سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۱:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ تیر ۱۳۹۴در ۷:۵۸ ق.ظ تعداد بازدید: 794 بازدید کد خبر:39689 چاپ خبر

رئیس اداره دوره اول آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان منصوب شد

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی محمد حسن نظری را به عنوان رئیس اداره دوره اول آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد. نظری که تحصیل کرده رشته ادبیات است ۲۷سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد و در این مدت مسئولیت هایی  چون آموزگاری ،دبیری ، مسئول حسابداری ، مسئول […]

P1400793

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی محمد حسن نظری را به عنوان رئیس اداره دوره اول آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد.

نظری که تحصیل کرده رشته ادبیات است ۲۷سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش دارد و در این مدت مسئولیت هایی  چون آموزگاری ،دبیری ، مسئول حسابداری ، مسئول آموزش ابتدایی و عمومی و معاونت مراکز آموزشی را تجربه کرده است.

گفتنی است که پیش از این نظری به عنوان کارشناس مسئول دوره اول متوسطه آموزش و پرورش لرستان انجام وظیفه می کرد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دوست عزیز جناب آقای نظری انتخاب شایسته حضرتعالی را در سمت فعلی تبریک وتهنیت عرض مینمایم توان وشایستگی ولیاقت جنابعالی بر کسی پوشیده نیست انشالله موفق وپیروز باشید

    [پاسخ]

  2. سلام بر برادر ارجمندم جناب محمدحسن نظری .انتصاب شایسته جنابعالی را که نشان از لیاقت و شایستگی شما می باشد تبریک عرض می نمایم .امید است مانند همیشه در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید .از جناب دکتر کریمی فر بخاطر حسن انتخابشان تشکر و قدردانی می شود .سربلند و پاینده باشید.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط