سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۳:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ تیر ۱۳۹۴در ۸:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 343 بازدید کد خبر:39465 چاپ خبر

احتمال سفر استاندار و اعضای شورای برنامه ریزی استان به بخش کوهنانی

0

به گزارش خبرنگار کشکان، پس از پیگیری های صورت گرفته توسط امام جمعه و بخشدار کوهنانی، قرار است در آینده ی نزدیک ،جلسه شورای برنامه ریزی استان به ریاست مهندس بازوند استاندار لرستان در بخش کوهنانی برگزار شود. به همین منظور و در راستای برنامه ریزی و داشتن آمادگی لازم جهت استقبال شایسته از استاندار و […]

IMG_20150707_092506

به گزارش خبرنگار کشکان، پس از پیگیری های صورت گرفته توسط امام جمعه و بخشدار کوهنانی، قرار است در آینده ی نزدیک ،جلسه شورای برنامه ریزی استان به ریاست مهندس بازوند استاندار لرستان در بخش کوهنانی برگزار شود.

به همین منظور و در راستای برنامه ریزی و داشتن آمادگی لازم جهت استقبال شایسته از استاندار و هیأت همراه ، جلسه ای با حضور اعضای شورای اداری بخش به ریاست فیروز یارمحمدی بخشدار کوهنانی برگزار شد.

SAM_1751

در این جلسه ضمن بیان اهمیت برگزاری جلسه ی شورای برنامه ریزی استان و تاثیر آن در عمران و توسعه منطقه اظهار امیدواری شد تا ضمن شناسایی، دسته بندی و انتقال مجموعه ی مطالبات و مشکلات بخش کوهنانی در حوزه های مختلف زیرساختی از جمله جاده،آب،برق،گاز،بهداشت و درمان،فرهنگ وآموزش ،تربیت بدنی و…همچنین تلاش برای اسقرار اداراتی چون کمیته امداد،ثبت احوال ،آب و فاضلاب،راهنمایی و رانندگی و….استقبال ویژه و درخور شأن و جایگاه مردم نجیب و اصیل منطقه از استاندار و همراهان به عمل آید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بخشدار کوهنانی یکی از بهترین نیروهای اصلاح طلب کوهدشت است.
  امید که با اقتدار موفق و موید باشد

  [پاسخ]

 2. باسلام.مقدم استاندارمحترم وهیت همراه رابه بخش کوهنانی گرامی می داریم،وامیدواریم مایه ی خیروبرکت برای این مردم شهیدپرورولایتمداروهمیشه درصحنت باشند.

  [پاسخ]

 3. باعرض سلام وآرزوی موفقیت برای بخشدارمحترم وتوانمندکوهنانی انشاالله آسفالت جاده ارتباطی وسکوروحل مشکل آب شرب ودهیاری این روستاباتدابیربخشدارمحترم دراین جلسه مطرح وبه سرانجام برسد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط