سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۰:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ تیر ۱۳۹۴در ۷:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 472 بازدید کد خبر:39960 چاپ خبر

محاکمه احمدی ​نژاد به خاطر حرف​های نامعقول، حق ملت ایران است

0

صادق خرازی

  نماینده سابق ایران در سازمان ملل متحد گفت: دور کردن تهدید از کشور وظیفه هر دولت و ملتی است و تیم مذاکره کننده هسته‌ای توانست با تلاش‌های شبانه‌روزی خود به این مهم جامه عمل بپوشاند. سید‌محمد صادق خرازی در ضیافت افطار حزب ندای ایرانیان در تبریز که با حضور فعالان اصلاح‌طلب استان برگزار شد […]

۱۱۷۸۹_۹۳۴

 

نماینده سابق ایران در سازمان ملل متحد گفت: دور کردن تهدید از کشور وظیفه هر دولت و ملتی است و تیم مذاکره کننده هسته‌ای توانست با تلاش‌های شبانه‌روزی خود به این مهم جامه عمل بپوشاند.

سید‌محمد صادق خرازی در ضیافت افطار حزب ندای ایرانیان در تبریز که با حضور فعالان اصلاح‌طلب استان برگزار شد گفت: توافق هسته‌ای نتیجه مجاهدت‌های شبانه روزی خردمندان در نظام دیپلماسی کشور تحت منویات مقام معظم رهبری است.نماینده سابق جمهوری اسلامی در سازمان ملل اضافه کرد: هیچ ایرانی علاقه ندارد که به بهانه‌های واهی، مردمش در انزوا قرار بگیرد.خرازی تصریح کرد: مردم به دنبال تغییر و تحول هستند و در انتخابات ۹۲ ثابت کردند که می‌خواهند سره را از ناسره جدا کنند.

وی اظهار کرد: ادبیاتی که بخواهد برای کشور، انزوا پدید آورد و مردم و دولت را با گرفتاری و مشکل مواجه کند دیگر کارساز نیست و منطق و عقلانیت می‌تواند ایران امروز را با جهان امروز پیوند دهد.

به گفته خرازی مهمترین آرمان اصلاح‌طلبی این است که جمهوری اسلامی‌ایران برای همیشه تاریخ در عرصه جهانی بدرخشد.خرازی افزود: شخصی که گفت «دختر ۱۴ ساله‌ای در خانه با قابلمه هم می‌تواند غنی‌سازی کند» بزرگترین توهین به تاریخ علم در عصر حاضر را رقم زد و محاکمه چنین فردی به خاطر سخنان نامعقولش، حق تاریخی ملت ایران است .وی خطاب به دولت نهم و دهم گفت: آن‌هایی که تحریم‌ها را کاغذ پاره دانسته و قدرت بازدارندگی ایران را کاهش دادند، خدمت به این مردم شریف نکردند.وی در بخشی از سخنان خود افزود: احمدی‌نژاد تمام شد و محال است دوباره به صحنه سیاسی و قدرت بازگردد.

رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه مردم ایران، خدمات رییس دولت اصلاحات در این کشور را فراموش نمی‌کنند ادامه داد: اصلاحات زنده است چون انقلاب و امام زنده است.نماینده سابق جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت‌: اگر خدایی نکرده به وحدت میان اصلاح‌طلبان خدشه‌ای وارد شود خطر تفکر احمدی‌نژادیسم نظام سیاسی کشور را به شدت تهدید خواهد کرد.
منبع: روزنامه مردمسالاری

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. شخصی که گفت «دختر ۱۴ ساله‌ای در خانه با قابلمه هم می‌تواند غنی‌سازی کند» بزرگترین توهین به تاریخ علم در عصر حاضر را رقم زد!
  واقعاً که همین طور است؛ بره که دیگه برنگرده.

  [پاسخ]

 2. از نظر احمدی نژاد تحریم ها کاغذ پاره بودند! جان مردم به لب آمده بود ولی او با پررویی تمام اینگونه صحبت می کرد.
  او به رهبری هم جفا کرد. از رهبری هزینه کرد ولی نمکدان شکست.
  از قوه قضاییه انتظار محاکمه این شخص می رود

  [پاسخ]

 3. با تمام تخلفات و اختلاس خود و همدستانش راست راست میره ومیاد به ریش مردم هم می خنده .افسوس ….حتی ممنوع تصویر هم نیست .تازه حرف داره برا مجلس اینده داره .افسوس افسوس…..

  [پاسخ]

 4. بله جناب آقای دکتر خرازی احمدی نژاد رابه دلیل زیر باید محاکمه نمود۱-فریب افکار عمومی درهنگام مناظرها۲-تنزل ارزش اسکناس ملی۳-باشعار فردا خبر خوش هسته ای میدهم باعث شددشمنان ایران اسلامی دانشمندان هسته ای راترورنمایندوشورای امنیت تحریمها راعلیه کشورمان تصویب نماید۴-باتخریب رقبا به وحدت ملی آسیب زدند۴-افزایش فساد اداری وفساد اقتصادی بی سابقه

  [پاسخ]

 5. جناب دست محمدی نظرات روشنگرانه را حذف نفرمایید درغیر اینصورت رسالت مطبوعاتیتان راانجام نداده اید

  [پاسخ]

 6. دوستان عزیر چرا سیاه نمایی میکنی احمدی نژاد برای عزت ایران خیلی زحمت کشیدن اگر امروز قدرتهای بزرگ بای میز مذاکره آمدند وایران را به عنوان قدرت هسته ای قبول کردن حاصل زحمات هشت سال دولت احمدی نژاد بود اگر اون هم مثل شما تعلیق قبول میکرد در زمان متکی در ترکیه کار تمام بود

  [پاسخ]

 7. بدون غرض و تعصب سیاسی

  اگر ۲۰۰۰۰ سانتریفیوز نبود به نظرتون میز مذاکره ای تشکیل میشد ؟در ضمن چرا از کرسنت و دیگر اختلاسهای دولتمردان فعلی و اقازاده ها چیزی به یاد نمی اورید . بگذارید دولت فعلی در حد یک دهم احمدی نزاد در پیشرفت های علوم وفنون وهوا وفضا ونانو ومسکن و…….. کار کند انوقت قضاوت کنید .شما به این فکر کنید که راز محبوبیت احمدی نزاد در بین توده مردم با این هجمه تبلیغاتی چیست ؟

  [پاسخ]

 8. خرازی حرف مفت زده اینا میخان با این حرفا خودشون را رسانه ای کنن در هشت سال گذشته سیاست نظام بر غنی سازی ومقاومت بود تا کشور از موضع قدرت حرف بزند ودر این دوره هم سیاست بر مذاکره بود چون پشتوانه غنی سازی داشتیم واونا مجبور بودن که کوتاه بیان ضمنا چه هشت سال قبل وچه الان همه فعالیتها زیر نظر رهبری انقلاب بوده وای شان به درستی میدونن که کشور را چگونه هدایت نمایندضمنا فراموش نکنیم وقتی که قبل از احمدی نژاد با پررویی تمام کشورهای غربی آمدن و همه تاسیسات هسته ای را بدون کوچکترین مقاومتی پلمپ کردن و رفتن وبه نوعی به ملت ما توهین کردن ولی احمدی نژاد با رهنمودهای رهبری شجاعانه آمدن وکار را ادامه دادن تا به این مرحله رسید یم

  [پاسخ]

  حسینی در :

  اقای فرهنگی
  ترو خدا بخاطر امنیت خو و خانوادتم شده دست از باند بازی و تعصب کوکورانه بردارید……

  [پاسخ]

 9. جناب فرهنگی واقعااینطور که شما میگین دولتهای ما همش کار بیخود میکنند تحلیلتان درست نیست قربان!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط