سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۴۹:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۷ مرداد ۱۳۹۴در ۵:۵۶ ق.ظ تعداد بازدید: 1,147 بازدید کد خبر:40623 چاپ خبر

شکارغیرمجاز یک راس کل وحشی در بروجرد

0

شکارچیان غیرمجاز یک راس کل وحشی را در منطقه شکار ممنوع گرین بروجرد شکار کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس حفاظت محیط زیست بروجرد گفت: در پی دریافت گزارشی از همیاران محیط زیست مبنی بر حضور شکارچیان متخلف درمنطقه شکار ممنوع گرین حوالی روستای ونایی بروجرد، ماموران یگان حفاظت محیط زیست به این […]

۴dd62712533506b9b8a4e6e8e51cbecc231f2922

شکارچیان غیرمجاز یک راس کل وحشی را در منطقه شکار ممنوع گرین بروجرد شکار کردند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس حفاظت محیط زیست بروجرد گفت: در پی دریافت گزارشی از همیاران محیط زیست مبنی بر حضور شکارچیان متخلف درمنطقه شکار ممنوع گرین حوالی روستای ونایی بروجرد، ماموران یگان حفاظت محیط زیست به این منطقه اعزام شدند.
آقای مصطفی وند افزود: با حضور ماموران در این منطقه ۵ شکارچی غیرمجاز بلافاصله ادوات شکار و وسائل خود را گذاشته و فرارکردند.
وی گفت: ماموران با ورود به صحنه جرم ، لاشه یک راس کل وحشی ،۲ عدد دوربین شکاری ،۴ عدد فشنگ جنگی، ۲ قبضه سلاح سرد ، کوله پشتی، گوشی تلفن همراه و یک دستگاه وسیله نقلیه را از شکارچیان کشف و ضبط کردند.
رئیس حفاظت محیط زیست بروجرد با بیان اینکه خودروی شکارچیان به توقفگاه انتظامی منتقل شده است افزود : عملیات شناسایی شکارچیان متخلف در حال انجام است.
آقای مصطفی وند افزود: متاسفانه این منطقه که درمرز استانهای لرستان ، مرکزی و همدان قرار دارد به علت حضور نداشتن ماموران حفاظت محیط زیست به محیطی امن برای شکارچیان متخلف تبدیل شده است.
وی گفت: طی یک ماه گذشته در این منطقه ۱۵ شکارچی متخلف شناسایی و دستگیر شدند.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خداوند لعنتشان کند تنها با ۳۰۰ یا۴۰۰ هزارتومان میشد قوچ یابزی با اندازه این کل خریداری کردوکوفت نمود

    [پاسخ]

  2. اِ که آهو می کُشی ای آهو گنا داره / چو هزاره نِ بونی آخر مویی بیچاره

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط