سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۸:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ تیر ۱۳۹۴در ۱۱:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 315 بازدید کد خبر:40270 چاپ خبر

کالاهای غیر استاندارد از سطح بازار لرستان جمع آوری می شود

0

مدیر کل استاندارد لرستان از جمع آوری کالاهای غیر استاندارد و فاقد پروانه ساخت از سطح بازار این استان خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف لرستان مرضیه قنبریان در جریان دیدار با رئیس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در خرم آباد اظهار داشت: برخی کالاهای غیر استاندارد در بازار […]

۱۶۳۳۷۴۹

مدیر کل استاندارد لرستان از جمع آوری کالاهای غیر استاندارد و فاقد پروانه ساخت از سطح بازار این استان خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اتاق اصناف لرستان مرضیه قنبریان در جریان دیدار با رئیس اتاق اصناف مرکز استان لرستان در خرم آباد اظهار داشت: برخی کالاهای غیر استاندارد در بازار استان شناسایی شده که با بررسی های انجام شده این کالاها در دیگر استانها تولید و در بازار استان توزیع می شود.

وی تصریح کرد: بازرسان اداره استاندارد استان با همکاری ادارات مرتبط با این امر به شناسایی و جمع آوری این اقلام پرداخته و انتظار می رود اتاق اصناف استان نیز در این زمینه همکاری لازم را داشته باشد.

مدیر کل استاندارد لرستان اضافه کرد: برخی برندهای تولید شده پس از شناسایی و جمع آوری از بازار، با نام و برند جدیدی وارد بازار می شوند که با توجه به اهمیت موضوع، کار جمع آوری و مقابله با این کالاها ادامه دارد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان لرستان نیز گفت: اتاق اصناف استان آمادگی همکاری لازم را در این خصوص داشته و برای جمع آوری و برخورد با واحدهای متخلف آمادگی دارد.

آرش راشدی افزود: کالاهای غیر استاندارد علاوه بر ایجاد بی نظمی در بازار داخلی موجب ضرر و زیان برای واحدهای تابع قانون نیز می شود.

وی تصریح کرد: بازرسان و همکاران اتاق اصناف مرکز استان لرستان در صورت مشاهده این کالاها به شدت با متخلفان برخورد کرده و آمادگی انجام بازرسی های مشترک با اداره استاندارد را نیز دارند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان لرستان ابراز امیدواری کرد با شناسایی واحدهای متخلف و کالاهای غیر استاندارد، زمینه برخورد قانونی با تولید کنندگان این کالاها در کشور فراهم شود.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط