سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۵:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ مرداد ۱۳۹۴در ۸:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 214 بازدید کد خبر:40547 چاپ خبر

روحانی: بخش کردی «ایرنا» راه اندازی می‌شود

0

رییس جمهوری یکشنبه شب در پایان سفر هیات دولت به کردستان در نشست خبری اصحاب رسانه گفت: بخش کردی خبرگزاری جمهوری اسلامی بزودی آغاز به کار می کند. به گزارش ایرنا، دکتر حسن روحانی افزود: همچنین در راستای اقدامات و برنامه های دولت تدبیر و امید و تحقق وعده هایم به مردم کردستان، تدریس زبان […]

۳۲۶۱۹_۸۹۱

رییس جمهوری یکشنبه شب در پایان سفر هیات دولت به کردستان در نشست خبری اصحاب رسانه گفت: بخش کردی خبرگزاری جمهوری اسلامی بزودی آغاز به کار می کند.

به گزارش ایرنا، دکتر حسن روحانی افزود: همچنین در راستای اقدامات و برنامه های دولت تدبیر و امید و تحقق وعده هایم به مردم کردستان، تدریس زبان و ادبیات کردی نیز از ابتدای مهر ماه امسال در دانشگاه کردستان آغاز می شود.

او گفت: این اقدامات در راستای تقویت زبان و ادبیات فرهنگ کردی از سوی دولت تدبیر و امید صورت می گیرد اگرچه اقدامات اولیه است اما در گام های بعدی هم این اقدامات را ادامه می دهیم.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بژی کوردسان.بژی روحانی.بژی هاشمی.بژی تدبیرواصلاحات.

    [پاسخ]

  2. زمانی که دولتمردان لرستان ازقلب تدبیروامید انتخاب نشده اند نبایدانتظارداشت لرستانی ها نیزهمچون کردستانی ها استقبالشان از رئیس جمهورگرم باشدانصافا بازوند اهل کاروتلاش است ولی ازبدنه تدبیروامید نیست … لطفادرجش کن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط