سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۲:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۸ تیر ۱۳۹۴در ۱۱:۰۲ ق.ظ تعداد بازدید: 1,340 بازدید کد خبر:40120 چاپ خبر

عموما آقای ملکشاهی راد در انجام ماموریت های سیاسی فردی مستاصل و ناتوان هستند و عنصر اعتمادپذیری را زیر سوال می برند!

0

علی امامی راد

مدتی است که موضوع وحدت اصولگرایان در کوهدشت بر سر زبان ها است. وحدتی که با حضور همزمان دو چهره شاخص اصولگرایی، علی امامی راد و علی شاهرخی قبادی به چالش کشیده شده است. شاهرخی قبادی مدتی پیش علناً اعلام کاندیداتوری کرد. حال هم علی امامی راد با انتشار یک گفتگو در وبلاگش، تلویحاً اعلام […]

d7envjm0ma0145

مدتی است که موضوع وحدت اصولگرایان در کوهدشت بر سر زبان ها است. وحدتی که با حضور همزمان دو چهره شاخص اصولگرایی، علی امامی راد و علی شاهرخی قبادی به چالش کشیده شده است. شاهرخی قبادی مدتی پیش علناً اعلام کاندیداتوری کرد. حال هم علی امامی راد با انتشار یک گفتگو در وبلاگش، تلویحاً اعلام کاندیداتوری کرده است. در ادامه این گفتگو را می خوانید:

مقدمه
بازار داغ شایعات و بادهای موسمی و البته سمی تهمت ها، بی تعهدی ها و بدعهدی ها ما را بر آن داشت راهی کوچه پس کوچه هایی شویم برای کشف حقیقت و مرور واقعیت؛ راهی می شویم تا به خانه ای کوچک در ازدحام خانه های بلند و بزرگ می رسیم، نگاهمان را به در و دیوار می دوزیم،همه چیز از جنس سادگی است، کوبه ی درب را می کوبیم و مردی درب را می گشایدکه سالها پیش از مردمان این وادی آوازه اش را شنیده بودم.ساده، صمیمی، بی ریا و سرشار از محبت؛ آنگونه که گرمای دستانش، عمق وجودمان را احاطه می کند، مرا و دوستانم را اندکی زیر تک درخت بزرگ انجیر از زنجیرهای دنیا می رهاند ذهنم معطوف نبود که این مرد یک سیاستمدار کهنه کار است یا نماینده ای برای ادوار، تنها چیزی که برایم مهم بود پیغام قلبم و پیام احساسم و الهام معرفتم که هرگز و هیچگاه چیزی را وارونه به من الهام نکرده است ، من در همان نگاه نخست صداقت و پارسایی و زهد و ایمان را در سیمای این مرد بزرگ مشاهده کردم، ما را به اندرون می خواند و میهمان سادگی اش می شویم.

در غروب آخرین روز ماه مبارک رمضان از او می خواهیم فتح کلام را با مخاطبین بگشاید تا آغازی برای استمرار مصاحبه باشد:
• بسم الله الرحمن الرحیم. ابتدا به آئین میزبانی حضورتان را ارج می گذارم و از خدای بزرگ می خواهم تقوای در کلام را به اینجانب و همه عزیزان و اهالی رسانه و مطبوعات عطا نماید. آستانه ی حلول عید سعید فطر را به همه مردم شریف شهرستان کوهدشت و رومشگان و بخشهای تابعه صمیمانه تبریک می گویم و آرزو دارم طهارت و پاکی ثمره ی ارزشمند این ماه پر برکت باشد.
جناب آقای امامی راد؛ آنچه ما را به این مصاحبه ترغیب کرد، کسب پاسخ جنابعالی به چند تعارض و ابهام در مسائل اخیر و دریافت نظر شما به اظهارات اخیر برخی فعالان سیاسی استان و شهرستان و برخی سایت های خبری است که انتظار داریم با شفافیت این ابهامات را کالبد شکافی نمایید؛ چندی پیش جناب آقای ملکشاهی راد نماینده ی سابق خرم آباد در خصوص «روایت دیگری از وحدت اصول گرایی کوهدشت » به تاریخ ۹۴/۴/۷ و تکذیت خبر وحدت اصولگرایان مطالبی عنوان نمودند که لازم دانستیم کیفیت و محتوای موضوع را از زبان جنابعالی انعکاس دهیم.
• در سفر اخیرم به خرم آباد، اینجانب و ۹۰ درصد از سران اصولگرایان استان لرستان که به نوعی در انتقال پیام اصولگرایی موثر می باشند به جلسه ای با حضور بزرگان اصولگرا در منزل آقای ملکشاهی راد دعوت شدیم.آسیب ها، موانع و هموار سازی مسیر انتخابات مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. اعضا به صورت چند جانبه و دو جانبه با هم تبادل نظر کردند و اتفاقاً اینجانب و آقای ملکشاهی راد به صورت عمیق به تحلیل چالشها و رویکردهای سیاسی و انتخاباتی پرداختیم و ماحصل بحثهای مربوط به حوزه انتخابیه کوهدشت جمع بندی یا بهتر بگویم نظرسنجی دوستان اصولگرای حاضر در آن نشست بود که اکثریت قریب به اتفاق آقایان اصولگرا، اینجانب را بهترین گزینه ی مورد وثوق اصولگرایان با ضریب اقبال و اعتماد عمومی بالا معرفی کردند.
الطاف دوستان و اعتماد به اینجانب بسیار موجب سپاسگزاری است، نه از باب اینکه اینجانب را انتخاب نموده اند، بلکه از این جهت که دغدغه ی حفظ جریان و نگاه به شاخصها و ارزشها برای آنان اهمیت و اولویت اساسی دارد. پس از عنایت جمعی دوستان تصمیم بر آن شد که جناب آقای ملکشاهی راد ماموریت انتقال این «پیام خرد جمعی» و تمرکز نظر بر روی امامی راد را به مرکز یعنی حضور جناب آیت الله تقوی(رئیس شورای سیاست گذاری ائمه محترم جمعه) و آقای بادامچیان؛ بر اساس شاخصه ی امانتداری و اعتماد پذیری را انجام دهند.
اما علیرغم استنکاف ایشان از انجام ماموریت و عدول از مرز صداقت و امانتداری ،در کمال تعجب تکذیبیه ی آقای ملکشاهی راد تحت عنوان « روایت دیگری از وحدت اصولگرایان کوهدشت »را در سایت های خبری مرور کردم.البته به بعنوان یک سیاستمدار که با محتوای شخصیت جناب آقای ملکشاهی راد و عناصر ذهنی و اخلاقی ایشان کاملاً آشنا بودم،این حرکت،محصول تازه ای نبود؛ زیرا عموماً آقای ملکشاهی راد در انجام ماموریت های سیاسی فردی ناتوان، مستاصل و عاجز هستند و عنصر اعتمادپذیری را زیر سوال می برند. شاید به بخاطر همین ویژگی هاست که مردم شریف شهرستان خرم آباد از اعتماد به وکالت ایشان گریزانند و بنده بعنوان یک لرستانی مطمئن هستم که مردم به فردی با این شاخصه ها هرگز اعتماد نمی کنند و عامیانه بگویم مردم اسباب کدخدایی را به اینگونه افراد نمی سپارند؛ چونکه عنصر صداقت، انصاف و اعتماد نخستین ابزار برای کارهای بزرگ است. بنابراین اظهارات اخیر آقای ملکشاهی راد را اولاً غیر ضروری و ثانیاً متاثر از فضای خارج از جلسه ی اصولگرایان با شائبه ی توهم ، دور از واقعیت، سراسر کذب و بی پایه می دانم و در آخر شاید بر اساس معادلات ذهنی ایشان به زعم تخریب و تسویه حساب با اینجانب باشد، و البته شکی نیست که مردم فهیم شهرستان کوهدشت بسیار خوب سره را از ناسره تشخیص می دهند. بنابراین باید بگویم در این حوزه اگر اقبال حداکثری جریان اصولگرا نسبت به اینجانب قابل تصور نباشد، اقبالی قابل قبول و بدون ابزار حسابرسی قابل مشاهده است، اما جای تاسف است که جناب آقای ملکشاهی راد حتی از سهم حداقلی جریان اصولگرای شهرستان خرم آباد بدلایل ناگفته محروم می باشد.

لطفاً در مورد وحدت اصولگرایان شهرستان کوهدشت و اظهارات برخی رقبا که گفته اند فرصت حکمیت منتفی گردیده است توضیح دهید؟
• اینجانب بارها و حتی هم اکنون بر وحدت اصولگرایان تاکید داشته و دارم زیرا حکمیت را ابزاری مناسب و فصل الخطاب واقعی برای حل برخی بحران های سیاسی می دانم. شکاف میان اصلاح طلبان در شهرستان، یک موضوع انکار ناپذیر است. در اردوگاه اصولگرایان یک اصل وجود دارد و آن فصل الخطاب بودن «ولایت فقیه» در تمام لایه های حاکمیتی است. ما حکم حکومتی را بهترین مدل فقهی و قانونی برای برون رفت از تنگناهها می دانیم. متاسفانه چندی پیش شایعه ایی مطرح گردید که باعث تکدر خاطر عمیق اینجانب شد، شنیده ام یکی از بزرگان اصولگرای شهرستان با توسل به یکی از آقایان تاثیر گذار و اصلاح طلب استان خواستار رایزنی با برخی آقایان برای حمایت و حضور ایشان در انتخابات گردیده که در صورت صحت موضوع آنرا خارج از راهبردها و مشی اصولگرایی می دانم.
در مورد وحدت گفتید و حکمیت؛ کسانی که با توجیه پایان فرصت حکمیت بر طبل حضور خود می کوبند، همان کسانی هستند که وقتی ابزار حاکمیت را در اختیار دارند از هیچگونه قلع و قمی دریغ نکرده و رقیب را با بدترین شیوه های غیراخلاقی حذف و عرصه را برای جولان خود مهیا می کنند و همین افراد هرگاه از اتصال به منابع قدرت و حاکمیت محروم می شوند با مظلوم نمایی از حکمیت حرف می زنند و پایان فرصت حکمیت را مجوزی برای حضور خود می دانند. هر چند حضور بر این اساس نیز عاری از اصل صداقت و عین اصل بی صداقتی است، اما همین افراد در «ما فی الضمیر» خود و از منابع آگاه و اطراف خود به خوبی فهمیده اند نظر مردم و مرکز برروی کدام گزینه ی اصولگرا متمرکز است. علیرغم این بی اخلاقی ها اینجانب حضور تمام دوستان و همفکران، بویژه اصولگرایان عزیز را به فال نیک می گیرم و می دانم عنایت خدا و اقبال مردم بسی بالاتر از این بازار مکاره است، رهبر معظم انقلاب اسلامی چه زیبا فرمودند:
(( یاد خدا را نباید از قلم انداخت.ما هرچه داریم از توسل و توجه به حضرت ربوبیت است، اوست که دلها را متوجه می کند به سمت اهداف والا. اوست که دلها را قرص میکند و اوست که دلها را مجتمع می کند بر روی یک نقطه ی ویژه. این است قدرت الهی ))

برخی رسانه ها یک وضعیت قرمز را در افکار عمومی ایجاد کرده اند و در عقبهی تمایلات گرادنندگان آن رسانه عنوان « مصادر هبه مطلوب » از وقایع شهرستان به وضوح آشکار است؛ از جمله سایت خبری « افلاک آنلاین» که چندی پیش با یک تحلیل غیر کارشناسی به تشریح احوال ۹ کاندیدای احتمالی انتخابات حوزه ی شهرستانهای کوهدشت و رومشگان،تحت عنوان « چه کسانی تایید و چه کسانی رد می شوند »پرداخته است.نظر جنابعالی در این رابطه چیست؟
• متاسفانه کم نیستند کسانی که گمان خود را به خدایی گرفته اند. این گمان و این قضاوت و این خدایی گرفتن تفسیر واقعی و حقیقی دوری از خدا و مصداق بی تقوایی است.
بنده موضوع مورد اشاره را مطالعه کردم. در برخی از موارد، برخی بحث ها آنقدر بی اساس، بی پایه و بی اهمیت هستند که معطوف کردن ذهن، فکر و اندیشه در آن باره مصرف انرژی و هدر رفت قوای فکری است. البته هستند کسانی که با بِرند و مارک « منافع » از آب گل آلود هم ماهی می گیرند. اما به زَعم اینجانب آن ماهی، مار ماهی ای برای سمی کردن ظرف وجود افراد است و اینها کسانی هستند که در این مسیر همت ناروا هزینه می کنند و از اصول اخلاقی بهره ای نبرده اند و با شیوه هایی غیر اسلامی بجای تقویت ساختارهای نظام اسلامی تنها روح بی اعتمادی را در جامعه می دمند. و از هر ابزار غیرانسانی برای حصول تکه ای ناچیز از لقمه های نامشروع دنیا خود را به باد می آویزند. این افراد به هیچ اصل و اصولی پابند نیستند؛ نه امام (ره) را باور دارند، نه رهبری را، نه انقلاب را و نه حتی آموزه های اسلام و قرآن در وجود این قلم به مزدان بی تقوا تاثیری داشته است و شاید با اتکاء به پشتوانه های مادی و مبتنی بر حرام، مجری فرمان کسانی هستند که فتنه سال ۱۳۸۸ را بوجود آوردند و حماسه ی ۹دی را محکوم نمودند. اینگونه افراد با این افکار و این قلمهای مسموم خلاف جریان انقلاب شنا می کنند، که غرق شدن در مسیر خلاف انقلاب اسلامی وعده ی الهی است.

در حسن ختام این مصاحبه، پیام جنابعالی به دوستان و کسانی است که حرمت و احترام آنان برایتان یک ارزش و ملاک محسوب می شود، چیست؟
• بنده از زحمات شما و دوستانتان در انتقال واقعیت ها و همچنین حقایق سیاسی و اجتماعی سپاسگزارم و این شفاف سازی را یکی از موثرترین ابزارهای صیانت از انقلاب و اخذ اعتماد عمومی مردم می دانم که در پیشگاه خداوند متعال محفوظ خواهد ماند.
در وهله ی اول از خدای بزرگ می خواهم که اندیشه و گام های ما را بر صراط مستقیم و بخصوص در مسیر انقلاب اسلامی و دفاع از رهبری معظم انقلاب همواره استوار و پایدار نگهدارد.
ثانیاً فرمودید کسانیکه حرمت و احترام آنان برایتان یک ارزش محسوب می شود؛ باید بگویم اینجانب هم در ۳ دوره ی نمایندگی هم در حال حاضرهیچگونه دگرگونی روحی و فکری در وجودم ایجاد نشده و همانند سابق تک تک مردم شریف حوزه ی انتخابیه ی کوهدشت و رومشگان و سایر بخشهای شهرستان برایم دارای حرمت و احترام یکسان بوده و می باشد و اعتقاد دارم امامی راد چه نماینده باشد و چه نباشد، حقیر و خادم حقیقی این مردم شرافتمند است.
به همه ی عزیزان و همشهریان محترم حلول عید فرخنده ی فطر را تبریک عرض می کنم و دعای خیر آنان را توشه ای برای رسیدن به روشنی ها می دانم؛ بنابراین از تفقد مستمر همه ی عزیزان صمیمانه تشکر ویژه می کنم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. فکر می کنم اقای امامی راد با امدن شیخ قبادی واستقبال کم نظیری که از ایشان شد خیلی ناراحت وعصبانی هستند .زیرا بی دلیل به هر کسی می تازد

  [پاسخ]

 2. باسلام و عرض ادب خدمت مدیریت محترم سایت وزین کشکان بزرگواری بفرمایید جهت تنویر افکار عمومی این مطلب را تایید نمایید
  ۱- آقای امامی راد کاش شما هم مثل سایر کاندیدای اصولگرا سعی در نزدیک کردن دلها وایجاد زمینه وحدت تلاش میکردی نه با جلاد خواندن رقبا خوراک تفرقه مهیا نمیکردی و باعث تشتت افکارنمیشدی
  ۲- شما برای به کرسی نشستن حرف خود یکی از بزرگان اصولگرا به حق باید گفت بازوی اصولگرایی استانمان که از چهره های موجه و نجیب و فهیم و سیاسی و ولایتمدار استان می باشد را کاذب و ناتوان و غیر محبوب خواندید و باعث رنجیده خاطر شدن اکثریت به اتفاق اصولگرایان شهرستان و استان و حتی کشور شدید آیا رواج این گونه اخلاق در میان جو داغ انتخابات استان را اخلاقی میدانید و یا با این کار می خواهید اب گل الود شو و….
  ۳- اقای امامی راد شما ازنشست یکی از کاندیداهی اصولگرای شهر کوهدشت با بزرگی از ایل اصلاح طلبان و تاثیر گذار حرف زدید ایا شما مطمنید ان فرد مذکور اصلاح طلب است ایا شما در حضور خدا گواهی میدهید ایشان از سربازان رهبر معظم و از جان نثاران رهبر و مملکت نیست ایا شما از سیاست کهنه کمونیستی هرکه با ما نیست از ما نیست پیروی نمیکنی به یک نوع خود زنی سیاسی مبتلا شده اید
  ۴- آقای امامی راد در پیشگاه خدا و مسئولین مربوط نظام باید یاسخگو باشید هم در جهت چرایی تخریب افراد و هم در جهت تفرقه در میان صفوف به هم تنیده اصولگرایی استان و شهرستان
  خدایا چنان کن سرانجام کار …..

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  نویسنده ۴بند مطلب فوق خودش از دوستان قدیمی امامی بوده والن گذر زمان ومنفع باعث شده که علیه امامی مطلب بنویسد

  [پاسخ]

 3. جناب اقای علی امامی راد خوش امدی

  [پاسخ]

 4. آقای امامی عزیز، ادب درکلام مهمترین شاخصه یک فرد مسلمان است.شما که همه را دروغگو و بی اعتماد و نالایق خطاب میکنید.با دوازده سالی که شما به قول خودتان کدخدا بودید، چه گلی به سر مازدید؟کدام مکان ورزشی؟کدام پارک؟کدام بیمارستان؟و…………………. حاجی بسه

  [پاسخ]

  صادقی در :

  دوست طرفدار ملکشاهی راد مطمئن باشید که آقای امامی راد در خصوص آقای ملکشاهی راد بدرستی و صداقت گفتار فرمودند زیرا در استان همچون جلسه ای بوده ولی ملکشاهی راد موضوع را با امانتداری و اعتمادی که به وی داشتند به سرانجام نرسانند . در این موضوع جز ضعف و بی اعتمادی و خیانت در امانت بیش نیست و آقای ملکشاهی راد در بین شهرستان کوهدشت تفرقه افکنی نموده و قصد بر تخریب و انتقام از آقای امامی راد را دارد.

  [پاسخ]

 5. مطمئن باشید با صداقتی که دروجود اقای امامی راد هست اقبال عمومی به ایشان بیشتر از بقیه رقبا خواهد بودوبقیه رقبا هم کاملا به این موضوع واقفندکافی است به عنوان مثال در همین سایت اصلاح طلب یک نظر سنجی راجع به کاندیداها صورت گیردتا مشخص شود چه کسی مردمی تر ولایق تر از بقیه است

  [پاسخ]

 6. با تفرقه ای که بین اصلاح طلبان هست؛
  یقین بدانید امامی نماینده خواهد بود و جتی نیازی هم به اجماع ندارد.

  [پاسخ]

 7. ادب مرد به زدولت اوست .طرح چنین موضوعات فرعی درد بی درمان کسی را مداوا نمی کند عقلاجریانات باید از فحاشی وسبک سری واهانت به دیگران بیزاری بجویند تا افراد ی که خود واقعی شان را در پس پرده فرافکنی و تهمت وتخریب وتندروی و سبک سری پررویی پنهان می کنند برای مردم برملا واشکار شوند

  [پاسخ]

  صادقی در :

  دوست طرفدار ملکشاهی راد مطمئن باشید که آقای امامی راد در خصوص آقای ملکشاهی راد بدرستی و صداقت گفتار فرمودند زیرا در استان همچون جلسه ای بوده ولی ملکشاهی راد موضوع را با امانتداری و اعتمادی که به وی داشتند به سرانجام نرسانند . در این موضوع جز ضعف و بی اعتمادی و خیانت در امانت بیش نیست و آقای ملکشاهی راد در بین شهرستان کوهدشت تفرقه افکنی نموده و قصد بر تخریب و انتقام از آقای امامی راد را دارد.

  [پاسخ]

 8. حاجی تشریف بیار در خدمتیم ولی کمتر فاتحه خوانی میایی مثل گذشته نیستی منتظرتیم بی صبرانه

  [پاسخ]

 9. آقا یا خانم مرزنشین پایدار به فرموده شما :(( ایا شما مطمنید ان فرد مذکور اصلاح طلب است ایا شما در حضور خدا گواهی میدهید ایشان از سربازان رهبر معظم و از جان نثاران رهبر و مملکت نیست)) فقط اصولگراها پیرو خط رهبری هستند؟
  نه عزیز مطمئن باش در جبهه اصلاح طلبان دورویی و ریا وجود ندارد و بی شک همه از پیروان رهبر معظم انقلاب هستند.

  [پاسخ]

 10. استقبال از امامی بیشتر از قبادی است هر چند هردو به درد نمایندگی نمی خورند.ولی باید حقیقت گفته شود.

  [پاسخ]

 11. باسلام من کامنتها را که خوندم کسی درمورد دکتر ملکشاهی چیزی ننوشته بود مطمین باشید نماینده دایمی این شهرستان دکتر ملکشاهی هستند من یک اصلاح طلبم ولی باید قبول کرد آن دوران سربازگیری چپ وراست گذشت الان دوران عقلانیت وبی هیاهویی است ترا خدا ای اهل قلم وای اهل سیاست بخاطر خدا ترمز چپ وراست توسط منادی عدالت ملکشاهی قاضی باشرافت کشیده شده است شما نگاه کنید یه سه سالی می شود که ما هم مثل بقییه نقاط کشور نفس می کشیم خرابش نکنید چپ وراست درکنار هم تواین شهرستان کار می کنند چه اتفاقی افتاده است وبند آخر اینکه اقیانوس جایی را برای رود ورودخانه نمی گذارد پس بیایید به اقیانوس بپیوندید درمدت نمایندگی آقای ملکشاهی تا حالا کی دیده اون هیاهوهای مشمئز کننده را ؟؟؟بفرض محال که هیچی نکرده ولی یک کار عمده که انجام داده همین آرامش است خودتان قضاوت کنید؟؟/

  [پاسخ]

  کوشکی در :

  احسنت به تحلیلتان سید عالی بود

  [پاسخ]

  فرهنگی آزاداندیش در :

  آقا سید ترمز چپ وراست کشیده بشه کی ترمز ترا بکشه بااین تحلیل سراپا تعصبیت ضمنا قبلا هم اقیانوسیوجود نداشت یک فضای غبارآلود بود الان هم غبارآلودتر اما این بار مردم بانورافکن قوی تری فضاراروشنایی مبخشند آن وقت امثال جنابعالی خواهند فهمید اقیانوسی درکار نبوده

  [پاسخ]

 12. اقبال عمومی امامی راد بدلیل مردمی بودنش یقینا قابل قیاس با دیگر کاندیداها نیست.

  [پاسخ]

 13. باسلام .در خصوص شخصیت وروحیات وووووآقای ملکشاهی راد واقعیت همین هست که آقای امامی راد فرمودند

  [پاسخ]

  فرهنگی آزاداندیش در :

  جناب آقای خسروی عزیزچرا شمااز یک سری جملات احساسی وانتقامجویانه اون هم درمورد یک شخصیت واقعا وارسته وبا اخلاق اصولگرایی دفاع می کنید آخرتمان را به خاطر دنیای دنیا پرستان نفروشیم

  [پاسخ]

 14. جناب امامی واقعا دیگه دست از سر کوهدشت بردار مثل این چند سالی که کوهدشت تشریف نداشتی . چراکه تاریخ مصرف جنابعالی خ خ خ خیلی وقته تموم شده . ۱۲سال چکار کردی که دوباره میخای کاندید بشی

  [پاسخ]

 15. کاش تعهد اخلاقیمان اجاز میداد نام این فرد را بگوییم تا همه بدانند بله اصولگراست و از خیلی از کسانی که فقط نام اصولگرایی را به یدک میکشند اصولگراتر و پابند تر است و در منش اصولگرایی هتاکی نیست تخریب مومن و بردن ابروی مومن جایگاهی ندارد و گناهی کبیره است بله سردار م- ک اصولگراست به معنای واقعی

  [پاسخ]

 16. جناب آقای مامی راد عزیز وبه اصطلاح سیاستمدارکهنه کارالبته به قول مدیریت محترم کشکان وهچنین مرد اخلاق البته اون هم با توجه به ادعای خودتان باید به جنابعالی بگویم بنده حقیر نه سیاستمدارم ونه مدعی اخلاق مداری ولی استنباطم این مصاحبه شما باشاخصهای یک سیاستمدارکهنه کار که یک عنوان وزین است اصلا یکی نیست بیشتر یک جمله سرکاری واستعماری است استعماری به دلیل اینکه عادلانه استفاده نشده ازین اصطلاح وزین که مستلزم کارنامه کاملا علمی وکاربردی است به هر حال خداوند همه ما را عاقبت به خیر کند

  [پاسخ]

 17. اقای فرهنگی مثل اینکه شما در خواب تابستانه ای امامی راد هر هفته در کوهدشت تشریف دارند

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  ببخشید آقای ناشناس این چه ارتباطی باموضوع انتقادی بنده داشت روشن بفرمایید ممنون می شویم

  [پاسخ]

  کارمند در :

  آقایان و دوستان ارجمند ضمن احترام به تمام دیدگاهها ، باید عرض کنم آقای امامی راد سرباز ولایت ومردمدار و بااخلاقند و خداوند را شاهد میگیرم که هیچ نفع شخصی از ایشان ندیده ام اما کسی که به ایشان رای ندهند در پیشگاه خدا باید روزی پاسخگو باشند

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  جناب کارمندعزیز حتما تو ازاهالی هاله ای ازنوری خداوند عاقبت همه مارا به خیر کند انشالله

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  واقعا برای ن اداره خراب شده ای که مستخدم آنی متاسفم که فتوا می دهی همه ی مردم خوب اطرافیان رامی شناسن……

  [پاسخ]

 18. درود بر حاج علی امامی راد خیلی خوش هتین.شک نکه نماینده ای.خداقوت سردار رشید اسلام

  [پاسخ]

 19. ماباتمام قوا ازکاندیدای مردمی وولایت مدار وحلال مشکلات مردم جناب آقای راد رای میدهیم

  [پاسخ]

 20. جناب سید!ملکشاهی چکارکرده ؟بجز اینکه سفت اموزش وپرورش رو گرفته تا چند نیرو که داره عوضشون نکنن قطعا تا پایان مرداد عوض میشن وهمچنین مدیران مدارس!وبارای واندیشه اصلاحات بازی کرد!جناب کوشکی که درجواب سید میگی احسنت حتما درصدر کاری!کدام طرح وکدام پروژه ؟کدام سرمایه داررو دعوت کردند برای سرمایه گذاری؟ کدام نطق اتشین درمجلس برای بیکاری این شهر؟

  [پاسخ]

  رعد در :

  همین که انمی داره افراد فرصت طلبی مثل شما ها که توبه نامه امضا کردید پست بگیرید من لدت می برم.هدچند خودم پستی ندارم

  [پاسخ]

 21. آقایان و دوستان ارجمند ضمن احترام به تمام دیدگاهها ، باید عرض کنم آقای امامی راد سرباز ولایت ومردمدار و بااخلاقند و خداوند را شاهد میگیرم که هیچ نفع شخصی از ایشان ندیده ام اما کسی که به ایشان رای ندهند در پیشگاه خدا باید روزی پاسخگو باشند

  [پاسخ]

  ادینه در :

  جناب کارمند چرا دوباره شروع میکنید از ولایت و پیشگاه خدا سخن گفتن هرکسی بر اساس عقل و انتخاب خودش رای میده . و خودش مسول انتخاب خودشه. شما یه کار مثیت و تحول اساسی در دوازده سال وکالت جناب امامی بفرمایید تا ما در پیشگاه خداوند به خاطر رای به ایشان شرمنده نشیم.فقط خواهشا گازکشی کوهدشت رو نفرمایید که خیلی خنده داره..زمانی که کوهدشت گاز کشی شد روستاهای بروجرد هم گاز داشتند

  [پاسخ]

 22. با امدن اقای امامی هیچ شانسی برای سایر کاندیدهای اصول گرا باقی نمی ماند.

  [پاسخ]

 23. راستی هیچ به این موضوع فکر کرده ایم که آقای امامی راد در ادوار گذشته هر وقت به بن بست سیاسی رسیده است توسط رسانه ها دیگران را تخریب نموده است به یاد دارید زمانی که رد صلاحیت شد به بدترین روش برادران ولایی طاهری خرم ابادی را مورد حمله قرار داد تا جایی با پیگیری های ان بزرگان به زندان قابل خرید محکوم شد و حال اینبار با این مصاحبه که ناشی از عصبانیت بود نوید از بن بست زود رس سیاسی می دهد و گرنه همه را مورد تاخت قرار نمیداد حال مانده ایم که ایا مردان ارزشی و ولاییتمدار استان آقایان ملکشاهی راد و سردار م_ر از اوشکایتی تقدیم دادگاه خواهند کرد یا اورا خواهند بخشید و یا جوابیه ای درخور مصاحبه او را خواهند داد

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اتفاقاا شیخ به بن بست رسیده

  [پاسخ]

 24. امامی راد مردی بسیار زیرک است واینکه تمام طوایف و واغلب مردم را به خوبی حتی با اسم میشناسد وهیچگاه خود را گم نکرده وبه مال دنیا پشت کرد ه است و مردم داری امروز فقط ازنمایندگان میماند چون هیچکدام اهل پروژه واشتغال نبوده ونیستندبه نظرم ایشان مردانگی وصداقتش از سایرین بهتر است

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  جناب روم اشکن ای کاش می نوشتی برداشتتان ازصداقت ومردانگی چیست مردم روم اشکن بزرگتر وبه قول خودتان بسیاربسیارزیرکتر ازاینند که با ابراز ارادت خشک وخالی فریب بخورند

  [پاسخ]

 25. من خودم فرهنگی ام وبه این کلام اعتقاد راسخ دارم که اگر فرهنگیان از روی طمع و نیاز جو انتخابات را در این شهر ملتهب نکن شاید مردم حوصله رفتن در صف های طولانی حوزه های اخذ رای را نداشته باشن،گرفتن سیصد هزار تومان حق مدیریت فرهنگیان فرهیخته را چنان به جان هم میاندازد که فراموش کرده اند قدرت فرهنگ میتواند سیاست،اجتماع، اقتصاد،در نهایت جامعه را اصلاح کند،لطفا آقای دوست محمدی این مطلب اجازه نشر بدهید

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  درود خدابرآرین ای کاش همه چنین تفکری داشیم

  [پاسخ]

 26. ادبیات خوبی نبود بهتر بود که اقای امامی بر احساسات خود غلبه می کرد چون در عالم سیاست این یعنی اعلام شکست زود هنگام ومایوس از هر اقبالی زیرا از اطرافیانش چنین برداشت می شود

  [پاسخ]

 27. ورود مجددحاج آقای قبادی رو به فال نیک میگیرم ، ایشان فردی فرا جناحی است

  [پاسخ]

  جبهه در :

  ازاراجیفی که گفته معلومه فراجناحیست!!!

  [پاسخ]

 28. آزموده را آمودن خطاست!!جناب امامی!فتنه واقعی را جنابعالی وامثالهم را رقم زدید!

  [پاسخ]

 29. انگار یادتون رفته جناب جبهه که در زمان فتنه چه کسی نماینده بود!!!!! چه ارتباطی به امامی داره…
  سخنان بیهوده شما فتنه واقعی میباشد.

  [پاسخ]

 30. آقای به اصطلاح مرزنشین نا پایدارلطفا بر طبل تفرقه نکوبید خودتان را عقل کل نکنید در دوره قبل اگر پیش بینی های جنابعالی امثالهم نبود دو دستی نمایندگی را قدیم ملکشاهی میکردید امامی اگر ناجوانمردانه رد نمی شد هی نماینده بود با ترفند تهمت وبرچسب امامی را کنار زدید بعد نتوانستید نگه ش دارید حالا دیگر با این تحلیل های الکی بر طبل تفرقه نکوبید وبا به آسیب رقیب نریزید خوب میدانید ا ز شکست امامی قبادی شماها اولین نفری هستید که ضرر میکنید پس از عقده وکینه دست بردارید بگذارید این زخم بیشتر از این کاری تر نشود

  [پاسخ]

 31. ای کاش این روحانی مبرز و بافضیلت را بیشتر میشناختید

  [پاسخ]

 32. آقای امامی راد : شرط موفقیت اصولگرایان راستین وحدت و از خودگذشتکی است وگر نه داستان ریاست جمهوری تکرار می شود ،اگر از شما تعریف می شد و شما را بعنوان برتر معرفی می کردند همین حرفها را هم می زدید چطور ادعا وحدت میکنی در صورتی تحمل کوچکترین انتقاد را نداری و دم از دین و سرباز ولایت می زنی اما راحت تخریب و تهمت می زنی به نظر بنده نتیجه کار شما از همین حالا مشخص است آب در هاون می کوبید !!!!!!

  [پاسخ]

 33. فرهنگی آزاداندیش

  پناه می بریم به خدای کعبه از دست این همه منیت ها

  [پاسخ]

 34. فرهنگی آزاداندیش

  پناه می بریم به خدای کعبه ازدست این همه منیت ها

  [پاسخ]

 35. این همه کامنت دیگه چرا؟ اگر آقای ملکشاهی راد خرم آباد راست و حسینی و بدون هیچ گونه کینه توزی و بدون غرض ورزی بیایند و با صداقت کامل, واقعیت آن شب که در خرم آباد جلسه اصولگرایان بوده را مطرح کند. نه اینکه بذر کینه و دشمنی را در دل این شهرستان انداخته, دیگر نیازی به اختالاف افکنی نیست .و آقای ملکشاهی راد بدانند که نماینده بودنشان در خرم آباد در ادوار گذشته مدیون آقای امامی راد هستند خداوکیلی اگه دروغ است خود ایشان بیایند حرفهای این حقیر را با دلیل تکذیب کنند. ولی لازم بذکر جناب آقای ملکشاهی راد این را بدونید که اگر آقای امامی راد فقط یک سخنرانی بر له یا علیه شما در خرم آباد داشته باشند مطمئن باشید که مسیر رودخانه به نفع یا ضرر شماست .پس مردانگی داشته باشید و با گذشت از انتقام گیری واقعیت ها را بگویید

  [پاسخ]

 36. ولی لازم بذکر جناب آقای ملکشاهی راد این را بدونید که اگر آقای امامی راد فقط یک سخنرانی بر له یا علیه شما در خرم آباد داشته باشند مطمئن باشید که مسیر رودخانه به نفع یا ضرر شماست .پس مردانگی داشته باشید و با گذشت از انتقام گیری واقعیت ها را بگویید

  [پاسخ]

 37. فرهنگی فرهیخته ما رومشکانی ها هروقت اراده کرده ایم تمام معادلات را رقم زده ایم ومی زنیم وسایر افراد(نمایندگان) رابا رفتارحتی عامیانه در اعلام واعمالشان میسنجیم

  [پاسخ]

 38. انتخابات کوهدشت نه تنها سالم نیست،بلکه مصلحت اندیشان به حال مردم و دلسوزان که همیشه در اقلیتند که دغدغه توسعه این دیار را در تمام ابعاد آن در دل دارند قربانی دیکتاتوری اکثریت چپ،راست میشوند،هر کامنتی را خواندم بوی تعصب،عقده،منافع فردی شخصی را میداد،کمتر کسی بفکر منافع عموم،و اکثریت جامعه است این شهر بی صاحب از بیکاری،اعتیاد،جرم جنایت،ناامنی،توسعه نیافتگی رنج میبرد، ما هم با غوغا های انتخاباتی که در وهله اول سود شخص نماینده و امتیازاتی که از نماینده شدن نصیبش میشود و معدود افراد که چند نفری بیشتر نیستن پاچه خواری میکنن،نه تنها دردی را درمان نمیکند بلکه رنجی را نیز بر آن میفزایند،اینبار بیایید از اول مطالبات جمعی همه همشهریان را پیش بکشیم،کار نماینده بعنوان وکیل مردم در مجلس که کلی حقوق و مزایا از بیت المال دریافت میکند به عزل و نصب های این فعلی بدتراز قبلی را محدود نکنیم.کوهدشت در کشور نام نیکی ندارد هرکس هر در جای خلافی هم میکند خودش را اهل کوهدشت میخواند حداقل بیایید در مسایل سیاسی، درست عمل کنیم و در این بین نقش نخبگان سیاسی،علمی،فرهنگی بسیار خطیر است.

  [پاسخ]

 39. جناب آقای امامی بفرمایید در طول سه دوره نمایندگی چه گلی به سر مردم کوهدشت زده ای که حال دست بردار نیستی؟

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  آقای دکترملکشاهی آدم توانمندی درعرصه سیاست کشورهستند ۰باپرهیزکردن ازانتقادهای بی اساس به اوکمک کنیم که درمجلس موفق تر باشد م ۰اکبری ازخوزستان

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط