش آموز آقای دوستی در :

  ممنون از مدرسه ی خوبتون

  [پاسخ]

 14. بسیار زیباست خسته نباشید.

  [پاسخ]

 15. همش شد تعارف کاش سرویس بهداشتی واب خوری رو هم نشون می دادی در مورد فضای کلاس ها می گفتی در ودیوار رو رنگ کردید خیلی خوشحالید

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  بین جماعتی که برای تماشا آمده اند می بینمت ومی شناسمت….
  من از بیگانگان هرگز ننالم….

  [پاسخ]

 16. تلاشهای صادقانه حاج کریم عزیز در عرصه فرهنگ قابل تقدیر در سطح کشور است ایشان نمونه کاملی از کسانی است که عاشقانه معلمی می کنند .همیشه شاد باشید.

  [پاسخ]

 17. از لطف ومحبت سماقی عزیز تقدیر وتشکر میشود .خدایارتان.

  [پاسخ]

 18. زینب گرابیگی دانش آموز آقای دوستی

  وای باورم نمیشه که این مدرسه ی باغ مینو باشه چه پیشرفتی داره

  [پاسخ]

 19. زینب گرابیگی دانش آموز آقای دوستی

  من ۵ سال که دارم تو این مدرسه درس میخونم واقعا عالیه هرسال پیشرفت میکنه

  [پاسخ]

 20. دانش اموز راهنمايي باغ مينو

  باسلام من دانش آموز راهنمایی این مدرسه هستم واز ابتدایی اینجا بودم.این مدرسه شاید فضاش کوچیک باشه اما معلمانی باسواد ومدیری زحمت کشش دارد.وبرای ما دانش آموزان فضای تربیتی ،مذهبی واخلاقی خیلی خوبی را فراهم کرده.

  [پاسخ]

 21. باسلام و عرض خسته نباشید خدمت اقای دوستی به خاطر فراهم نمودن چنین فضایی زیبا و شادی .

  [پاسخ]

 22. هوشنگ همتی بازوندسه شنبه94/5/3 ساعت012.55

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت همکارعزیز ودوست داشتنی به خاطرطراحی وایجاد چنین فضای شادوزیبایی همان طور که به یقین واقفیم که فضای شاد چه تاثیری در روندپیشرفت آموزشی وتربیتی دارد ای کاش مدیران مدارس روستایی یه کم به زیبا سازی فضای آموزشی اهمیت می دادن چون برای بنده که ۱۳سال مدیر مقطع ابتدایی بودم تجربه شده که جدا دانش آموز ابتدایی از فضای شاد وزیبا لذت می برد.خداوند یارو نگهدارت دوست عزیز موفق باشی

  [پاسخ]

 23. واقعا یک فضای آموزشی بسیار ممتاز و بی نظیری را توانسته اند برای آینده سازان این شهر درست نمایند ضمن دست مریزاد و خسته نباشید به جناب آقای دوستی امیدوارم با همین پشتکار و انگیزه در راه تعالی بچه های شهرم قدم بر دارد در ضمن کادر آموزشی بسیار خوبی در خدمت بچه های این آموزشگاه هستند واقعا بدون اغراق باغ بهشت است.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ممنون وسپاسگزار همراهی واظهار لطف همکاران ارجمند وگرامی آقایان هوشنگ همتی ونیک روش ومصطفی کوشکی .درود بردانش اموزان باغ مینو.

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  ممنون وسپاسگزار همراهی واظهار لطف همکاران ارجمند وگرامی آقایان هوشنگ همتی ونیک روش ومصطفی کوشکی .درود بردانش اموزان باغ مینو.

  [پاسخ]

 24. lكريم دوستي درجواب فرهنگي

  بین جماعتی که برای تماشا آمده اند می بینمت ومی شناسمت….
  من از بیگانگان هرگز ننالم….

  [پاسخ]

  [پاسخ]

 25. یاری دانش آموز آقای دوستی

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت معلم عزیزم آقای دوستی برای فراهم کردن چنین محیط شادی واینکه من به داشتن چنین معلمی که با عشق وعلاقه به ما درس میده به خودم افتخار میکنم وتبلیغ نیست میشه گفت بهترین مدرسه است که با حظور آقای دوستی گلستان شده ومن در باغ مینو به رویاهام فکر میکنم

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی دانش آموز آقای دوستی در :

  واقعا راست میگه

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  سلام پردیس خوبی

  [پاسخ]

 26. سلام در دوره آمادگی پسر ها رو هم ثبت نام میکنید یا فقط دخترانه است

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  دخترانه است

  [پاسخ]

 27. زینب گرابیگی دانش آموز آقای دوستی

  من هم با پردیس یاری موافقم آقای دوستی و خانم حاتمی برای این مدرسه خیلی زحمت می کشند

  [پاسخ]

 28. واقعا تلاش های آقای دوستی برای مدرسه بی وقفه ست به سهم خودم ازشون تشکر میکنم

  [پاسخ]

 29. آقای دوستی ازهرلحاظ نمونه ست وخیلی زحمت کش

  [پاسخ]

 30. آقای دوستی هم خودش نمونست هم مدرسش یا بهتر بگم مدرسمون

  [پاسخ]

  فاطمه رفیعی نیا در :

  منم باپانیذجون موافقم

  [پاسخ]

 31. حرفی ندارم فقط میتونم بگم عالی بود موفق باشید

  [پاسخ]

 32. سلام وخسته نباشید به جناب اقای دوستی وخانم حاتمی عزیز
  بسیار عالیه
  باراه اندازی این سایت دوستان بهتر میتونن بااین فضای اموزشی ارتباط برقرارکنن
  سپاسگزاریم
  وامیدوارم همیشه سلامت وتندرست وموفق باشید

  [پاسخ]

 33. عاللللللالاایییییییی بود وهست وخواهد بود بهترین مدرسه کوهدشت

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  لایکککککککککککک

  [پاسخ]

 34. خیلیییییی عالیه

  [پاسخ]

 35. یلدابردوستان ودوستداران باغ مینو.
  مبارک.

  [پاسخ]

 36. درس خوندن تو مدرسه باغ مینو و دانش اموز اقای دوستی بودن برای من یه افتخار خیلیییییییییییی بزرگه

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  منم همینطور فکر میکن…..

  [پاسخ]

 37. سلام ودرود بر همه شما خوبان وهمراهان.خدا نگهدارتان.

  [پاسخ]

 38. یکی از دانش اموزای اقای دوستی

  سلام معلمی که واقعا شایسته این کلمه هستی بله منظورم خودتونید جناب اقای کریم دوستی میدونیم خیلی ناراحتتون کردیم اره حتی اینم میدونیم که مثل همیشه ناعادلانه قضاوت کردیم هدف ما همه دانش اموزاتون از مدرسه اومدن شاید باورتون نشه ولی فقط و فقط اینه که بیام و مثل همیشه ازتون چیزای اموزنده یادبگیریم اقا ازتون خواهش میکنم مثل همیشه بخشش و خوبی از طرف شما باشه توروخدااااااا دوباره برگردید سر کلاسمون ما دلمون واسه اقا معلم خلاق و مهربونمون تنگ شده بعضی حرفارو هیچ وقت حضوری نمیشه گفت این حرفای منم از همون دسته حرفاست اقا ازتون خواهش میکنم برگردید

  [پاسخ]

  درویشی در :

  بله واقعا چنین است

  [پاسخ]

 39. خیلی از این مدرسه راضی هستم

  [پاسخ]

  کوثر لطیفی در :

  بایدم اینجوری باشه گلم

  [پاسخ]

 40. عالی ………. خیلی از اقای دوستی وخانم حاتمی خوشم میاددددددددددددددددددددددددد

  [پاسخ]

 41. عالییییییییییییییییییییییی است وخواهد بود

  [پاسخ]

 42. سلام آقای دوستی مدرستون عااااااالیه همین طورادامه بدید توکشور نمونه میشید)خداقوت(

  [پاسخ]

  کوثر لطیفی در :

  بلهههههههههههههه خانم رفیعی کاملا درست میگن ایشالااااا همیشه سلامت باشید و دعای خیرتون هم پشت سر ما دانش اموزانتون باشه

  [پاسخ]

 43. به نظرمنم افتخاره اماکی قدراین مدرسه ومعلمومیدونه واقعادمتون گرم

  [پاسخ]

 44. نه بابا اینوخب منم میدونم خخخخخخ

  [پاسخ]

 45. اقا مدرستون یبسته،بیییییییست.بیست

  [پاسخ]

  کوثر لطیفی در :

  اون که صد البته فاطمه جوووونم

  [پاسخ]

 46. منم با پانیذجون موافقم

  [پاسخ]

 47. با سلام من دانش آموز مدرسه باغ مینو هستم و از مدرسه باغ مینو و کلیه معلمان و مدیر بسیار شایسته لایق این مدرسه بسیار راضی و علاقه مند ب این مدرسه هستم ?

  [پاسخ]

  ساناز امرایی در :

  لاییییییییییک نادیا جون

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  لایکککک

  [پاسخ]

 48. نه بابا ؟! خودت گفتی؟!یا مطلب از اینترنت گرفتی ؟!اگه خودت گفتی خیلی باهوشی!

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  ایول دمت گرم… الحق که دوست خودمییییییی

  [پاسخ]

 49. (وعده مانوروزه/امامی راد پیروزه)وارونه،طوفونه،امامی قهرمونه!

  [پاسخ]

 50. من خیلی از این مدرسمون راضی هستم با تشکر از زحمات آقای دوستی و خانم حاتمی

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  ok

  [پاسخ]

 51. من به عنوان دانش آموز این مدرسه افتخار میکنم که اینجا درس می خونم و از تمام معلم هاش به خاطر زحمات زیادشون تشکر میکنم

  [پاسخ]

  زینب گرابیگی در :

  فرمایش شما کاملا درسته ساناز جوووووووون

  [پاسخ]

 52. باغ مینو مدرسه بیست بیستیه در درس خوندن درش باعث افتخاره

  [پاسخ]

 53. عالی دست شما درد نکنه موفق باشید

  [پاسخ]

 54. به تمام معلمان و اقای دوستی خسته نبا شید میگم موفق باشید

  [پاسخ]

 55. به نظرم بهترین مدرسه در سهرستان کوهدشت است ازهر نظر عاااالی است واقعا باریکلا واسه این همه زحمت وهمچنین تشکر از مدیر راهنمایی سرکار خانم حاتمی واقای دوستی وهمه ی معلمان پرتلاش مدرسه باغ مینو وامید موفقیت برای تمام دانش امزان باغ مینو ومطمئنم اینده درخشانی در این مدرسه دارند وخواهند داشت

  [پاسخ]

 56. عااااااااالیه بهترین مدرسه دخترانه است

  [پاسخ]

 57. ممنون از زحمات جناب اقای دوستی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط