سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۵:۳۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ تیر ۱۳۹۴در ۶:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,001 بازدید کد خبر:40026 چاپ خبر

پس از توافق، یک‌مشت عیاش هرزگی های زیادی انجام دادند!

0

امام جمعه مشهد

امام جمعه مشهد گفت: بدعهدی آمریکا سابقه دارد، تا حالا هرچه با ما قرارداد بسته‌اند، بدعهدی کرده‌اند، تابه‌حال یک قرارداد نمونه ندارد که این‌ها بر طبق قرار خودشان باشند و غیر از آمریکا، بقیه هم یا اروپایی‌ها هستند که ازناب آمریکا هستند مثل انگلیس روباه‌صفت جانی و خائن و یا روسیه و چینی هستند که […]

علم الهدی
امام جمعه مشهد گفت: بدعهدی آمریکا سابقه دارد، تا حالا هرچه با ما قرارداد بسته‌اند، بدعهدی کرده‌اند، تابه‌حال یک قرارداد نمونه ندارد که این‌ها بر طبق قرار خودشان باشند و غیر از آمریکا، بقیه هم یا اروپایی‌ها هستند که ازناب آمریکا هستند مثل انگلیس روباه‌صفت جانی و خائن و یا روسیه و چینی هستند که «الکفر ملت واحده» که جای‌جایش دستشان را در دست آنان می‌گذارند و ما را تنها می‌گذارند؛ این‌هایی که با ما قرارداد بسته‌اند، این‌ها هستند، مقام معظم رهبری می‌فرمایند ما باید راهکاری پیدا کنیم که به بدعهدی این‌ها دچار نشویم.

آیت الله علم الهدی اضافه کرد: دستوری که به ملت دادند، فرمودند وحدت و متانت را حفظ کنید؛ چون اگر وحدت بین مردم نباشد، متانت نباشد، فضا غبارآلود شود، نمی‌شود درست مسائل را بررسی کرد، آرامش فضای بررسی را فرمودند به هم نزنید، هم وحدت داشته باشید و هم متانت؛ وحدت ضامن اجرایش متانت است. علم الهدی گفت: یعنی اگر کسی نقد دارد، در مقام نقد افراد را متهم نکند، به افراد اهانت نکند، یک عده هم نیایند جلو بیفتند، کشور را دوقطبی کنند، موافق توافق و مخالف توافق و بگویند یک‌قطب پیروز، یک‌قطب شکست‌خورده و سروصدا راه بیندازند کما این‌که در یکی دو روز اخیر از این سروصداهای غیر متین و غوغاسالار در قالب هرزگی‌های زیادی که انجام دادند، راه انداختند.

وی افزود: این‌ها نه فکر مصلحت کشورند، نه فکر مصلحت ملت‌اند، نه طرفدار دولت‌اند، نه طرفدار نظام‌اند، یک‌مشت عیاش هرزه‌ای که از هر وسیله‌ای می‌خواهند یک فضای باز هرزگی برای خود پیدا کنند، این‌ها یک چنین مردمانی هستند، جامعه تحت تأثیر این حوادث قرار نگیرد، معنای متانت این است که دوقطبی نشوید. یک عده بیایند سینه سپر کنند ما طرفدار موافق بودیم، چرا این چند سال ما را نگه داشتید، چرا سرمایه از کشور از بین بردید، نخیر ، این چند سال مقاومت بود، صلابت بود، نقطه بالای استکبارستیزی بود و آن صلابت و مقاومت هم باید ادامه پیدا کند.
منبع: انتخاب

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سید علم الهدا کشور حالا شده هرزگی ودو قطبی نه سید زمانی شد که قطنامه ها را دستما کاغذی مصرف شده خوندن الان اون قطنامه ها راظریف قهرمان داره یکی یکی باطل میکنه؟ بزغاله گوساله خوندن مردم یادمان نرفته این هرزه ها که الان خیابان امدن همون مردم عزیز هستن که در فکر رای خود بودن که شما انها را بزغاله گوساله خوندید بله یکم به عقب بر گرد واونون موقع مردم را هرزه ننامید
  جناب دوست محمدی خدا وکیلی حذف نکن مدیونی

  [پاسخ]

 2. حیف است در ماه رمضان که روزه ایم یک عده هرزه تلقی شوند بهر حال ایده دارند و احساس شخصیت میکنند این همان حکایت آمریکاست که میگفتند ملتها یا با ما هستند یا علیه ما و این شد که شکست خوردند و خواستار مذاکره با ما شدند. انسان در هر پست و مقامی باشی باید حرمت خود را نگهداری تا مورد تهمت و مسخره مردم قرار نگیری.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جناب بی طرف ایا اسم بهتری دارید برای این هرزه ههههههههههههههههههههه های بدبخت میان دنبال رای بزغاله گوساله میشن میان تو جشن به این مهمی هرزه میشن من فکر میکنم فردا ارازل اوباش بشن و……………وووووووووووووووووووووو منتظر باش

  [پاسخ]

 3. جناب آقای علم الهدی این مردم عیاش نبودنداینها کسانی بودندکه در اثر سوءِ مدیریت دولت مورد حمایت جنابعالی (دولت احمدی نژاد)به ستوه آمده بودند اینها کسانی بودند که بیش از این تاب و تحمل آن همه دزدی و اختلاس دولت فخیمه مورد حمایت شما را نداشتند اینها مردم بودند همان مردمی که بیش از این تحقیر و تضعیف کشورشان را که دولت مورد حمایت شما باعث و بانی آن بود را بر نتافتند و با حضورخود در صحنه بر آن همه آبرو ریزی و مسخره بازی و بگم بگم خط بطلان کشیدند

  [پاسخ]

  رضایی در :

  احسنت امرایی عزیز بسیار عالی و کوبنده جواب دادید ممنون,
  از مدیر سایت هم ممنون که دیدگاه عزیزان رو حذف نمیکنه و درج میکنه ممنون.

  [پاسخ]

 4. جواب بسیار عالی و کوبنده ای دادید امرایی عزیز ممنون,
  همچنین از مدیر سایت بدلیل حذف کردن نظرات و درج نظر ممنون.

  [پاسخ]

 5. … لطفااجازه بدیدخرابکاریهایتان رادولت تدبیروامیددرست کند

  [پاسخ]

 6. سید جان شما که ثواب و گناه حالیتون چرا میلیونها نفر برا شادی از پیروزی تیم هسته ای که با حمایت رهبری انجام شده به خیابون اومدن هرزه می نامید .از خدا نمی ترسی .یادت محمود مردم خس وخاشاک نامید چطور پیش مردم سرافکنده شد با این همه اختلاس و غارت بیت المال………..ومن الله توفیق.

  [پاسخ]

 7. جنا ب ایت لله محترم!من یک فرهنگی مذهبی هستم .بنظرم بجای اینکه بنشینید ومتفکرانه این وان را متهم به هرزگی وعیاشی نماییدچه خوبست لختی خلوتی اختیار کرده وبیندیشیدوبیندیشیم که ما وشما چه کرده ایم که این جوانان هرزه وعیاش شده اند!؟احادیث وروایات وقال الباقر وقال الصادق را که فقط نباید فقط برای بالای منابر بلد بود!هما ن احادیث میگویند مردم را با عملتان به نیکیها دعوت کنید نه با زبانتان !متاسفانه هروقت من تصویر شما را دررسانه ها دیده ا م همراه با جمله ای وهن الود که در شان یک معمم محترم نیست بوده!انوقت انتظاردارید جوانان هرزه وعیاش نباشند! خوبست ادب -اخلاق ومتانت را درکلام رهبرمعظم بیاموزیم که مراقبت اززبان وبیان ازویژگیهای خطابه های ایشان است.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط