سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۹:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۱ تیر ۱۳۹۴در ۱۱:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 1,390 بازدید کد خبر:38992 چاپ خبر

بازدید آموزشی گروه بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت از کارگاه های سطح شهر

0

صبح روز شنبه، پرسنل گروه بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت با هدف آگاهی و اطلاع رسانی به کارفرمایان و کارگران کارگاههای سطح شهر، در خصوص بیماری های شغلی و راه های پیشگیری از آنها و همچنین ضرورت انجام معاینات شغلی؛ به کارگاههای سطح شهر مراجعه نمودند. میرزایی مسئول بهداشت حرفه ای شهرستان در […]

صبح روز شنبه، پرسنل گروه بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت شهرستان کوهدشت با هدف آگاهی و اطلاع رسانی به کارفرمایان و کارگران کارگاههای سطح شهر، در خصوص بیماری های شغلی و راه های پیشگیری از آنها و همچنین ضرورت انجام معاینات شغلی؛ به کارگاههای سطح شهر مراجعه نمودند.
میرزایی مسئول بهداشت حرفه ای شهرستان در این خصوص به خبرنگار کشکان گفت: بهداشت حرفه ای علمی ست که هدف آن پیشگیری از بروز بیماری ها و عوارض شغلی است. وی افزود: کارگران در هر شغلی در معرض یک سری عوامل زیان آور قرار دارند که این عوامل زیان آور در مشاغل مختلف متفاوت می باشد، و هدف بهداشت حرفه ای نیز آگاهی رسانی به کارگران مشاغل مختلف در خصوص این عوامل زیان آور محیط کار و به حداقل رساندن عوارض آنها می باشد.
در این بازدید آموزشی مسائل مربوط به نحوه صحیح حمل و جابجایی دستی بار و اهمیت و چگونگی انجام معاینات شغلی به کارگران و کارفرمایان آموزش و توضیح داده شد.

گزارش و عکس: سید مجتبی حسینی

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

بهداشت حرفه ای

دیدگاه

 1. این جزء وظایف ابتدایی بهداشت حرفه ای هستش.کار بسیار شاخی نکرده این که بخواین طرز صحیح بلند کار اجسام رو بهشون آموزش بدین.از بس که این وظایف مبتدی خودتون رو انجام می دین حالا رفتین ۴ تا عکس گرفتین که چی؟
  در سال ۵۰ مورد برق گرفتگی شدید و آسیب های جبران ناپذیر ایمنی و کار تو شهرستان اتفاق می افته اون موقع شما کجایین؟

  [پاسخ]

  محسن میرزایی در :

  هدف ازاین نوع بازدیدها:اول آموزش کارگران وکارفرمایان وآشناکردن آنهابابیماریهای شغلی وارائه راه کارجهت پیشگیری ازبیماریهای شغلی است،البته کارگران محترم وزحمت کش خیلی استقبال کردن ازاین انجام وظیفه.ودوم چک کردن کارهمکاران بهداشت حرفه ای شاغل درمراکزتحت پوشش مرکزبهداشته،چون روزبعدازاین بازدیدمابرای همکاران شاغل درمراکزیه پاورپوینت آموزشی ارائه دادیم ونحوه صحیح بازدیدوبازرسی ازکارگاههاروآموزش دادیم.

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  سلام مهندس میرزایی.
  دیدین من بی جا نمی گفتم
  دقیقا ۳ه ۴ روز بعد از کامنت من یکی از کارمندهای اداره برق باز هم به علت بی احتیاطی و بی اهمیتی به بهداشت کار جان خودشون رو از دست دادن.
  جالب اینجاست که روز بعدش من خودم دیدم که..یکی دیگه از همین کارمندهاشون دقیقا روز بعد از اون حادثه برق گرفتگی بدون دستکش و کلاه و کمربند مطمعن اقدام به تعمیر دکل برق می کردن. مهندس با هماهنگی با اداره برق یک دوره آموزشی واسه کارمندان و کارکنان اداره برق بزارین که چرا……

  [پاسخ]

  ع.گ در :

  باسلام
  جناب میرزایی اینکه آموزش امری پسندیده است بر کسی پوشیده نیست وبنده به نوبه خود بخاطر این کار از شما تشکر میکنم .اما سوال اینجاست؟؟؟وظیفه ای که شما بر عهده دارید ودرقبال آن حقوق ومزایا دریافت میکنید مگر کاری جز این سرکشی وبازدید واموزش دادن وآگاه کردن کارگران برای جلوگیری ازصدمات ناشی از دستگاهها ولوازم کاریست تا انجایی که اینجانب در جریان هستم اکثر قسمتهای شبکه بهداشت ودرمان کوهدشت وظیفه سرکشی به نهادهای زیر مجموعه خودرا برعهده دارند وجزو کارهای روزمره به حساب می اید ،بهتر این است اگر کار ی میخواهد انجام شود این همه بزرگنمایی نشود .

  [پاسخ]

 2. یکی باید گروه بهداشت حرفه ایی رو آموزش بده ,خدااایی ته اعتماد به نفسین شماها..

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط