سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۸:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۶ تیر ۱۳۹۴در ۱:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,383 بازدید کد خبر:39186 چاپ خبر

با استعفای برخی چهره های سیاسی/ زنگ انتخابات در کوهدشت به صدا درآمد/ ادامه ی تلاش ها برای ائتلاف

0

به گزارش کشکان، مباحث و فعالیت های انتخاباتی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که بناست توأم با انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار شود همچون ادوار گذشته این بار نیز در شهرستان کوهدشت پیشتر از سایر نقاط استان لرستان رنگ و رو گرفته است. در حالی که زمزمه هایی مبنی بر تلاش فعالان سیاسی دو جریان […]

انتخابات-۱

به گزارش کشکان، مباحث و فعالیت های انتخاباتی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که بناست توأم با انتخابات مجلس خبرگان رهبری برگزار شود همچون ادوار گذشته این بار نیز در شهرستان کوهدشت پیشتر از سایر نقاط استان لرستان رنگ و رو گرفته است.

در حالی که زمزمه هایی مبنی بر تلاش فعالان سیاسی دو جریان اصلاح طلب و اصول گرا برای ائتلاف به گوش می رسد، با استعفای علی کورانی فر، اعلام حضور علی امامی راد و برخی افراد دیگر عمدتاً منتسب به جریان اصلاحات وضعیت به گونه ای دیگر رقم خورده است.

نشست فعالان سیاسی اصلاح طلب شهرستان در منزل یکی از فرهنگیان اصلاح طلب شهرستان با حضور محمد رضایی و فرج اله مؤمنی نیز نتوانسته برون رفتی به نام ائتلاف برای این جریان در بر داشته باشد. مؤمنی در این جلسه ائتلاف را منوط به ابراز تمایل و همراهی از ناحیه اسماعیل دوستی به عنوان لیدر جریان چپ به اصطلاح اعتدال گرای کوهدشت دانسته است. دوستی نیز با این استدلال که ملکشاهی اعتدال گرا و حامی دولت است، تا کنون قاطعانه به عنوان حامی پشت سر نماینده ی فعلی شهرستان ایستاده است.

در میان جریان اصولگرای شهرستان نیز تا کنون «ائتلاف» به معنای واقعی خود شکل نگرفته و آن چه فعالان این طیف بر زبان می رانند تا کنون جامه ی عمل به خود نپوشیده است. نه امامی راد به نفع شیخ علی شاهرخی قبادی کنار زده و نه تا کنون شیخ اصولگرایان در این رابطه اظهار نظری کرده است.

به نظر می رسد تعدد کاندیداهای جریان اصلاح طلب این دوره بیشتر بوده و برای فهم اینکه رقیبان اصلی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان چه کسانی هستند باید مدتی دیگر صبر نمود.

تا کنون در کنار الهیار ملکشاهی، علی کورانی فر، علی امامی راد، علی شاهرخی قبادی و علی محمد سوری لکی به عنوان کاندیداهای سنتی انتخابات مجلس شورای اسلامی در کوهدشت، زمزمه ی کاندیداتوری اشخاصی چون حجت الاسلام مبلغی، فرج اله مؤمنی، محمد محمدی آزادبخت، طهماسب علیپور، مصطفی آزادبخت، یونس امرایی، فردین گراوند، حمزه فیضی و حجت الاسلام سیامک رشیدیان نیز به گوش می رسد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دانشجوی دکتری

  راه توسعه و پیشرفت کوهدشت تنها اعتدال است یعنی همان که دوستی و ملکشاهی و مجید انصاری و دولت و… میگویند. شمارا به خدا افراط چپ و افراط راست را رها کنید ما سالهاست چوب سیاسی کاری را خورده ایم و از توسعه عقب افتاده ایم.

  [پاسخ]

  همشهري در :

  دکتر جان کدام پیشرفت منظورته

  [پاسخ]

 2. فقط فرج اله مومنی

  [پاسخ]

  همشهري در :

  فقط با فرج برای کوهدشت فرج حاصل میشود

  [پاسخ]

 3. فقطحاجعلی محمدسوری لکی

  [پاسخ]

 4. هم شرو بی همممممممممممممممممممممممم

  [پاسخ]

 5. فقط ملکشاهی

  [پاسخ]

 6. کاندیدما فقط حمزه فیضی پور مرد درستکار ومردمی

  [پاسخ]

 7. کوهدشت هیچ پیشرفتی نداشته وهیچ گونه امکانات رفاهی وتفریحی نداردوهیچ مسئول ونماینده ای بعدازاخذرای نسبت به پیشرفت وتجهیزامکانات شهری اقدام نکرده اند.مردم محترم کوهدشت به این نظرفکرکنندوبررسی کنیدبینم چه کاری تاالان برای این شهرشده جزاینکه شهروسعت بدقواره ای براساس ساخت وسازهای غیراصولی وفنی مهندسی به خودگرفته است.نگاه کنیدبه خیابانهاوکوچه هاوپارکهاو….

  [پاسخ]

 8. دوستا ن اگه می خواهید گامی درپیشرفت شهرستان برداریدآقای ملکشاهی انتخاب کنیدهمراه دولت وهم گام دوستی سردمداراصلاحات درکوهدشت.

  [پاسخ]

 9. ای مردم این آقایان تا کنون کجا بوده اند اکثریت کارشناس فرهنگی واقتصادی و……هستند چراحتی یک برنامه درطول ساله های اخیر جهت چالشها وبیکاری جوانان وفلاکت واعتیاد وبزه های اجتماعی که در این دیارکهن وجود دارد یک نشست این چنینی نمیگیرندهروفت هم نزدیک انتخابات مجلس میشوداهل جلسه وبرنامه میشویم شما رابه خداآقایان لیدر سیاسی شما ازریاست جمهوربگیر تامعاونیش وحتی با بعضی از وزرا رابطه نزیدیک دارید زورتان برای تغییرات مدیران کل استان وعزل ونصب این وآن هدر ندهید برای آوردن یک پروزه ویک کارخانه جهت رفع بیکاریدرکوهدشت ورومشکان بکار ببریدهمه ما مدیون خون شهدای عزیزی همانند سرداران رشید ودلاوری همجون سرتیب نیاهاوآزادبختها وسوریهاوامراییهاوکوشکیهاوگراوندهاوآدینه وندهاوابراهیمیهاوبازوندهاولرستانینهاوقبادیهاوسایرشهدای عزیزودوست داشتنی طرهان بزرگ هستیم

  [پاسخ]

 10. آقای به اصطلاح دلواپس ، آقای … مانند سایر آقایان که خود را وکیل مردمی می دانند که این روزها شرمنده زن و بچه های خود هستند دیگر هیچ جایگاهی در بین مردم ندارند و به گفتمان دیگر مهره سوخته اند برادر من رای مردم حق الناس است از خدا بترس و بهتر است بیشتر دلواپس منافع خود باشید تا مردمی که امروزه دارای شعور سیاسی بوده و به راحتی خوب را از بد تشخیص میدهند .

  [پاسخ]

 11. سیامک رشیدی!!!!!!!!سیامک رشیدی!!!!!!!!!!سیامک رشیدی!!!!!!!!!!!!به به چه شود حاج آقا

  [پاسخ]

 12. من بعنوان یک شهروند کوهدشتی وقتی این بی نظمی ها درساخت وساز رو میبینم دلم از این شهر زده میشود چرا ساخت ساز ها مهندسی نیست ،چرا این شهر اینقدر بی درو پیکر است،چرا بجای توسعه وپیشرفت ،پسرفت دارد ،شهر ما همش رابطه بازی شده این همه بودجه برای شهرستان کوهدشت ورومشگان میاد ولی تغییری دیده نمیشود،از افراد بی تجربه و نالایق برای مسولیت استفاده میشود که باعث عقب ماندگی میشود انتخابها بایستی براساس لیاقت وتوانایی باشد،شما را خدا اینهایی که نمتونید خودتان کنار برید

  [پاسخ]

 13. فقط با امامی شهر اباد میشود

  [پاسخ]

 14. فقط فیضی پور درود بر اصلاحات

  [پاسخ]

 15. انتخاب کانتها گزینشیه انگار دوست محمدی عزیز چرا کامنت بنده را مبنی بر اعلام حمایت ما دانشجوان خط امام ورهبری را از برادر اندیشمند دکتر فردین گراوند را نشون ندادی از شما بعنوان یک حقوقدان انتظار بیشتری میرفت

  [پاسخ]

 16. سلام ودرود برکل کیشت ،کورانی ،گراو،رومشگون کل دشت

  [پاسخ]

 17. مشکل جدول شهر چغابل هنوز حل نشده ،کی میخاد این مشکل حل شود،
  مشکل این دستفروشها که نان ومواد غذایی می فروشند چرا حل نمی شود (دل جگر مرغ ،احماء واحشاءو…….)
  نانواییهای تونلی ممنوع شدند .ولی برای بعضیها بود والان عده ای هنوز فعالیت دارند چه کسی مسول پیگیری این کار است.
  عده ای از نانواییهای شهرستان رومشکان فاقد پروانه هستن ولی فعالیت دارند

  [پاسخ]

 18. رومشگانی جون اعماء نه احما!!!دلبندمادر

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط