سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۹:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۱ مرداد ۱۳۹۴در ۷:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 605 بازدید کد خبر:40380 چاپ خبر

رعایت مصالح و منافع آموزش و پرورش و آرامش خاطر فرهنگیان راهبرد اصلی کمیته نقل و انتقالات است

0

گودرز کریمی فر

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در جلسه کمیته نقل و انتقالات برون استانی فرهنگیان با اعلام این مطلب گفت : توجه به مصالح و منافع آموزش و پرورش ، احترام به شان و جایگاه رفیع معلمان ،تسهیل سازی در روند نقل و انتقالات و روان سازی در فرایند آن ،مهمترین رویکرد دستگاه تعلیم و […]

گودرز کریمی فر
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در جلسه کمیته نقل و انتقالات برون استانی فرهنگیان با اعلام این مطلب گفت : توجه به مصالح و منافع آموزش و پرورش ، احترام به شان و جایگاه رفیع معلمان ،تسهیل سازی در روند نقل و انتقالات و روان سازی در فرایند آن ،مهمترین رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت لرستان در رسیدگی به درخواست های نقل و انتقالات فرهنگیان است .
دکتر گودرز کریمی فر افزود : ما معتقدیم که باید تلاش شود تا فرهنگیان با آرامش فکری و طیب خاطر در مدارس حضور پیدا کنند و در فراهم کردن این شرایط هم با در نظر گرفتن مصالح و منافع آموزش و پرورش تسهیل سازی و روان سازی شود . کریمی فربا اشاره به بازنشسته شدن قریب ۷۰۰نفر از فرهنگیان لرستان در سال جاری تصریح کرد : آموزش و پرورش در ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی آینده سخت ترین شرایط را خواهد داشت ،چرا که از یک طرف با استقرار پایه نهم مواجه است و از طرفی با خروج قریب ۷۰۰نفر نیروی انسانی هیچگونه ورودی نخواهد داشت . وی اولین گروه فارغ التحصیلان دانشگاههای فرهنگیان را به بدنه آموزش و پرورش بهمن ماه ۹۵ اعلام کرد و گفت : تا ورود این نیروها باید با تدبیر ودرایت به دنبال ساماندهی بهینه نیروی انسانی بود . کریمی فر در ادامه به روان سازی و شفاف سازی کار کمیته نقل و انتقالات اشاره کرد و گفت : در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به دو مولفه معلم و دانش آموز توجه ویژه ای مبذول شده است چرا که معلم در فرایند تعلیم و تربیت نقش محوری و کلیدی را بر عهده دارد .
کریمی فر اذعان کرد : دستیابی به آموزش و پرورش مترقی و پیشرو شعار ماست و دستیابی به این شعار را در برنامه محوری ،پژوهش مداری و مدیریت اخلاق محور می دانیم .وی با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته در ستاد پروژه مهر گفت : کمیته ساماندهی نیروی انسانی یکی از کمیته های ستاد پروژه مهر است که باید تلاش مکند تا ساماندهی نیروی انسانی را حداکثر در نیمه اول شهریور به سامان برساند و در این خصوص هیچ آموزشگاهی در ابتدای مهر با مشکل معلم مواجه نشود .
در ادامه این جلسه با بررسی درخواست های نقل و انتقالات برون استانی فرهنگیان و اعلام نظر واحد های مربوطه تصمیمات لازم اتخاذ شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دکترجان وجود شما برای استان مایه مباهات است موفق باشید امید است شایسته سالاری را در راس کارهات قرار دهید

  [پاسخ]

 2. [جناب آقای کریمی مدارس غیر انتفاعی را از لحاظ فضا نور بهداشت استحکام بنا نظارت کنید

  [پاسخ]

 3. جناب آقای دکتر می دانی اگر در کوهدشت زلزله ۳ریشتری بیاد دخمه های غیر انتفاعی چه تلفات انسانی به میاردآیا به عنوان مسول خودت رامی بخشید

  [پاسخ]

 4. رومشگان-علی زاده

  دکتر جان! کم کاری زیادی در بین نیروهای اداره کل وجود دارد و به چشم میخورد. (مخصوصا آنهایی که نزدیک به سه دهه است در اداره کل حضور دارند) افراد کارآمد هم مسولیت چشمگیری ندارند. زمان هم دارد از دست می رود. خود دانی …

  [پاسخ]

 5. کدوم ارامش ایا خبر داری کوهدشت نه معاون پرورشی دارد ونه معاون ابتدایی

  [پاسخ]

 6. دکترسلام آیادر کوهدشت قطع رجال است که بیش ازیک سال است که معاونت ابتدایی و کارشناس مسئول مقطع متوسطه وجود ندار وهمچنین معاون پرورشی حدود چندماه است .مثل اینکه مد شده .

  [پاسخ]

 7. کدوم ارامش وقتی با انتقالت موافقت نمیشه و مجبوری با هر کسی سر و کله بزنی تا حقت بگیریی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط