سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۹:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۴در ۸:۲۶ ق.ظ تعداد بازدید: 553 بازدید کد خبر:38940 چاپ خبر

کمک خیرین به مددجویان بهزیستی کوهدشت در ماه مبارک رمضان

0

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت در گفتگو با پایگاه خبری کشکان از کمک خیرین به این اداره جهت کمک رسانی به مددجویان در ماه مبارک رمضان خبر داد. فتحی در این رابطه گفت: خیر بزرگوار آقای حاج لطیف ناصری طبق سنوات گذشته به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان بسته خشک غذایی (برنج و روغن) به ارزش […]

۹۳٫۷٫۳-latif-naseri-3-copy

رئیس اداره بهزیستی شهرستان کوهدشت در گفتگو با پایگاه خبری کشکان از کمک خیرین به این اداره جهت کمک رسانی به مددجویان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

فتحی در این رابطه گفت: خیر بزرگوار آقای حاج لطیف ناصری طبق سنوات گذشته به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان بسته خشک غذایی (برنج و روغن) به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال ، سرکار خانم عالیه محمدی گراوند یکصد دست مانتو شلوار به ارزش ۸۰۰۰۰۰۰۰ ریال و آقای امرایی مدیر  فروشگاه ملت بسته خشک مواد غذایی به ارزش ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال به اداره بهزیستی شهرستان اهدا نمودند. آقای فتحی پور ریاست اداره بهزیستی این شهرستان  با بیان این خبر اعلام نمود اداره بهزیستی این شهرستان دست کلیه خیرین نیکوکار را به گرمی می فشارد و آمادگی دارد کلیه کمک های نقدی و غیر نقدی خیرین گرامی را جمع آوری و بین مددجویان نیازمند توزیع نماید.

شماره حساب مشارکتهای مردمی شهرستان کوهدشت نزد بانک توسعه تعاون: ۳۳۰۵۹۰۷۳۴۵۴۸۲۰۱

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود خدا بر تو جناب ناصری

  حاجی واقعی یعنی شما

  [پاسخ]

 2. این همه کمک که جناب ناصری کرده چرا مسولین یک خیابان را بنامش نمیکنن قدردانی خودتون را نشون بدید کم هستند افراد خیری چون ناصری بیایید بدور از شعار جهت پاسداشت حاج لطیف ناصری یک جایی را ب اسم ایشان نامگذاری کنید جهت اطلاع شورای شهر و مسولیین شهر هر چند که ایشان نیازی به این کارا نداره ولی احترامم چیز بدب نیست

  [پاسخ]

 3. درودخدابرجناب ناصری بزرگ.نتیجه گم نمیشود.مگرماپولدارتواین شهرکم داریم؟!پولدارانی که صف اول نمازجماعت ازآن آنهاست!ولی مطمئن باشندچنین عباداتی به درگاه خدانخواهدرسید!خمس وزکات رابه جاهایی میدهندتاشناخته شونددرصورتی که دور و ورشان پرازفقیروبدبخت است!اول خانه بعدهمسایه.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط