سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۰:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ تیر ۱۳۹۴در ۵:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,125 بازدید کد خبر:40285 چاپ خبر

رفع تصرف از طبقه ی دوم مجتمع فرهنگی و هنری امید شهرستان کوهدشت/ هنرمندان به خانه باز می گردند

0

با تدبیر مدیر کل اصلاح طلب ارشاد لرستان صورت گرفت:

به گزارش خبرنگار کشکان، واگذاری طبقه ی دوم ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری امید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت به دانشگاه غیردولتی جویندگان علم در قالب قرارداد اجاره در دولت محمود احمدی نژاد و در زمان مدیر کلی حجت الاسلام علی اسماعیلیان صورت گرفت. اقدامی که ساختمان نوساز اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت […]

۹۴۰۸_orig

به گزارش خبرنگار کشکان، واگذاری طبقه ی دوم ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری امید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت به دانشگاه غیردولتی جویندگان علم در قالب قرارداد اجاره در دولت محمود احمدی نژاد و در زمان مدیر کلی حجت الاسلام علی اسماعیلیان صورت گرفت. اقدامی که ساختمان نوساز اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت را از کارکرد واقعی خود خارج کرد و اندک رمق باقیمانده هنرمندان کوهدشت و کورسوی امیدشان به حمایت های دولت مهرورز را از آنان گرفت.

پس از چند سال و با وجود گذشت یک سال از پایان آخرین قرارداد این دانشگاه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، امروز با حکم و تدبیر حجت الاسلام حنان و با حضور مجید سوری معاونت اداری مالی و مسئول حراست این اداره کل، از طبقه ی دوم مجتمع فرهنگی و هنری امید کوهدشت رفع تصرف به عمل آمد تا بار دیگر امیدها به تدبیر کارگزاران دولت دکتر حسن روحانی تقویت شود.

جعفری مدیر اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت در این رابطه به خبرنگار کشکان گفت: حکم تخلیه ی طبقه ی دوم مجتمع امید توسط دادگاه صادر شده و دانشگاه جویندگان علم باید در أسرع وقت نسبت به رفع تصرف و جابجایی تجهیزات خود اقدام نماید.

در ادامه ی این اقدام، برخی مسئولین انجمن های هنری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت که فاقد اتاق بودند! کلید اتاق های خود را تحویل گرفتند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط