سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۰:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۴در ۹:۳۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,117 بازدید کد خبر:38810 چاپ خبر

امید در دولت تدبیر

0

فردین گراوند

  فردین گراوند/ کشکان: ۲۴ خرداد دومین سالگرد پیروزی ملت ایران بر افراط وتفریط بود وروزی بود که مردم به شعار اعتدال دکتر روحانی رای دادند وکلید تدبیر وامید رابه وی سپردند .در این روزپس از ۸ سال ، دولتی به واسطه تدبیر مقام معظم رهبری ، یاران بنیانگذار جمهوری اسلامی ، صبوری نخبگان و […]

IMG_20150522_182629

 

فردین گراوند/ کشکان: ۲۴ خرداد دومین سالگرد پیروزی ملت ایران بر افراط وتفریط بود وروزی بود که مردم به شعار اعتدال دکتر روحانی رای دادند وکلید تدبیر وامید رابه وی سپردند .در این روزپس از ۸ سال ، دولتی به واسطه تدبیر مقام معظم رهبری ، یاران بنیانگذار جمهوری اسلامی ، صبوری نخبگان و رای هوشمندانه مردم به روی کار آمد که موجی از شادی وامید را درجامعه به دنبال داشت.

با توجه به شرایط موجود و رفتار برخی از افراد وقتی به دولت تدبیر و امید ، دولتی که محصول رای مردم ، عقلانیت و حمایت مجموعه نیروهای دلسوز کشوراز چپ و راست ( اصولگرا و اصلاح طلب ) به ویژه دانشمند عزیز جناب آقای دکترعارف ، نگریسته می شود به جرات می توان گفت که دولت یازدهم دولتی مظلوم با حامیانی مظلومتر است چرا که دولت و حامیانش بدنبال امید ، آرامش و احیاء تمدن ایرانی اسلامی در جامعه هستند هر چند که جماعتی از این رفتار متمدنانه ، مسئولانه و دلسوزانه دولت و حامیانش متاسفانه بعضا سوء استفاده می نمایند.

منتخب مردم در ۲۴ خرداد در حالی امور کشور را بدست گرفته که جز سرزمینی سوخته چیزی در مقابلش نیست . لکن با تمام مصائب و مشکلات موجود همین که به لطف خداوند و به پاس حرمت خون شهدا در ۲۴ خرداد نشاط ، سرزندگی و امید مجدد در جامعه زنده شده را باید غنیمت دانست.

بر نخبگان و علاقمند به تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید است که هوشیارانه مراقب باشند تا آرامش و امید متولد شده در ۲۴خرداد ۹۲ در کشور حفظ گردد. زیرا جماعتی در پی آنند تا به بهانه هایی فضای رو به عقلانیت و اعتدال شکل گرفته و رو به رشد در جامعه دوام نداشته باشد .

نمی دانم این چه تقدیری است که انگار سهم تربیت یافتگان امام و مدرسه عشق به جزخون جگر خوردن و مظلومیت چیز دیگری نیست ، از این رو بر همه علاقمندان به اسلام و مردم ، ایران ، امام و مقام معظم رهبری است که به دولت تدبیر و امید که توسط فردی بسیجی ، عالم ، فرهیخته ، با تجربه و دیپلمات اداره می شود به منظور اعتلای جمهوری اسلامی و امنیت کشور کمک کنند و ازآن حمایت نمایند و بسان دوران دفاع مقدس به طور شبانه روزی کار و تلاش و کوشش کنند تا جبران فرصت های از دست رفته کشور طی سالهای گذشته گردد.

دولت تدبیر و امید به دنبال کرامت شهروندان ایرانی بدون عوام فریبی است و حاضر نیست کرامت مردم را با دروغ و خرافه آلوده نماید زیرا معتقد است که با دستمال کثیف نمی توان شیشه را پاک کرد. رئیس جمهور محترم به اصول اخلاقی و قواعد قانونی برای اداره امورکشور مقید ، و معتقد است که امور کشور می بایست منطقی و اصولی مدیریت شود.

دولت تدبیروامید در عرصه بین المللی بدنبال کاهش هزینه های کشور بر اساس سه اصل عزت ، حکمت ، مصلحت و درعرصه داخلی در پی ترویج ادبیات منطقی در زمینه تعامل با تمام شهروندان ،دلسوزان و فعالین در امر توسعه کشوردر جهت خدمت به مردم با هدف رونق در بخش های مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی است.

دولت تدبیر و امید با مشکلات بی شماری در عرصه های مختلف اجرایی کشور مواجه است تازه اگر دولت فعلی بتواند تنها هشت سال گذشته را به طور کامل برای مردم تشریح و ترسیم کند، کار بزرگی کرده است .

در کشور جماعتی وجود دارد بدون توجه به تاکیدات مقام رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی و وضعیت منطقه با تعصباتی که شاید مناسب فضای آرام کشور باشد( رقابت های سیاسی ) نه اوضاع نامناسب فعلی که از یک سو ناشی از تحریم ها و از سوی دیگر نیز ناشی از وضعیت اشتغال ، اقتصاد ، محیط زیست و بحران آب در کشور است ، مدام در پی آنند تا امیدی که بواسطه انتخاب هوشمندانه مردم در ۲۴ خرداد ۹۲ بر فضای جامعه حاکم گردیده را به نا امیدی مبدل سازند. در حالیکه بخوبی می دانند نا امید ساختن مردم در شرایط فعلی کشور و منطقه بدترین اقدام و گناهی نا بخشودنی است .جا دارد خطاب به این جماعت گفت : فَأَیْنَ تَذْهَبُون؟َ

لازم است به این جماعت که مردم عملکردشان را بخوبی در هشت سال گذشته مشاهده نموده اند عرض کرد به جای فضا سازی علیه دولت فعلی مثل تمام احزاب و گروه های سیاسی که در رقابت های انتخاباتی موفق نمی شوند به تجزیه و تحلیل و نقد عملکرد خود پرداخته و رفتار خود را اصلاح نمایند و بگذارند دولت تدبیر و امید مردم، به سامان دادن امور کشور و ترمیم  تمدن آسیب دیده مان که در شرایط فعلی کاری بسیار سخت و دشوار است مشغول گردد.

دولت تدبیر و امید در استان لرستان با انتصاب استانداری تلاشگر، با انگیزه و پیگیر نشان داده که بدنبال ارائه خدمت به مردم در این نقطه از کشور مثل سایر نقاط دیگر میهن اسلامی است.

به اعتقاد اینجانب در کمال ناباوری برخی از آقایان در استان به امورات حاشیه ایی ، جزئی و بعضا فرصت سوزی مشغول هستند که با هدف گذاری های دولت تدبیر و امید در کشور و برنامه های توسعه ای استاندار در استان که بر گرفته از سیاست های کلی جمهوری اسلامی می باشد فرسنگ ها فاصله دارد.

امیدواریم که در فضای عقلانیت رو به رشد در کشور، که به واسطه تشکیل دولت تدبیر وامید بوجود آمده فرصت استفاده از تجربیات بزرگانی که اکنون جامعه از وجودشان محروم گردیده نیز فراهم شود.

امید است تدبیر و امید ی که دولت جناب آقای روحانی منادی آن است این گونه محقق شود که تدبیر آن نمادی باشد از تداوم پروسه اصلاحگری اما با مشی مدبرانه و معتدلانه ، و امید آن نمادی از زنده بودن آرمانهای اصلاحات که همان آرمان های  انقلاب شکوهمند اسلامی ۵۷ در چشم انداز پیش روی جمهوری اسلامی باشد . انشا ا ..

 

 

 

دیدگاه

 1. متن خوب و زیبایی بود جناب گراوند یک جای شنیده بودم قصد کاندید شدن داری و یک روز هم پیامک تبلیغاتی شما دستم رسید واقعا اگه قصد کاندید شدن را داری به این تصمیم شجاعانه بهت تبریک میگم اگه طایفه گراوند با هات باشن رای بالایی میاری ما نیز سر فرصت میام پیشت ضمنا با توجه به اینکه شما از طیف اصلاح طلبان میباشید سعی کن با بزرگان اصلاح طلب و دولت تدبیر جلساتی داشته باشید تا به اتحاد برسید واقعا مردم نیز دیگه از ازمون پس داده ها خسته شدند منتظر یک نیروی جوان و فعال دیگری هستند بازم تبریک میگم و خسته نباشید خدمت دوستان کشکان که این متن را نشون دادند

  [پاسخ]

 2. تشکر از جناب گراوند. ان شاالله بعدا ز انتخابات مجلس دهم بسیاری از مدیران ناسازگار با شعار ها و اهداف دولت تدبیر و امید برن و به جای اونها افرادی لایق با طرز فکری روشن سر کار بیان شاید با همراهی نمایندگان واقعی مردم تحولی اساسی در استان ایجاد بشه.

  [پاسخ]

 3. با سلام خدمت استاد و معلم خوبم جناب فردین گراوند به خوبی از دولبت تدبیر و امیش سخن گفتی برای کاندیداتوری شنیدم فعالیت میکنید از دانشجا و اقوام شنیده بهت تبریک میگم مطمن هستم مردم کوهدشت دیگر دنباله رو اماحان پس داده ها نمیرن و دنبال فردی جوان و با آتیه چون شما هستند برای موفقیتتان از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم

  [پاسخ]

  دوست سال اول ودوم دردبیرستان فجر در :

  شیباجان سلام دیارت بخیرخانم ..مشتاق دیدارتم خیلی وقته .
  کردار اقای گراوند بخیر موجب شدخبری ازت بشه
  هم طایفمونه ها حتما رای بده.

  [پاسخ]

  دکتر یوسفوند در :

  دوست خوبم خودتو معرفی نکردی اقای گراوند شوهر عمه ام هست انشااله بش رای بدید

  [پاسخ]

 4. متن محکم و خوبی بود بخصوص پاراگراف اخر که به قشنگی بیان شد با تشکر از نویسنده خوب گراوند و با عرض خیر مقدم برا ورود به انتخابات خوش هتین برا …نوم خدا اره قیافه جا کتیته چم هر چی حسوده خل بو ..درتنر کول هر چی حیفه نونه باسپاس از جناب دوست محمکدی فرهنگی خبرنگار و فعال وبادانش

  [پاسخ]

 5. حاج فردین مبارکه از نوشته ات خوشم اومد ماهمکاران نیز در خدمتیم

  [پاسخ]

 6. باسلام :آقا فردین احتمالا این متن رو قبل از واریز شدن یارانه ها؟؟؟ زحمت ارسالشو کشیده است .فردین جان مطلع شدی که یارانه زوجهای فرهنگی قطع شده است؟ بی محابا با الفاظ بازی نمودن ظلم بزرگیست در حق این الفاظ زیرا که کلمات والفاظ بار حقوقی دارند جنابعالی در مرقومه اتان فرمودید دولت یازدهم دولتی مظلوم است امروز دولت دکتر روحانی مظلوم نیست این واژه های مقدس تدبیر وامید است که مظلوم واقع شده اند واژه مقدس کلید (مفتاح ) است که مظلوم واقع شده است فردین جان چرا فرافکنی؟؟؟؟ شما خوب این واژه کاربردی در مباحث مشاوره ای وروان شناسی را می شناسید .حکایت دولت تدبیر وامید حکایت آن دوچرخه سواری است که با سرعت تند وبی توجهی به جلوی خود به دلیل ناکافی بودن تبحر وتجربه در دوچرخه سواری به زمین میخورد وواژگون می شود که چندلحظه بعد از حادثه دوچرخه را برمی دارد وبا نگاه به اطراف واکناف خود ومتعاقب آن باشیلک چند لگد محکم به دوچرخه تقصیر به زمین خوردن رابه گردن او می اندازدۀ.آقا فردین به نظرجنابعالی دوچرخه مقصر است یا دوچرخه سوار ؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 7. امیدوارم موفق باشی .ظاهرا شهر کوهدشت یک منطقه فراموش شده است زیرا این شهر بصورت خودگردان اداره میشود. امید است یک نفر ندای مظلومیت این شهررابه مسولین برساند.این شهرمردمانی دارد که در ۸سال دفاع مقدس از تنها داشته شان یعنی جانشان دریغ نکردند.پس مسولین مدیون هستند اگر به داد این مردم نرسند…………….

  [پاسخ]

 8. از معلمان مدارس استثنایی

  بی شک دوست خوبمان برادر گراوند توانایی نماینده گی را دارد فردیست با روابط عمومی خوب است برایش توفیق خواهانیم ما معلمان مدارس استثنایی قطعا در کنار دوستمان میمانیم

  [پاسخ]

  یک معلم در :

  ما هم همکاران عادی در خدمت جناب گراوند هستیم استثنایی و غیر استثنایی نداره جانم

  [پاسخ]

 9. سلام اقای گرا‌وند.بله کوهدشت ما نیازمند اینچنین فرد لایقی ست امیدوارم عموم بیاناته شما را ب دیده منت ارج نهن

  [پاسخ]

 10. با سلام خدمت جناب گراوند
  کمال تشکر رو دارم از بیان رسا و گفتن نکات ریز و درشت مملکت،شجاعت و منطق شما قابل تحسین.

  [پاسخ]

 11. فردین محبوب قلبها

  [پاسخ]

 12. موسوی از درب گنبد

  فردین جان چشم ما منتظر وصال دیدارتان میباشد تبریک میگویم در درب گنبد همه ما شما را به نیکی یاد داریم چند سال برایمان زحمت کشیدی از همین الان حاضریم دانش اموزان قدیم ستادت را در اینجا دایر کنیم

  [پاسخ]

 13. جناب گراوند متن زیبا وجالبی نوشته اید .دست مریزاد وخداقوت

  [پاسخ]

 14. بهروز امیدی دانشجوی دکترای سیاسی

  با سلام و توفیق در این ایام مبارک و قبولی طاعات و عبادات تمامی همشهریانم در طرهان کاری به تحلیل سیاسیون واهل قلم که در شهرمان الی ماشااله زیادن کاری ندارم به زبان ساده عرض میکنم کسی که قصد کارزار و ورود با انتخابات را داشته باشد یا باید پشتوانه سیاسی قوی و مقبولی در بین لایه های میانی به بالا در بین جامعه را داشته باشد یا دارای پشتوانه طایفه ای باشد هرچند که هر دو دلایل قابل قبولی ممکن است نباشد ولی در شهرمان اجتناب ناپذیر است از سوی دیگر افرادی وجود دارند که در این منطقه یک پای ثابت هر کارزار انتخاباتی میباشند که بحث بنده با این دوستان است بنظر حقیر باید باب تازه ای که توسط دوستان و همشهریان باز شده و جوانانی که ظهور کرده اند و برای انتخابات عرض اندام میکنند را باید به فال نیک بگیریم تا این دوستان هم خودشان را مهک بزنند و با تکرار اسامی های چهار سال یکبار را در انتخابات نبینیم مخلص و تکمله عرایضم این است که با ورود دوست و همکار خوبمان جناب فردین گراوند باید بنا را در مدارا و پشتیبانی ایشان گذاشت هم فردی جوان و بادانش و با اتیه خوب سیاسی است هم مقبولیتی بین قشر فرهیخته و فرهنگیان است هم دارای پشتوانه قومی ……ما باید انحصار را در انتخابات بشکنیم بنده که در حال حاضر در مقطع اخر دکترا مشغول به تحصیل هستم اعلام امادگی میکنم از دوستان روشنفکر دیگری که دغدغه شهر را دارند استدعا دارم اتاق فکری تشکیل داده و ضمن حمایت از فردین گراوند و یا هر جوان دیگری که پا به این عرصه میگذارد زمینه را برای پیشرفت شهرمان فراهم اوریم

  [پاسخ]

 15. داریوش گراوند نیا از طایفه گراون

  شهر ما به یک روح و دم مسیحا نیاز دارد که بتواند به داد ما جوانان بیکار تحصیلکرده مقروض برسه خدا وکیلی بیاد سنتی فکر نکنید تا الان نمایندگان کوهدشت چه کار مثبتی انجام دادند خودتان تصمیم بگیرید خدا به ما عقل داده کورکورانه تصمیم نگیریم بنظرم تا جایی که پرسجو کردم فردین گراوند بیشترین مقبولیت را بدست اورده است و زود کارش را با مصاحبه ها و برنامه هاش شروع کرده است در اخرین جلسه ای که با حضور فرهنگیان اقوام داشته بالای ۱۵۴نفر ازش پشتیبانی کردن

  [پاسخ]

 16. جوری که مشخصه این دوره از طیف اصلاح طلب دوستانی چون محمدی ازادبخت و طهماسب علیپور و فرج مومنی و حمزه فیضی و فردین گراوند و مصطفی ازادبخت فعلا قصد دارن در انتخابات کاندید بشن خدا به ما رحم کنه یکی بیاد اینها را به وحدت برسونه وگرنه اینبارم با سر خوردیم زمین چیزی که رقیبمان میخواد اینه که از طیف چپ تعدد کاندید باشه یک بزرگ بیاد اینها را یکی کنه تا انشااله مقدمات پیروزی فراهم بشه هرچند که ممکنه به مذاق مدیر محترم و لایق سایت کشکان خوش نیاد

  [پاسخ]

 17. p.جمعي از دانشجويان كمالوند

  بدون تردید پیشرفت ثمره یک انتخاب درست است؛خوشبختانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری با سپردن کلید عدالت به اهلش جون تازه ای رو در تن نیمه جان کشور جاری کردند و ثمره این انتخاب درست رو با پیشرفت های اخیر دیپلماسی و.. دولت مردان.چشیدن. به تبعیت از این اتفاق خوش یمن حالا نوبت شهر ماست که کلید عدالت و نجات شهرمون رو در سایه تدبیر و امید و پیروی از خط امام و رهبر معظم انقلاب به دست یه مردم شناس واقعی کسی که از جنس مردمه و همیشه در بین مردم بوده و مشکلات شهر رو به خوبی لمس کرده بدیم و این ضرب المثل معروف و حیاتی رو عملی کنیم که کار رو باید به کاردان داد؛باتوجه به اینکه آقای گراوند هم از فرهنگیان فرهیخته شهرمون هستند و هم رشته تحصیلیشون روانشناسی و مرم شناسی هست و در کنارش نیروی جوانی که دارند بدون شک میتونند کلید دار امین شهر باشند…

  [پاسخ]

 18. وحید ندری از الشتر

  در صورت تایید انتخابات استانی ما مردم ولایت مدار سلسله به برادر فرهیخته و ولایت مدار جناب فردین گراوند رای می دهیم مطمنم مردم الشتر داماد خود را تنها نخواهند گذاشت

  [پاسخ]

 19. فردین جان تبریک میگم لایق نمایندگی کوهدشت هستید

  [پاسخ]

 20. دانشجوی دکترای عزیز! محک درسته نه مهک دلبندم.!!!

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  گل آقا جان خیلی کامنت ازت میبینم اخرش نفهمیدم از حامیان فردین گراوند هستی یا از مخالفانش چون در حرفات ایهام وجود داره

  [پاسخ]

 21. برادر فردین گراوند با داشتن روابط عمومی خوب و با داشتن طایفه های بزرگ از قبیل گراوند و ابراهیمی و ضرونی و منصوری وغضنفری و عباسی و محمدی میتواند در انتخابات کوهدشت تاثیر گزار باشد رای اولیها مطمنم و قشر دانشجو که دنبال واقعیت هستند در کنارش هستند …با احترام با سایر کاندیداها

  [پاسخ]

 22. فرخ ابادی مقیم ایالات طرهان

  میدونی چیه اقای گراوند،متاسفانه خیلی ازکسانی که بهتون ابرازدوستی وحمایت میکنند زود جامیزنندحالا یا آشکارا یاپنهانی….
  آخه سیاست پدر مادر نداره
  پس باگوشهای تیز وچشمان بینا پادر عرصه کاندیداتوری بنهیدتاخدایی نکرده سرخورده نشید.
  موفق وعاقبت بخیربشی ایشاله

  [پاسخ]

 23. ناشناس عزیزم !سمت راست جناب گراوند معمولاّ یه نفر هست که(حمل بر خودستایی نشه ) خیلی گله ، چهره ای مثل گل داره ، آقاست .(گل آقا به همین دلیل انتخاب شده )اون منم .ازیاوران فردینم .ولی با منطق و اصولی ،نه احساسی و… فدات

  [پاسخ]

 24. مگه شما فقط گل آقا دارید ما خانم ها هم خانم گل داریم که طرفدار استاد فردین گراوند هستیم بی شک اکثر جوانان در پای صندوق رای به برادر گراوند رای میدن اینجور چهره های کمتر مطرح انتخاباتی غافلگیرانه و دور از انتظار پیروزی در انتظارشان است

  [پاسخ]

 25. فردین جان بیگدار به اب نزن این جماعت میخواهند ترا به میدان بکشانند وبعد مثل آقای تقیزاده پشتت را خالی کنند مواظب خودت باش

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  محمد جان حق با شماست ولی اینبار برادران گراوند نشون میدن که متحد هستند و با دادن رای زیادی برادر خودشان فردین را سربلند میکنند

  [پاسخ]

 26. نه عزیزم دنیا دنیای هزار چهره ای است به هر کس نباید اعتماد کرد بگذارید این اقا زندگیش بکندو سرمایه اندکی که دارد از دست ندهد

  [پاسخ]

 27. اقای فردین گراوند عزیز همه ما دل پری از این جناح خودمان داریم زحمات دولت تدبیر و امید بر دوش ایوب کوشکی و امثال جنابعالی و حقیر بود ولی دقیقه ۹۰بعلاوه ۳عده ای از ناکجاباد اومدن صاحبش شدند در هر صورت وردتان به این عرصه هر چند با خطرات و مشقاتی همراه است ولی ازشما این کار بر میاد مانیز به نوبه خود در خدمتیم و از هیچ تلاشی فروگزاری نمیکنیم

  [پاسخ]

 28. از سرکوه ضرونو ویارگه رجبیان

  اقای فردین گراوند با کمکش به خانواده در دو سال پیش عموی ما را ازاد کرد وتمام مدارکش موجوده هر چه دنبال افراد سیاسی رفتیم کارما ها را دورست نکرد ولی گراوند با ضمانت خودش در راه خدا دل خانواده و اقوام و روستا را خوشحال کرد به ضرون قسم تا پای جان کمکش میکنیم تمام فامیل ها در مناطق گدارگه و ضرون و اقوام بش رای میدیم دیشب از فامیلان شنیدم با انکه سواد بالایی نداریم ولی صداقت در ما زیاده و به کسی دروخ نگفتیم از رییس اینتر نت ودوستم خواهش میکنم پیام ما را به گوش همه برساند

  [پاسخ]

 29. از ته قلبم موفقیت شما برادر لایق راارزومندم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط