سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۸:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ تیر ۱۳۹۴در ۴:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 446 بازدید کد خبر:40085 چاپ خبر

مردم کوهدشت از عملکرد شهرداری این شهر ناراضی هستند

0

حجت الاسلام طهماسبی امام جمعه کوهدشت:

امام جمعه کوهدشت عید فطر را عید ستایش، بندگی و سپاسگزاری بندگان در برابر باری تعالی عنوان کرد. به گزارش مهر، حجت الاسلام طهماسبی در خطبه های نماز عید فطر کوهدشت با بیان اینکه عید فطر عید ستایش، بندگی و سپاسگزاری است، گفت: امروز روزی است که بندگان از درگاه حضرت باری تعالی جایزه دریافت […]

IMG_5693

امام جمعه کوهدشت عید فطر را عید ستایش، بندگی و سپاسگزاری بندگان در برابر باری تعالی عنوان کرد.

به گزارش مهر، حجت الاسلام طهماسبی در خطبه های نماز عید فطر کوهدشت با بیان اینکه عید فطر عید ستایش، بندگی و سپاسگزاری است، گفت: امروز روزی است که بندگان از درگاه حضرت باری تعالی جایزه دریافت می کنند.

وی عید فطر را عید بزرگ مسلمانان عنوان کرد و گفت: مردم باید اول از فرمان خداوند اطاعت کرده و سپس از رسول خدا و از کسی که صاحب زمان و ولی امر دوران بوده اطاعت کنند.

امام جمعه کوهدشت افزود: وقتی که امام زمان غایب است باید از نایب او و از کسی که بوی امام زمان می دهد و حافظ دین و دنیای مردم است پیروی و اطاعت کرد.

حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به سپری شدن ماه مهمانی خدا، گفت: با توسل به ائمه است که روزه ها قبول می شوند و نباید با دور شدن از ائمه مسیر را اشتباه برویم.

امام جمعه کوهدشت با اشاره به گناه بزرگ و نابخشودنی روزه خواری، تصریح کرد: اگر کسی در ماه رمضان خدای ناکرده عمدا روزه خواری کرده وای بر او و اگر چنین شخصی وجود داشته باشد باید به درگاه خداوند استغفار کند.

حجت الاسلام طهماسبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: دو انتخابات در پیش است، مبادا به خاطر انتخابات وحدت خود را از دست بدهیم چرا که شرکت در انتخابات باید موجب پیشرفت و برادری باشد نه اختلاف و تفرقه و آن چه وحدت مردم را از هم می پاشد چیزی جز گروه گرایی نیست.

وی افزود: سرنوشت خود را باید دست نماینده ای سپرد که وقتی به مجلس می رود اول به فکر اجرای دین خدا، پیغمبر و سپس به فکر مردم باشد.

حجت الاسلام طهماسبی تصریح کرد: مردم کوهدشت از عملکرد شهرداری این شهر ناراضی هستند و وضعیت کوهدشت از نظر کارکرد شهرداری مناسب نیست.

وی ادامه داد: باید به کار  و مسائل مردم رسیدگی شود و کارهای آنها را به موقع انجام داد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سيد مجتبي حسيني (طرهان)

  برای امام جمعه محترم و صادق شهرستان کوهدشت آرزوی سلامتی دارم . یا علی مدد

  [پاسخ]

 2. شورا دخالت نکنه خوب میشه

  [پاسخ]

 3. شورا ی شهر خوب شروع کردن با آدن جناب آقای مهنذس کرمی روزنه ای از امید در دلهای مردم محروم کوهدشت پیدا شد و شهروندان امیدوار شدند که یواش یواش از محرومیت خارج و اهنگ شهر نشینی و شهر بودن را می شنوند آن هم بدست مردی توانا و مدیر ولی امید مردم به یاس و ناامیدی بدل شد آن هم توسط نمایندگان این مردم ای آقایان شورا مگر کی باید به خود بیایید روز قیامتی هست حساب و کتابی در کار است به نظر بنده پی بردن به اشتباه نوعی شجاعت و بزرگی است تا دیر نشده به خود بیایید و کاری بکنید پیشنهاد این است بروید و یک بار دیگر دست آن مرد بزرگ را بگیرید (مهندس کرمی ) را میگویم و از آبروی بر باد رفته تان حراست کنید و رضایت خدا و مردم را جلب کنید

  [پاسخ]

 4. با رفتن مهندس کرمی وضعیت شهرداری خراب شد وای بر شورا چه پاسخی دارند …..

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط