سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۵:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۴در ۶:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 1,337 بازدید کد خبر:40514 چاپ خبر

لرستان دچار محرومیت و دردهای مزمن است/ اصلاح طلبان با تهدید «رد صلاحیت» عقب نشینی نمی کنند/ شعار اصلی اصلاح طلبان در انتخابات اسفند

0

عارف در دیدار جمعی از نخبگان استان لرستان

به گزارش کشکان به نقل از بهار، دکتر محمدرضا عارف در دیدار جمعی از نخبگان استان لرستان به ویژگی‌های این استان اشاره کرد و گفت: مردم استان لرستان مظهر صبر، ایمان، شکیبایی، تلاش و خستگی نا پذیری هستند و همواره در حالی که مشکلات را به جان خریده‌اند خواستار حیثیت کشور و بزرگ‌داشت نام و […]

۴۲۸۹۶_۶۰۵

به گزارش کشکان به نقل از بهار، دکتر محمدرضا عارف در دیدار جمعی از نخبگان استان لرستان به ویژگی‌های این استان اشاره کرد و گفت: مردم استان لرستان مظهر صبر، ایمان، شکیبایی، تلاش و خستگی نا پذیری هستند و همواره در حالی که مشکلات را به جان خریده‌اند خواستار حیثیت کشور و بزرگ‌داشت نام و یاد شهیدان و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: متاسفانه این استان دچار محرومیت و دردهای مزمن است باید اقدامات قابل توجه‌ای برای توسعه استان صورت بگیرد. البته مردم نجیب لرستان در عین تحمل مشکلات همواره مدافع عظمت و استقامت کشور بوده و هستند. وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اظهار نظر حاضرین در جلسه در ارتباط با فعالیتهای بنیاد امید ایرانیان ،خاطرنشان کرد: بنیاد امید ایرانیان با نگاهی درازمدت تشکیل شد و نتیجه انتخابات ۹۲ نگاهی بود که در بنیاد امید ایرانیان دنبال می شد یعنی حاکم شدن عقلانیت و خرد جمعی در فعالیتهای اجتماعی و سیاسی.

عارف با بیان اینکه در بنیاد امید ایرانیان اصرار داریم فعالیت حزبی انجام ندهیم به روند طی شده در بعد از حوادث ناگوار ۸۸ در کشور اشاره کرد و یادآور شد: بسیاری از فعالان رقیب اصلاحات بعد از حوادث ۸۸ بر این باور بودند فاتحه اصلاحات خوانده شده است و حتی تعبیر “مرگ اصلاحات” را به کار می بردند. در آن فضایی که ناامیدی در بدنه اصلاح طلبان حاکم بود تلاش کردیم با ایجاد انگیزه برای جوانان و ایجاد شور انتخاباتی ، در انتخابات حضور جدی و تاثیر گذار داشته باشیم و خوشبختانه در این مسیر موفق بودیم.

وی با بیان اینکه در انتخابات خرداد ۹۲ فرصت ارزشمندی برای نظام خلق شد تا برخی از عوارض ناگوار ۸۸ ادامه پیدا نکند،گفت: بعد از برگزاری ارزشمند انتخابات ریاست جمهوری تلاش کردیم حفظ فضای انتخابات و سرمایه اجتماعی عظیم ایجاد شده در اولویت قرار بگیرد به همین دلیل فعالیت جدی می کنیم تا انتخابات اسفند ۹۴ در طراز بالاتری از انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ با همکاری با همه دست اندرکاران امر انتخابات برگزار شود.

رئیس بنیاد امید ایرانیان انتخابات مجلس شورای اسلامی را برای اصلاح طلبان بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: پتانسیل اصلاح طلبان مطمئنا بش از ۵۰ درصد رای است و در گذشته بخصوص در انتخابات دوم خرداد ۷۶ نشان داده شد مردم به تفکر اصلاح طلبی علاقه مند هستند و درصورت وحدت و همگرایی بین جریان اصلاح طلب و رقابت عادلانه و قانونی بین جریان‌های مختلف سیاسی نتیجه انتخابات مجلس به کام اصلاح طلبان خواهد بود.

وی تاکید کرد: عده‌ای که مسئولیتی در برگزاری انتخابات ندارند از ماه‌ها قبل اصلاح طلبان را با عناوین مختلف از جمله “رد صلاحیت” تهدید می کنند و اصرار دارند جریان اصلاح طلب در انتخابات شرکت نکنند اما اصلاح طلبان باید نشان دهند با تهدیدهای اینچنینی عقب نشینی نمی‌کنند و در انتخابات حضور جدی خواهند داشت.تلاش ما این است که که انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری مردم را در اسفندماه داشته باشیم.

عارف شعار اصلی اصلاح طلبان در انتخابات اسفند را ” ارتقاء جایگاه مجلس” عنوان کرد و گفت: جریان رقیب اصلاحات می خواهد اصلاح طلبان را درگیر حاشیه کند باید مراقبت کرد با حفظ انسجام تشکیلاتی درگیر حاشیه ها نشویم. در ابتدای این دیدار برخی از نخبگان استان لرستان گزارشی از وضعیت سیاسی،فرهنگی و اقتصادی این استان ارائه کردند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مظاهر الله نظری

  دکترعارف نماد واقعی از خود گذشتگی به خاطر منافع ملی وحزبی است .باشد که دیگر مدعیان اصلاحات از او درس بگیرن .درود بر شرفت دکتر

  [پاسخ]

 2. زنده باد بزرگ مرد تاریخ ایران ؟ به دستور رییس دولت اصلاحات کنار میرم یادمان نرفته دکتر جان همچنان با محبت هستی میمانی وتا …… ماندگاری

  [پاسخ]

 3. سلام بر دکتر عارف .کسی که برای پیروزی گفتمان عقلانیت و اعتدال در کشور همراه با تعامل و تفاهم بیشترین نقش را در شکل گیری دولت تدبیر وامید داشتند .ایجاد تفاهم و تعامل بین خبرگان ونخبگان اصلاح طلب بستر را یرای ایرانی اباد وتعاملی سازنده با جهان و شکل گیری سرمایه عظیم اجتماعی در روند انتخابات فراهم میاورد.

  [پاسخ]

 4. اصلاح طلب اعتدال گرا

  درود بر شرف دکتر عارف

  [پاسخ]

 5. زنده باد اصلاحات ودرود بی پایان بردکتر عزیزکه گذشتش حادثه ی دوم خردادرا زنده نمود . دکتر یادگار بزرگ پرچمدار اصلاحات است .به امید انکه در اسفند امسال با حضور گسترده در پای صندوق های رای مجلسی اصلاح طلب ودرشان این ملت را که همواره براصول اصلی انقلاب وارمانهای او پایبند باشد را باریاست ناب دکتر رقم بزنیم.

  [پاسخ]

 6. این نمیره تا بره مجلس

  [پاسخ]

 7. باسلام امیدواریم که حزب دکترعارف هرچه سریعتردراستان وشهرستانهاشکل بگیره تاهرکس به خودش اجازه ثبت نام نده

  [پاسخ]

 8. سلام ودرود بردکتر عارف درود براصلاحات وگفتمان ان جامعه بدون اصلاحات یعنی دوره اختلاس ها مردم دیگر گول این عوام فریبیهای جناح رقیب رانمیخورند ازمون خودرادادند پاکدستان

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط