سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۹:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۴در ۲:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,489 بازدید کد خبر:40483 چاپ خبر

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات لرستان در سمت خود ابقا شد

0

به گزارش کشکان به نقل از شبستان، آیت الله  احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و رییس هیئت مرکزی نظارت بر دو انتخابات سال ۹۴ طی حکمی تیمور سپهوند را به عنوان رییس هیئت نظارت بر انتخابات پنحمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان منصوب نمودند. در این حکم […]

۸۰۳۳۲_۲۷۸

به گزارش کشکان به نقل از شبستان، آیت الله  احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان و رییس هیئت مرکزی نظارت بر دو انتخابات سال ۹۴ طی حکمی تیمور سپهوند را به عنوان رییس هیئت نظارت بر انتخابات پنحمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان منصوب نمودند.

در این حکم آمده است:

بنا به تصویب هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات  به موجب این حکم جنابعالی به عنوان رئیس هیئت نظارت انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان لرستان منصوب می شوید.

همچنین در این حکم آمده است: ضروری است با سرلوحه قرار دادن رهنمود های مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در امر نظارت، جهاد شرعی، اخلاقی و قانونی را در انجام وظایف خود ملاک عمل قرار داده و نسبت به رعایت موازین، ضوابط و مقررات به طور جدی توجه داشته باشید.

همچنین در این حکم آمده است: انتظار می رود با استعانت از خداوند متعال و مساعدت سایر اعضا، سهم موثری در انجام وظایفی که آن هیئت برعهده دارد ایفا نمایید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط