سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۰:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۴ تیر ۱۳۹۴در ۸:۵۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,559 بازدید کد خبر:39104 چاپ خبر

کورانی فر استعفا داد

0

به منظور کاندیداتوری در انتخابات مجلس

علی کورانی فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان به منظور کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد. هوشنگ بازوند استاندار لرستان، با این استعفا موافقت نموده است. علی کورانی فر از نیروهای شاخص سیاسی و نزدیک به جریان اصلاح طلبی استان است. ایشان در پرونده کاری […]

۲۰۱۵۰۱۲۲۰۹۴۳۴۹۴۴۴ (۱)

علی کورانی فر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان به منظور کاندیداتوری در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان، با این استعفا موافقت نموده است.

علی کورانی فر از نیروهای شاخص سیاسی و نزدیک به جریان اصلاح طلبی استان است. ایشان در پرونده کاری خود مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی، رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت و دبیری آموزش و پرورش و… را دارد.

ایشان در انتخابات دور قبل مجلس (یعنی مجلس نهم) با عدم تایید صلاحیت از طرف شورای نگهبان از گردونه رقابت انتخاباتی کوهدشت خارج شد.
کاندیداتوری کورانی فر در حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشگان با دو پرسش اساسی روبرو است:
اول: آیا وی توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت می شود؟
دوم: و در صورت تایید صلاحیت، با توجه به سابقه ایشان در همکاری با دولت محمود احمدی‌نژاد آیا ایشان می تواند جاذبه ای برای جذب رای بدنه جریان اصلاح طلبی داشته باشند؟

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اخلاق ، رفتار و منش آقای کورانی فر که جز افتخارات این شهرستان هستند بر هیچ کس پوشیده نیست ، ایشان برخلاف سایر بزرگان سیاسی شهرستان که این روزها خود را میراث دار میدانند با مراجعین تند برخورد نمیکنند و با سعه صدر پذیرای مراجعه کنندگان است و از هر لحاظ شایسته است و انشالله تایید خواهند شد و انتخاب مردم نجیب کوهدشت برای ورود به مجلس خواهند بود.

  [پاسخ]

 2. اقای کورانی فر شما فردی باشخصیت و متین هستید ولی مردم این را می فهمند کسی که ۸ سال دولت قبلی بعنوان معاون استانداری همدان و مرکزی خدمت می کردی در ان موقع از اصلاح طلبان کوهدشت حمایت نمی کردی ؟ ما چقدر سختی کشیدیم تا اینکه با مدیریت ملکشاهی و دوستی و عباسی فردقبل از دولت محترم تدبیر و امید سرمان را بلند کردیم ….

  [پاسخ]

 3. خوش آمدی موفق وموید وپیروز وسربلند باشید

  [پاسخ]

 4. پیروز انتخابات آقای کورانی فر است

  [پاسخ]

 5. با وجود ملکشاهی شما جایگاهی در بین اصلاح طلبان نداری

  [پاسخ]

 6. تا ملکشاهی هستش هیچ کس پیروز نیست

  [پاسخ]

 7. شک نکید بدون حمایت اقای دوستی جایگاهی در بین دوستان اصلاح طلب نداری

  [پاسخ]

  25 در :

  دوستی اگر دارای رای در شهرستان باشه مطمئن باش خودش کاندیدای انتخابات کوهدشت می شود

  [پاسخ]

  مهرداد امرایی از رومشکان در :

  مگه اصلاح طلبان گوش بفرمان دوستی اند داداش بصیرت سیاسی ات ضعیفه

  [پاسخ]

 8. خوش اومای کلای

  [پاسخ]

 9. ایا تایید می شید?فکر نکنم

  [پاسخ]

 10. محمد علی کسمرادیان

  دوستی خودش الان جز هییت ۵ نفره ی انتخاب کنندگان اصلاح طلب استان است و به یقین اینبار با وجود کاندیداهای اصلاح طلب از جمله کورانی فر محمدی ازادبخت طهماس علی پوریان نمیتواند از کس دیگری حمایت کند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط