سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۶:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۹ تیر ۱۳۹۴در ۹:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 286 بازدید کد خبر:40246 چاپ خبر

توقیف خودرو حامل بیش از یک تن ذغال چوب غیرمجاز در کوهدشت

0

به گزارش خبرنگار کشکان، مأمورین اداره ی منابع طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان ۱۲۰۰ کیلوگرم ذغال چوب غیر مجاز کشف کردند. آزادبخت مدیر منابع طبیعی کوهدشت با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان افزود: نیروهای یگان حفاظت با همکاری همیاران طبیعت بنابر گزارش واصله مطلع شدند ساعت ۳ بامداد […]

P1140298

به گزارش خبرنگار کشکان، مأمورین اداره ی منابع طبیعی و آبخیزداری کوهدشت با توقیف یک دستگاه خودروی وانت نیسان ۱۲۰۰ کیلوگرم ذغال چوب غیر مجاز کشف کردند.

آزادبخت مدیر منابع طبیعی کوهدشت با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان افزود: نیروهای یگان حفاظت با همکاری همیاران طبیعت بنابر گزارش واصله مطلع شدند ساعت ۳ بامداد امروز یک دستگاه خودروی نیسان وانت حامل ذغال چوب غیرمجاز در حال تردد در جاده ی کشماهور به سمت شهرستان است که راننده ی خودرو به همراه خودرو و ذغال های مکشوفه به میزان حدود ۱۲۰۰ کیلوگرم به محل اداره منتقل و با دستور مقام قضایی توقیف شد تا پس از تشکیل پرونده و اخذ جرائم مراحل بعدی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه منابع طبیعی سرمایه ی ملی و مشترک همه است خواستار مشارکت آحاد جامعه و اطلاع رسانی از طریق تلفن رایگان امداد جنگل و مرتع به شماره ۱۵۰۴ شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سيد مجتبي حسيني (طرهان)

  با تشکر از درایت شما برادران زحمت کش منابع طبیعی و اما یک سوال، اگر از چوبهای خشک و دور افتاده برای این کار اقدام شود جرم محسوب می شود ؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. دلسوخته طبيعت كوهدشت

  خیلی خیلی دیر اقدام شده است اصلا بعضیامنبع در آمدشان زغال فروشی هست به نظرم برای مقابله با قاتلین طبیعت باید پلیس منابع طبیعی تشکیل داد مسوولین اگر ملاحظات سیاسی ومحلی مد نظر شون هست خدا وکیلی کنار بکشند مسولین قبلی وفعلی در خصوص جنگلهای منطقه اولاد قباد که تخریب وبه زمین مزروعی تبدیل شده اند در پیشگاه خدا ومردم باید پاسخگو باشند

  [پاسخ]

 3. ممنون از منابع طبیعی. برخورد جدی و قانونی صورت گیرد

  [پاسخ]

 4. این بایدبه یک فرهنگ تبدیل شودکه همه مردم به جای ذغال از کباب پزگازی استفاده کنندبالاخره عادت می کنندولی درعوض این همه آسیب به طبیعت واردنمی شود

  [پاسخ]

 5. تو همین شهر خودمون وانت باری هست میاد تو شهر پخش میکنه …………………..

  [پاسخ]

 6. خیابان شهدای دانش آموز(پشت پمپ بنزین گلمیرزاشاهیوند)وچهارراه سادات اکثرمغازه ها پرندازذغال!!یقینااگراداره منابع طبیعی به وظیفه خودعمل کندمیشودجلوی این بلای طبیعت سوز را گرفت!!درروستاهای اولادقبادوبلوران اکثرمردم ذغال فروشی منبع درامدی شده است برایشان!کجایندمسولین بی ادعا ووظیفه شناس؟!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط