سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۱:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ تیر ۱۳۹۴در ۸:۴۱ ب.ظ تعداد بازدید: 3,444 بازدید کد خبر:39205 چاپ خبر

تغییر ناگهانی مدیران آموزش و پرورش ناحیه ۲ خرم آباد و منطقه پاپی!

0

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در حکمی مجتبی بهمنیان را به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه ۲ خرم آباد منصوب کرد. بهمنیان که کارشناسی ارشد فلسفه دارد بیش از ۳۰سال در آموزش و پرورش خدمت کرده و در این مدت به […]

Untitled-1

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در حکمی مجتبی بهمنیان را به عنوان سرپرست آموزش و پرورش ناحیه ۲ خرم آباد منصوب کرد. بهمنیان که کارشناسی ارشد فلسفه دارد بیش از ۳۰سال در آموزش و پرورش خدمت کرده و در این مدت به عنوان دبیر مراکز آموزشی، مسئول آموزش متوسطه و معاون آموش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد ، سرگروه آموزشی درس فلسفه ،عضو کمیسیون تخلفات امتحانات نهایی، عضو کمیسیون تحقیقات و پژوهش پژوهشکده تعلیم و تربیت خدمت کرده است.

لازم به ذکر است که بهمنیان پیش از این به عنوان معاونت پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی آموزش و پرورش لرستان مشغول به خدمت بودند.

وی همچنین دارای مقالات متعدد علمی در زمینه های فلسفه و معارف دینی و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس است و مدت ۲۸ ماه در جبهه های جنگ حضور داشته است.

 

کریمی فر همچنین در حکمی دیگر، عیدی مهدوی را به عنوان سرپرست آموزش و پرورش منطقه پاپی منصوب کرد. مهدوی که تحصیل کرده رشته مهندسی زراعت است در طول۲۸ سال خدمت در آموزش و پرورش سوابقی همچون کارشناس تربیت بدنی، معاونت آموزش و پرورش شهرستان دورود ، معاون مراکز آموزشی شهرستان دورود و تدریس در مراکز آموزشی را تجربه کرده است.

گفتنی است عیدی مهدوی از رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و عضو فعال بسیج گردان های عاشورا و بسیج فرهنگیان شهرستان دورود می باشد.

 

به نظر می رسد استیضاح نافرجام وزیر آموزش و پرورش در این تغییرات ناگهانی بی اثر نبوده است.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط