سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۲:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۴در ۵:۲۱ ب.ظ تعداد بازدید: 144 بازدید کد خبر:40594 چاپ خبر

کاهش شگفت‌انگیز مصرف انرژی در دستگاه‌های تهویه مطبوع Next One ال‌جی

0

فناوری شگفت‌انگیز Inverter V ال‌جی بهترین کیفیت را با بیشترین صرفه‌جویی در انرژی تا ۶۰ درصد ارائه می‌دهد. فناوری مدرن «کنترل انرژی فعال» ال‌جی مصرف انرژی را کمتر نیز می‌کند.

به لطف کمپرسور BLDC، موتور فن BLDC و کنترل گشتاور، دستگاه‌های تهویه مطبوع اینورتر ال‌جی می‌توانند به سادگی سرمایش و گرمایش خروجی را با توجه به شرایط تنظیم کنند. کمپرسورهای BLDC از یک مگنت نئودیمیم قوی برای حداکثر کردن بازدهی موتور و به حداقل رساندن تلفات تراکم استفاده می‌کند. همچنین، موتور فن BLDC عملکرد کاراتر، بی‌صداتر و نرمتری را تضمین می‌کند. افزون بر این، ویژگی کنترل گشتاور نویز و لرزش را حداقل می‌کند. این ویژگی‌ها در کنار هم مصرف انرژی را تا ۶۰ درصد کاهش می‌دهند.

با فشردن کلید کنترل انرژی فعال بر روی ریموت کنترل دستگاه کاربران می‌توانند مصرف انرژی Next One را با توجه به نیازشان پایینتر بیاورند. با فعالسازی این قابلیت، با پایینتر آمدن توان خنک‌کنندگی Next One به ۸۶ درصد، مصرف انرژی بازهم کاهش می‌یابد.

وقت آن رسیده است که هم از هوای خنک لذت ببریم و با مصرف کمتر انرژی با محیط زیست مهربان باشیم. دستگاه‌های تهویه مطبوع هوای Next One چندی پیش در ایران رونمایی شدند و هم‌اینک در مراکز فروش معتبر گلدیران قابل تهیه هستند.

سرویس فناوری کشکان/رامین نجفی

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط