سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۷:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۴در ۷:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,764 بازدید کد خبر:40691 چاپ خبر

جلسه هم اندیشی بخشدار کوهنانی با جمعی از فرهیختگان جوان

0

به گزارش کشکان، در راستای تعامل و هم اندیشی با نخبگان و فرهیختگان جوان بخش کوهنانی جلسه ای در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه هفتم مرداد در سالن جلسات بخشداری کوهنانی برگزار شد. در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای یارمحمدی بخشدار کوهنانی مطالبی در خصوص نقش نخبگان در […]

به گزارش کشکان، در راستای تعامل و هم اندیشی با نخبگان و فرهیختگان جوان بخش کوهنانی جلسه ای در ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه هفتم مرداد در سالن جلسات بخشداری کوهنانی برگزار شد.

۱۱۱

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای یارمحمدی بخشدار کوهنانی مطالبی در خصوص نقش نخبگان در فرایند توسعه همه جانبه و لزوم مشارکت فرهیختگان جوان در اجرای اهداف و برنامه های پیش رو بیان نمود.
بخشدار کوهنانی یکی از اهداف راهبردی دولت تدبیر و امید را تلاش برای افزایش نشاط و امید در جامعه خصوصاً در میان قشر جوان دانست و ابراز امیدواری کرد که جوانان تحصیل کرده و علاقمند بخش کوهنانی در قالب سازمان های مردم نهاد پیگیر مسائل عمومی مربوط به بخش باشند. در ادامه تعدادی از حاضرین دیدگاه های خود را در خصوص مشکلات و محرومیت های بخش کوهنانی بیان نمودند و بخشدار کوهنانی به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
در پایان مقرر گردید این جلسات به صورت هر ماه یکبار به طور موثر و هدفمند برگزار گردد.

۵۵۵

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. باسلام . ازبخشدار عزیز جهت نظرخواهی ازدانشجویان بخش تشکر میکنیم.اولین بارک مسئولین استان یاحتی شهرستان این کارهارامیکنن دادند

    [پاسخ]

    همشهری در :

    آقای دانشجو همه متن ناقصه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط