سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۲:۰۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۱۷ تیر ۱۳۹۱در ۲:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 154 بازدید کد خبر:4075 چاپ خبر

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در ساخت تسلیحات و تجهیزات خودكفا شده اند

0

امام جمعه نورآباد با اشاره به رزمایش موفق پیامبر اعظم(ص) گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران پیشرفت‌های قابل توجهی در عرصه دفاعی داشته اند و بعد از جنگ تحمیلی در ساخت بسیاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی به خودكفایی رسیده اند.


به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی صرفی پور در خطبه های نماز جمعه نورآباد افزود : دشمنان نظام اسلامی پیام این رزمایش را به خوبی دریافت كردند و با احتیاط بیشتری در آب‌های خلیج فارس و دریای عمان تردد خواهند كرد.

وی افزود: اشراف اطلاعاتی نیروهای مسلح ایران بر پایگاه‌های نظامی آمریكا مستقر در منطقه كامل است و رزمایش‌‌ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش از آمادگی كامل جمهوری اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی كشور حكایت می‌كند.

امام جمعه نورآباد تصریح كرد : قدرت بازدارنگی جمهوری اسلامی در منطقه بی‌نظیر است و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به هر تهدید خارجی پاسخی قاطع و پشیمان‌كننده می‌دهند، از این رو قدرت‌های جهانی باید به گونه‌ای در آب‌های بین‌المللی خلیج فارس و دریای عمان تردد كنند كه حساسیت‌زا نباشد و گرنه هر نوع اقدام ماجراجویانه آنها با پاسخ سخت ایران مواجه خواهد شد.

حجت الاسلام صرفی پور در بخش دیگری از خظبه ها به اغاز دهه نكوداشت مساجد اشاره كرد و افزود : یكی از نعمتهایی كه خدا به مسلمانان داده نعمت وجود مساجد به عنوان پایگاه مذهبی، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی مسلمانان است.

وی ادامه داد : اجتماع مسلمانان در مسجد مهمترین ویژگی مسجد است كه منافع بزرگ سیاسی،اخلاقی،علمی واجتماعی و…برای مسلمانان بدنبال دارد .چیزی كه در ادیان دیگر مشاهده نمی شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط