سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۹:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ تیر ۱۳۹۴در ۷:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,550 بازدید کد خبر:39147 چاپ خبر

بازداشت عامل اسیدپاشی مادر و دختر کوهدشتی

0

کشکان: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: نیروی انتظامی لرستان ظرف کمتر از ۲۴ ساعت عامل اسید پاشی مادر و دختر کوهدشتی را دستگیر کرد. سرهنگ رضا شیر اوژن در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: دوم تیرماه در جریان یک اختلاف خانوادگی در شهرستان کوهدشت یک مادر و دختر قربانی اسیدپاشی شدند. وی […]

۳۳۱۴۲۷۴_۳۲۴

کشکان: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: نیروی انتظامی لرستان ظرف کمتر از ۲۴ ساعت عامل اسید پاشی مادر و دختر کوهدشتی را دستگیر کرد.

سرهنگ رضا شیر اوژن در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: دوم تیرماه در جریان یک اختلاف خانوادگی در شهرستان کوهدشت یک مادر و دختر قربانی اسیدپاشی شدند.

وی افزود: نیروی انتظامی استان لرستان  پس از اطلاع بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار داد که با انجام عملیات های پلیس واطلاعات مجرم ظرف کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

معاون فرماندهی انتظامی لرستان با بیان اینکه مجرم تعادل روحی خوبی ندارد، عنوان کرد: پس از دستگیری فرد مذکور که در کوه های بلوران شهرستان کوهدشت مخفی شده بود تحویل مقامات قضایی داده شد.

شب سه‌شنبه بر اثر نزاع خانوادگی مادر و دختر هشت ساله کوهدشتی قربانی اسیدپاشی شدند.

این زن و دختر ۸ ساله بعد از اینکه مورد ضرب و شتم قرار گرفته از قسمت صورت دچار اسیدپاشی شده و دختر وی نیز از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده که پس از این حادثه مصدومین به خرم آباد منتقل و بعد از مداوای اولیه برای اقدامات پزشکی به تهران منتقل شدند.

برخی منابع محلی کوهدشت نیز که این خبر را اعلام کرده‌اند معتقد هستند مردی که دچار بیماری روحی روانی بوده به برادرزاده هشت ساله خود اسیدپاشی کرده و زمانی که مادر کودک برای دفاع از فرزند خود اقدام کرده علاوه بر ضرب و شتم مادر، به صورت وی نیز اسید پاشیده است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. لعنت اله علی قوم الظالمین

  [پاسخ]

 2. از نیروی انتظامی در دستگیری سریع مجرم کمال تشکر را داریم.

  [پاسخ]

 3. از نیروی انتظامی به خاطر دستگیری این شخص مجرم کمال تشکر را دارم امید واترم بقیه مجرمین به این زودی دستگیر شوند

  [پاسخ]

 4. لعنت اله علی قوم الظالمین

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط