سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۸:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۸ تیر ۱۳۹۴در ۵:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,645 بازدید کد خبر:39267 چاپ خبر

ایستگاه نقاشی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در کوهدشت برگزار می شود

0

با همکاری ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر و ماهنامه ی کودکان پیشوک

به گزارش کشکان، اعتیاد امروزه به یکی از آسیب های اجتماعی مهم در کشور به ویژه مناطق محروم تبدیل شده است. ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوهدشت با همراهی و همکاری نهادهای مختلف شامل فرمانداری، شهرداری، اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ی بهزیستی، شبکه ی بهداشت و درمان، اداره ی ورزش […]

۲۰۵-۱۲۰

به گزارش کشکان، اعتیاد امروزه به یکی از آسیب های اجتماعی مهم در کشور به ویژه مناطق محروم تبدیل شده است.

ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوهدشت با همراهی و همکاری نهادهای مختلف شامل فرمانداری، شهرداری، اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ی بهزیستی، شبکه ی بهداشت و درمان، اداره ی ورزش و جوانان، کمیته امداد امام (ره)، جمعیت هلال احمر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ماهنامه ی کودکان و نوجوانان غرب کشور «پیشوک» به منظور آشنایی نسل جوان و خانواده های آنان با مضرات و آثار مخرب مواد مخدر چهارشنبه ۱۰ تیرماه ساعت ۵ عصر در محل پارک زنده یاد دلیجانی مراسم «ایستگاه نقاشی» برگزار می کند.

در کنار این برنامه ی آموزنده برنامه هایی همچون جشن بادبادک ها، ژیمناستیک، نمایشگاه و مشاوره اعتیاد و شعرخوانی توسط شاعران طنزپرداز شهرستان برگزار می شود.

اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کوهدشت به نمایندگی از ستاد فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان، از عموم مردم دعوت نموده در این مراسم حضور به هم رسانند.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط