سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۰:۱۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۳ تیر ۱۳۹۴در ۹:۰۵ ق.ظ تعداد بازدید: 907 بازدید کد خبر:39740 چاپ خبر

دستگیری سارقان منزل با ۱۱ فقره سرقت در دلفان

0

فرمانده انتظامی دلفان از انهدام باند دو نفره سرقت منزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از فارس، علی نجات‌کرمی در جمع کارکنان نیروی انتظامی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در دلفان موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. وی […]

IMAGE11414494115921

فرمانده انتظامی دلفان از انهدام باند دو نفره سرقت منزل و کشف ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از فارس، علی نجات‌کرمی در جمع کارکنان نیروی انتظامی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در دلفان موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان این پلیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند و با انجام یک سری اقدامات پلیسی رد دو سارق را گرفته و در یک عملیات حساب شده با هماهنگی مقام قضایی موفق به دستگیری آنان شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان که در مقابل شواهد و ادله محکم پلیس قرار گرفته بودند لب به اعتراف گشوده و به ۱۱ فقره سرقت منزل با حضور در محل‌های سرقت و بازسازی صحنه اعتراف کردند.

کرمی برای پیشگیری از دیگر سرقت‌های احتمالی به شهروندان توصیه کرد: با نصب حفاظ مناسب پشت پنجره و درب‌های ورودی، استفاده از قفل‌هایی توپی‌دار و مغزی مسطح و نگه نداشتن اشیای قیمتی و اسناد بهادار در منزل و سپردن به صندوق امانات بانک، سارقان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان در ادامه از پلمپ ۵۱ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

این مسئول گفت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم در ماه مبارک رمضان طرح نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن این فرماندهی اجرا شد.

وی افزود: ماموران در این طرح از چندین واحد صنفی بازدید به عمل آورده و تعداد ۵۱ واحد صنفی متخلف را به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین صنفی و انتظامی پلمپ کردند و متخلفان به دادسرا معرفی شدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط