سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۷:۰۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ تیر ۱۳۹۴در ۷:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,919 بازدید کد خبر:39769 چاپ خبر

آیا شیخ قبادی می آید؟!

0

حاج شیخ هادی قبادی از اصلاح طلبان خوش نام و خوش کلام جریان اصلاح طلب کوهدشت است. دوستان نزدیکش او را “یار صادق و نیک گفتار” جریان اصلاح طلب کوهدشت نام نهاده اند، زیرا با وجود اینکه سال هاست جلای وطن کرده است، ولی هنوز هم دل در گرو توسعه و تعالی شهر و استانش […]

شیخ هادی قبادی

حاج شیخ هادی قبادی از اصلاح طلبان خوش نام و خوش کلام جریان اصلاح طلب کوهدشت است. دوستان نزدیکش او را “یار صادق و نیک گفتار” جریان اصلاح طلب کوهدشت نام نهاده اند، زیرا با وجود اینکه سال هاست جلای وطن کرده است، ولی هنوز هم دل در گرو توسعه و تعالی شهر و استانش دارد.

او هم اکنون مسئولیت حسینیه جماران و مدیر کلی مراکز و اماکن منتسب به امام خمینی (ره) را در دست دارد.
شروع فعالیت سیاسی قبادی به سال ۶۲ بر می گردد، همان زمانی که ایشان مسئولیت ستاد حاج علی اصغر اسفندیارپور را در دست داشت. از همان تاریخ به بعد، قبادی چهره ای نام آشنا برای فعالین سیاسی بود. چهره ای که گفتار، کردار و پندارش همه و همه مؤید “چپ” و “اصلاح طلب” بودنش است.
قبادی چهره ای محبوب و دوست داشتنی در دل اصلاح طلبان شهرستان کوهدشت است که هم می تواند از هیأت نظارت بر انتخابات “تایید صلاحیت” خود را بگیرد و هم با حمایت اصلاح طلبان سرشناس، اجماعی در جریان اصلاح طلب بوجود بیاورد.
قبادی خود گفته است که مایل است نقشی اساسی در “اجماع و وحدت” اصلاح طلبان کوهدشت داشته باشد. باید منتظر ماند و دید که آیا این “نقش” همان “کاندیداتوری” نیست؟

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حاج آقا قبادی که انصافاً محبوب ودوست داشتنی است.
  بنده چندان با ایشان آشنا نبودم. در برنامه ستاد روحانی که ایشان سخنران بودند با صراحت لهجه و توانایی فوق العاده ایشان در سخنرانی آشنا شدم.

  [پاسخ]

 2. درود بر قبادی؛ اسفندیاری و مومنی
  به امید اجماع و اتحاد

  [پاسخ]

 3. درخدمتیم حاج آقا نمی دونستیم اصلاح طلبی

  [پاسخ]

 4. نقش اساسی ایفا کن ولی کاندید نشو تا بخوای این دوره دوستان اصلاح طلبی چون اقایان محمدی ازادبخت فرج مومنی وفردین گراوند و مصطفی ازادبخت و چند نفر دیگه شروعبه فعالیت کردند اینهمه کاندید برا چی میخوایم

  [پاسخ]

 5. اکبر علیزاده (بوی جوی مولیان آید همی)

  بهترین گزینه برای اتحاد دو طیف اصلاحات است..دوستی+ اسفندیاری=حاج آقا قبادی(پیروزی اصلاحات)
  ایشان بخشی از آرای اصولگرایان را هم خواهد شکست$$$$$$

  [پاسخ]

 6. ایشان از چند سال پیش بصورت برنامه ریزی شده در حال فعالیت بودن. در هنگام تاسیس موسسه خیریه هم گفتن قصد حضور در انتخابات رو ندارم! اما همین فعالیت ها و حمایتها از یک کاندید خاص خودش یعنی برملا شدن اهداف آقایان! این جمله که من می خواهم نقشی اساسی در “اجماع و وحدت” اصلاح طلبان کوهدشت داشته باشد! یعنی از تمامی حرفها و کارهایی که در گذشته داشتم هدفی داشتم و اون هم انتخابات بوده… این رو خیلی وقت پیش میشد حدس زد، هرچند دیگران خیلی زودتر از بنده حدس زده بودند.

  [پاسخ]

 7. شیخ انسان بزرگی است نباید با کاندیداتوری خود را خراب کنند.چون قطعا ایشان رای نخواهد اورد

  [پاسخ]

  اصلاح طلب در :

  نه بابا کشماهور

  [پاسخ]

 8. درود بر فرج مومنی و تز سیاسی اش منتظر تصمیمتیم ……

  [پاسخ]

 9. قطعن اقای اسفندیاری و مومنی برنامه خوبی دارند انشاالله بنتیجه برسد

  [پاسخ]

 10. … احتمال وجود دارید که جناب آقای رفسنجانی بین دکتر ملکشاهی و آقای حاج هادی قبادی یکی را برای وحدت اصلاح طلبان انتخاب کند. که آن هم انتخاب جناب آقای دکتر ملکشاهی دور از انتظار نیست.

  [پاسخ]

 11. سلام. جناب مسئول محترم کشکان نیوز لطفا اگر اصل متن را سانسور نکن.

  [پاسخ]

 12. یا شیخ علی قبادی یا شیخ هادی قبادی هر دو صادق وتوانمند هستند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط