سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۲:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۴در ۹:۰۰ ق.ظ تعداد بازدید: 293 بازدید کد خبر:39591 چاپ خبر

قطعی مداوم برق داد مردم شهرک امام (ره) کوهدشت را درآورد+ توضیحات مدیر اداره ی برق

0

به گزارش خبرنگار کشکان، تعدادی از اهالی شهرک امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت، ضمن تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان، خواستار پیگیری مشکل قطعی مداوم شبانه برق در محل سکونت خود شدند. یکی از این شهروندان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:‌ چند شب است که برق قسمتی از شهرک امام (ره) به صورت مداوم […]

۶۸۵۰۲۱۰۰۵۲

به گزارش خبرنگار کشکان، تعدادی از اهالی شهرک امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت، ضمن تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان، خواستار پیگیری مشکل قطعی مداوم شبانه برق در محل سکونت خود شدند.

یکی از این شهروندان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:‌ چند شب است که برق قسمتی از شهرک امام (ره) به صورت مداوم قطع و وصل می شود که با توجه به گرمای شدید برای ساکنین مشکل ایجاد شده است. وی ادامه داد: پرسنل اداره ی برق شهرستان نیز با وجود مراجعه مکرر هنوز نتوانسته اند مشکل را به طور کامل برطرف کنند.

بدری رئیس اداره ی برق شهرستان کوهدشت علت این مشکل را ساخت و سازهای غیرمجاز و استفاده ی بی رویه از برق عنوان نمود که موجب ناتعادلی شبکه و سوختن فیوزهای تابلو می شود.

وی ادامه داد: متأسفانه بر ساخت و سازها در شهرک امام (ره) نظارتی نمی شود و تنها راه حل موضوع کنترل ساخت و سازهاست.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد تا زمانی که تغییر کاربری املاک شهرک امام از زراعی به مسکونی صورت نگیرد امکان ایجاد شبکه وجود نداشته و مشکل همچنان باقی خواهد ماند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط