سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴در ۱۰:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 272 بازدید کد خبر:40388 چاپ خبر

از تعدادی انتصاب ها راضی نیستیم/ وحدت عامل پیروزی در انتخابات مجلس است

0

مسئول ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در کوهدشت در گفتگو با کشکان:

ایوب کوشکی مسئول ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در کوهدشت در گفتگو با کشکان، با بیان اینکه از بعضی از انتصاب ها راضی نیستیم ابراز داشت: متأسفانه مجاهدین شنبه جا را برای مجاهدان واقعی تنگ کرده اند. ما از مدیریت ارشد استان این انتظار را داریم که بر مبنای اعتدال تغییرات را اعمال کنند. ما […]

bayat-azadbakht-23

ایوب کوشکی مسئول ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در کوهدشت در گفتگو با کشکان، با بیان اینکه از بعضی از انتصاب ها راضی نیستیم ابراز داشت: متأسفانه مجاهدین شنبه جا را برای مجاهدان واقعی تنگ کرده اند. ما از مدیریت ارشد استان این انتظار را داریم که بر مبنای اعتدال تغییرات را اعمال کنند. ما بیش از همه از مجموعه آموزش و پرورش ناراضی هستیم که نتوانسته است رضایت نسبی فرهنگیان حامی دولت تدبیر و امید را برآورده کند.
وی ابراز داشت جای تأسف دارد که با گذشت ۲ سال از دولت تدبیر و امید هنوز نسیم اعتدال به خیلی از ادارات شهرستان های کوهدشت و رومشکان نرسیده است.
وی همچنین در مورد انتخابات مجلس پیش رو بیان کرد که در جریان اعتدال و اصلاح طلب راهی جز اجماع و اتحاد نداریم. باید از تجربه موفق انتخابات ریاست جمهوری قبل به خوبی استفاده کنیم. در انتخابات قبل وحدت عامل پیروزی شد. باید در انتخابات مجلس آینده هم همین رویه را در پیش بگیریم.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. جناب کوشکی خوب فرمودید مجاهدان شنبه در ستاد دکتر قالی باف بودن ودر مدارس وستاد اداری اموزش پرورش کوهدشت در راس هستن وکسانی که در ستاد تدبیر وامید بودن حتی در مدارس شهر هم جایی ندارن و به روستا های دور افتاده باید برن من خودم در مدرسه …. یادم هست که درمورد حتی عکس اقای روحانی با مدیر محترم مشکل داشیتم الان اش همان اش کاسه همان کاسه متاسفانه مدیران قالیباف حتی منکر ماندن ما ها هستن باید تا اول مهر فکری به حال این ابلاغ های اموزش وپرورش کرد کسانی که به جایگاه میرفتن وسخرانی برای اقای قالیباف میکردن الان مدیر ن متاسفانه من کسانی را میشنا سم زمانی که اسفندیاری سخنرانی داشت به والله میگفت فردا ما را بازداشت مکنن و………….الان از مدیران برتر جناب …… هستن و…..

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط