سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۵:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ تیر ۱۳۹۱در ۱۰:۴۶ ق.ظ تعداد بازدید: 142 بازدید کد خبر:4068 چاپ خبر

سابقه توهین به ایران در کارنامه خوزه سرمربی جدید پرسپولیس

0

یکی از سوابق سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس توهین به فوتبال ایران است.


به گزارش بی باک به نقل از ایلنا، روابط تیره و تار سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این روز‌ها بحث محافل فوتبالی در کشور است و به نظر می‌رسد با توجه به سوابق این دو، ادامه این حاشیه‌ها در فوتبال ایران رقم بخورد.

این دو مربی که بعد از جام جهانی 2006 درگیری‌های لفظی خود را در فوتبال پرتغال آغاز و بار‌ها بر علیه یکدیگر مصاحبه کردند، فوتبال ایران را هم از این درگیری‌ها بی‌نصیب نگذاشتند.


سرمربی انتخاب شده پرسپولیس بعد از انتخاب کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی، در مصاحبه با روزنامه «آبولا» به تحقیر فوتبال ایران پرداخت و گفت: «کی روش به درد‌‌ همان فوتبال ایران می‌خورد، نه پرتغال!»

وی با فرسوده خواندن فوتبال ایران گفت: «مربی بدون تاکتیکی چون کی روش به راحتی می‌تواند در فوتبال فرسوده ایران کار کند و می‌تواند پیوند خوبی برای فوتبال ایران باشد.»

حالا مانوئل خوزه به قول خود به فوتبال فرسوده ایران پا گذاشته، فوتبالی که به درد کی روش می‌خورد. حال باید منتظر ماند و دید آیا مانوئل خوزه به درد فوتبال ایران می‌خورد یا نه؟

به نظر می‌رسد رویه مصاحبه‌های جنجالی این دو مربی در فوتبال پرتغال به ایران هم سرایت کند اما امیدواریم این جنجال‌ها باعث افزایش درد فوتبال ایران نشود و فوتبال کشور از وجود این دو مربی ‌‌نهایت استفاده را ببرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط