سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۱:۵۴:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ،‌ ۰۸:۰۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۴در ۱۲:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,205 بازدید کد خبر:38832 چاپ خبر

آیا کورانی‌فر استعفا می دهد؟

0

دکتر علی کورانی فر یکی از نیروهای شاخص سیاسی و نزدیک به جریان اصلاح طلبی استان است. ایشان در پرونده کاری خود مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور […]

MG_1891

دکتر علی کورانی فر یکی از نیروهای شاخص سیاسی و نزدیک به جریان اصلاح طلبی استان است. ایشان در پرونده کاری خود مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی، رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت و دبیری آموزش و پرورش و… را دارد.
ایشان در انتخابات دور قبل مجلس (یعنی مجلس نهم) با عدم تایید صلاحیت از طرف شورای نگهبان از گردونه رقابت انتخاباتی خارج شد.
با توجه به اینکه زمان اعلام دقیق استعفای مدیران و مسوولان به منظور شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ۲۸ خرداد جاری تا سوم تیرماه اعلام شده است؛ این سوال مطرح می شود که آیا کورانی‌فر جهت کاندیداتوری انتخابات مجلس استعفا می دهد؟
برای پاسخ این سوال باید تا سوم تیر منتظر ماند. کورانی فر در صورت استعفا و اعلام کاندیداتوری با دو مشکل اساسی روبرو خواهد بود:
اول: آیا توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت می شود؟
دوم: و در صورت تایید صلاحیت، با توجه به سابقه ایشان در همکاری با دولت محمود احمدی‌نژاد آیا ایشان می تواند جاذبه ای برای جذب رای بدنه جریان اصلاح طلبی داشته باشند؟

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ایشان فردی شاخص است که هم بامردم رابطه اجتماعی دارندهم از نظرمدیریتی وسیاسی انسانی متدین وحامی رهبری ونظام میباشندشاخصه بارز ایشان این است که باتمام طوایف طرحان خویشاوندی دارند ومهمترازهمه سعه صدرومتانت آقای کورانی فر است که بهترین موقعیت زمانی برای حضور ایشان درمیدان انتخابات مجلس است.

  [پاسخ]

 2. مثل اینکه از خود رومشکان رقیبانی برای ملکشاهی بوجود آمده که اتفاقا در بین مردم رومشکان دارای احترام هستند.
  به نظرم هر چه تعدد کاندیداها بیشتر باشد بهتر است.

  [پاسخ]

  امرايي در :

  حتما” شما مسئول ستادش می شین

  [پاسخ]

 3. با وضعیتی که اصولگرایان افراطی برای کشور پیش آورده اند و با وجود یک انتخابات آزاد، انتظار این است که اکثریت مجلس به دست افراد کاردان و خبره برسد و سهم اصولگرایان از مجلس آینده کم شود.

  [پاسخ]

  کورش در :

  جناب مستقل شما لیبرال ها بعد از دوسال چه کار کردید تورم را بصورت نقطه به نقطه مهار کردید اما چقدر پول وارد کردید به اندازه ۸ سال گذشته آمار را از سایت بانک مرکزی بگیرید

  [پاسخ]

 4. ایشان با توجه به رتبه علمی و همچنین در راس امور بودنشان در استانداری بهتر می توانند مشکلات مردم را پیگیر باشند .با امید شرکت ایشان در انتخابات دوره دهم مردم ما اگاه هستند به کسی رای می دهند که زخمی از انها پاک کند نه اینکه زخم انها را تازه کند .با ارزوی موفقیت برای دکتر کورانی فر

  [پاسخ]

 5. باسلام،بمیرم واسه فرهنگیان. شغل معلمی ایشان آخر همه اومده. تأسف

  [پاسخ]

 6. انشاالله شاهد حضور مقتدرانه ایشون باشیم. انتظار میره تجارب ایشون به دلیل مدیریت در استانهای صنعتی و آشنایی با اصول جذب سرمایه بتونه نوید بخش حرکت رو به جلو در شهرستان کوهدشت باشه.

  [پاسخ]

 7. رومشکانی درجواب امرایی

  اگر اشتباه نکنم شما تجربه ی بیشتری درریئس شدن ستادهای انتخاباتی دارید این مسولیت را برای شما درنظر گرفتیم شاید جنابعالی یک روزی کاندید مجلس شدیدچون شما………….خیلی بلدی ؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط